xCloud

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Grounded nie zapisuje sejwów. Pobiegałem 15 minut, wyszedłem, nic się nie zapisało. Oddawać kasę!

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Robiłem. Próbowałem zapisać ręcznie, a przy wyjściu gra wyświetliła komunikat że stan gry zostanie zapisany po wyjściu.
Ale nie został.

knur

Moderator globalny
Ja również przetestowałem z Wifi 5GHz i nie ma startu do GeForce Now. Gorsza jakość obrazu i dźwięku, większy lag.
Jestem właśnie po testach i póki co mało grywalne, dźwięk się tnie, artefakty, wspomniane długie czasy ładowania.
Z czym do ludzi? Aż tyle się osób rzuciło, że zamulili serwery? No i granie na telefonie też mija się z celem, powinna być apka wbudowana w Smart TV, wtedy to by miało ręce i nogi, a tak grać z lupą, to fajne na 5 minut.
No i natywna apka na windowsa, żeby można było na jakimś netbooku sobie odpalić.
GF now już od bety działał igła, ms się powinno od nich uczyć w tej kwestii. Gdzie ta wspaniała ażura? ;)

• Popieram
Reactions: hadxmen and MikeL

hadxmen

Mieszkaniec forum
Ma być wgrana już w nowych modelach Samsunga. W telefonach od nich po podłączeniu pada po BT z automatu się pobiera. Jakby to lepiej działało to MS mógłby trochę namieszać, tak to wątpię, że ktoś będzie tak grał.

knur

Moderator globalny
Ma być wgrana już w nowych modelach Samsunga. W telefonach od nich po podłączeniu pada po BT z automatu się pobiera. Jakby to lepiej działało to MS mógłby trochę namieszać, tak to wątpię, że ktoś będzie tak grał.
O, no to super, ja bym się pisał na takie coś pod warunkiem, że właśnie będzie jakość zbliżona do gfn.
Wciąż mam nadzieję, że to wina bety, że to nie może tak wyglądać jak obecnie, szkoda by było zmarnować potencjał.

Jak

Mieszkaniec forum
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
PS Now tez było w Samsungach TV i się skończyło. W moim TV tez jeszcze było przez jakiś czas, ale dla mnie nie miało sensu skoro nadal mam ps3.

Może Microsoft będzie miał więcej szczęścia.

knur

Moderator globalny
Ps now działa do dnia dzisiejszego w 720p po streamie, więc trochę się nie zaktualizowali do obecnych standardów. ;)
Jak xcloud będzie fajnie i płynnie działał, to mi by takie coś z tv wystarczyło, człowiek na starość obniża loty i staje się mega wygodny. :D

Jak

Mieszkaniec forum
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Na XOS przeważnie są gry z dynamiczna rozdzialka, dużej różnicy nie ma. Spiderman na PS Now chyba i tak lepiej wyglądał ;)

Jak narazie gry day 1 tylko od microsoftu. Wiadomo co będzie streamowania gry z next gena?

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Na Android TV jest aplikacja gamepass do streamowania.

Do streamowania futbolu amerykańskiego.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Próbował ktoś to zainstalować na TV z Androidem?
Na nvidia Shield mozna to zainstalowac tylko uzywajac sideloading i ponoc dziala dobrze, ale sam nie sprawdzalem. W Google Store nVidia Shield widnieje jako niekompatybilne z ta appka.

knur

Moderator globalny
Da się, tylko pewnie trzeba przerobić albo ręcznie podać APK. NVIDIA zapewne celowo zablokowała to w sklepie, żeby sobie nie robić konkurencji.

Sialala

Jako ze zakupilem GPUltimate, to wyprobowalem w koncu tego xClouda.
Na routerze 2.4GHz (przebudowuje cala siec w domu i moj router z 5GHz WiFi na razie nie jest podlaczony) dziala to calkiem nienajgorzej:

Widac troche artefaktow, ale w tle laptop uploadowal tone danych przez VPNa, ogolnie warunki malo sprzyjajace graniu byly i spodziewalem sie ze to dzialac bedzie znacznie gorzej, wiec calkiem mila niespodzianka. Prosze sie nie smiac z nieogarniania guziczkow na poczatku, dawno pada od Xa nie trzymalem w lapie. Nagrane na Note 10+, streamowane z odleglosci troche ponad 10m od routera, po drodze sciana.

knur

Moderator globalny
Na telefonie fajnie, bo można grać mobilnie, ale to raczej do odpalenia kilka razy w roku, żeby komuś pokazać, bo grać na dłuższą metę się tak nie da.
Mnie zastanawia właśnie opcja odpalenia na boxie podpiętym po tv, jako substytut posiadania drugiej konsoli, do okazjonalnego grania poza głównym stanowiskiem.

Sialala

No I już wiem dlaczego apka jest niedostępna na Android TV.
1. Nie ma łatwej możliwości wyjścia z gry. Trzeba używać aplikacji która emuluje myszkę żeby kliknąć w znaczek XBoxa żeby wejść w menu które pozwala wyjść z gry w która obecnie gramy
2. Jakość jest... Bardzo kiepska. Na ekranie telefonu nie wygoda to źle (na, wygoda nawet zaskakująco dobrze), ale na tv wygoda to po prostu źle. Raz, że obraz jest w 720p, ale to by było do przeżycia gdyby jakość obrazu dorównywała choćby PS Now. Niestety tak nie jest. Artefakty walą po oczach, kompresja powoduje że gradienty się sypią kompletnie, no jest zwyczajnie źle. Jakość divixów z czasów gdy filmy nagrywalo się na płyty CD bo nagrywarek dvd jeszcze nie było.
Duży zawód szczerze mówiąc, bo liczyłem że będę mógł się pozbyć mojego XBoxa One i ogrywac gierki na tv przez shielda. Nie tym razem jednak.
Na plus fakt, że praktycznie nie ma laga. Sprawdzane na FH4 i Soul Calibur 6. No I to, że mozna grać w Forzę na padzie od PlayStation.

tapatołkniętszy