xCloud

knur

Moderator globalny
Bydlęta jeszcze nie dały dostępu, póki co bawię się wersją na androida. Mimo dobrej infrastruktury sieciowej w domu, to co jakiś czas spada jakość, wali artefaktami. Niby MS ma takie super łącza, że aż sony musieli pomagać ogarnąć ich lepiankę, a tutaj to działa tak średnio bym powiedział.

knur

Moderator globalny
Na 4G da się spokojnie grać, dobijałem sobie wyzwania w The Touryst. :) Ogólnie super opcja na jakieś wyjazdy (jak brałem vitę to praktycznie nigdy nie było czasu jej odpalać, tutaj pewnie by było podobnie), nie trzeba targać pudła, tylko na telefonie/tableciku/lapsie można sobie jak król pochmurzyć! Wiadomo, że jakieś mega dynamiczne gry i multi odpada, ale jakoś pewnie będzie wzrastać, więc potencjał jest. Jeszcze żeby się dało odpalać kupione w cyfrze gry, bo póki co tylko xgp. Myslę czy by sobie nie sprawić jakiegoś dedykowanego rozsuwanego pada pod smartfona, bo uchwyt i pad od x tak średnio mobilne.
Do tego jeszcze jakiś chińczyk ala switch i jazda.

• Popieram
Reactions: Estevez

DangerousElite

Stały bywalec
Niestety na LTE jest niegrywalne, brakuje opcji wyboru jakości strumyka, bo od strony wizualnej petarda, zero artefaktów, tylko właśnie lagi i przycięcia obrazu :(

Jeśli bym miał telefon z 5GH to może by dało radę, ale tak to niestety wykluczone jest granie w gry na telefonie w pracy :) A już miałem nadzieje na sesje w Elite Dangerous :)

Bardzo fajne jest sterowanie dotykowe które dostosowywuje się do tego jaka gra jest włączona :)

Poczekamy zobaczymy może dodadzą jakiekolwiek opcje obrazu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Varamir

Prezes
Ha! Ja też!

Za szybko się cieszyłem. Najpierw iPad nie widzi pada dual sense, potem obraz na tv mruga gdy klonuję na niego obraz z tabletu. Pracuję właśnie, więc później do tego siądę. A miało być tak pięknie - granie w gry z Xboxa na TV, padem od PS5 :)

Last edited: