xCloud

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

Jak na betę to nieźle. Stadia zaorana można grać w swoje cyfrowe gry, gry z golda i z passa za przysłowiowe 4zl ;)

Niestety apka niedostępna w Polsce:

knur

Moderator globalny
Ale trzeba się łączyć przez VPN, jak ze stadia? Czy wystarczy zdobyć APK? Abo jakieś jest, czy za free?

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
I tak byś nie zagrał:

Plebs niech testuje betę, my paniska przyjdziemy na gotowe ;)

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
W przypadku PSN Now jesteśmy ;)
Ja jestem dobrej myśli. Jedyna usługa jaka kojarzę że nie jest u nas dostępna to apka HBO GO na Xboksie.

knur

Moderator globalny
I tak byś nie zagrał:

Plebs niech testuje betę, my paniska przyjdziemy na gotowe ;)
Dlatego pytałem wcześniej, czy trzeba użyć vpn. :)

W przypadku PSN Now jesteśmy ;)
Ja jestem dobrej myśli. Jedyna usługa jaka kojarzę że nie jest u nas dostępna to apka HBO GO na Xboksie.
Ja tam na ps now trochę grałem, więc się jednak da. Gry pobrane na dysk, odpalasz bez problemu na swoim koncie. ;)

Grzyboslav

Aktywny forumowicz
Pytanie czy będzie dostępne u nas, po tych testach i nie zostaniemy tym plebsem ;)
Całkiem spore szanse, ptaszki ćwierkają, że M$ będzie otwierał region Azure w Polsce;)
To już mamy potwierdzenie:

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/microsoft-zainwestuje-miliard-dolarow-w-polsce-na-centrum-danych-i-technologie/92le0vd?utm_source=businessinsider.com.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

'W ramach inwestycji Microsoft planuje zbudować centrum danych w Warszawie lub okolicach miasta.'

Ciekawe jaki będzie lag w xCloud przy tak małych odległościach od ich data center.

Acrid

Prezes
Staff member
Finally, today we’re announcing that this September, in supported countries, we’re bringing Xbox Game Pass and Project xCloud together at no additional cost for Xbox Game Pass Ultimate members.

Jak

Mieszkaniec forum
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Tylko gry z XGP będą dostępne w xCloud? Wydawało mi się, ze wszystkie gry miały na to wychodzić?

Acrid

Prezes
Staff member

Beginning September 15, Xbox Game Pass Ultimate members can play more than 100 games from the cloud on their Android phone or tablet.
uprzedzając, będzie też u nas.

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Jak Apple pozwoli. A pewnie nie pozwoli, bo oni nie lubią jak ktoś inny zarabia. Aplikację Steam Link (do streamowania gier ze steama) też zablokowali (ale chyba potem odblokowali).

Spoko że MS ogarnia też akcesoria do grania mobilnego z chmury:

• Popieram
Reactions: Jay

knur

Moderator globalny
Póki co chyba nawet wersji na windowsa nie będzie, tylko mobilki, więc wątpię. Może jako emulator androida na chwilę obecną.
Czyste złoto to odpalać bezpośrednio z tv, chyba nawet niektóre wersje na androidzie mają opcję zainstalowania dedykowanej aplikacji.

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Póki co chyba nawet wersji na windowsa nie będzie, tylko mobilki
To by było dziwne. Aplikacja "Xbox (beta)" ma możliwość streamowania z lokalnej konsoli, może dodadzą opcję streamowania z chmury i tyle.

knur

Moderator globalny
Coś tam gdzieś czytałem, że testerzy mają już dostęp do apki na win10, no ale dziwne, żeby to nie wyszło na premierę xclouda.

abc

Badass
Jak Apple pozwoli. A pewnie nie pozwoli, bo oni nie lubią jak ktoś inny zarabia. Aplikację Steam Link (do streamowania gier ze steama) też zablokowali (ale chyba potem odblokowali).

Spoko że MS ogarnia też akcesoria do grania mobilnego z chmury:
Niczego nie zablokowali. GeForce Now i Stadia są na Makach. To MS jak zwykle nie umie się dostosować.

salata

Mieszkaniec forum
PSN
LupusSusurro
XBL
salata
Steam
salata
Na iOS nie będzie ale jest alternatywa po lokalnym wifi OneCast działa zacnie
Oficjalna aplikacja na to nie pozwala, a appka od zewnetrznego developera za 13 USD już tak? Brawo MS. Well done ;).

Nie ma przecinek i opóźnień ? Pad tez działa jsk powinien? Warto to kupić, czy raczej poczekać ?

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Raczej brawo apple. No i chyba kluczowy jest tu fragment "po lokalnym wifi". xCloud ma działać z chmury.

• Popieram
Reactions: Jay

Funkorama

Stały bywalec
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Na iOS nie będzie ale jest alternatywa po lokalnym wifi OneCast działa zacnie
Oficjalna aplikacja na to nie pozwala, a appka od zewnetrznego developera za 13 USD już tak? Brawo MS. Well done ;).

Nie ma przecinek i opóźnień ? Pad tez działa jsk powinien? Warto to kupić, czy raczej poczekać ?
Jeśli masz możliwość po 5ghz to będzie działać jak ta lala, codziennie korzystam z aplikacji, ma możliwość sterowania po ekranie wirtualnymi guzikami albo pad podłączony pod konsole, opóźnień nie wychwycisz, ja od dawna już korzystam i naprawdę rewelacyjna aplikacja, dlatego tak czekałem na xcloud....jak potrzebujesz czegoś co będzie działać jak remoteplay od Sony tylko będzie działać to bierz śmiało!

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Lepiej, przeglądarkę internetową też powinni zablokować :D