Xbox Series X

bodi

Mieszkaniec forum
Jednak mały cud. Na starcie konsoli będzie można grać we wszystkie gry które nie wymagają Kinecta.
Your games will not be left behind, thanks to backward compatibility. You will be able to play four generations of games on Xbox Series X on day one. That makes it the largest launch lineup for any new console ever, with thousands of games to play. Our backward compatibility engineers have spent years devising innovative ways for modern, next-gen technology to make the games library you’re building today even better, at no additional cost and with no work from developers. It’s our intent for all Xbox One games that do not require Kinect to play on Xbox Series X at the launch of the console. And because of the unprecedented power of Xbox Series X, most of your favorite games will load faster and look and perform many times better on the new console

• Popieram
Reactions: Jay and Mexiss

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
A były jakieś wątpliwości co do tego że wszystkie gry z One będą działać na Series X?
Ja bym się zdziwił jakby było inaczej.
Bardziej mnie ciekawi jakie dokładnie gry z X360 i Xbox OG będą działać (oprócz tych które już działały na One).

bodi

Mieszkaniec forum
Jak wcześniej pisałem że na premierę będzie wszystko hulać to było pisane że każdą grę trzeba przetestować oddzielnie i to wymaga czasu. Z tego co widać to się udało i najważniejsze iż nie wymaga to dodatkowego zaangażowania ze strony deweloperów.

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Jak wychodził Xbox One X który miał inne gpu i więcej pamięci to też trzeba było przetestować każdą gre oddzielnie.

Muzi

Badass
Jak wcześniej pisałem że na premierę będzie wszystko hulać to było pisane że każdą grę trzeba przetestować oddzielnie i to wymaga czasu. Z tego co widać to się udało i najważniejsze iż nie wymaga to dodatkowego zaangażowania ze strony deweloperów.
Ty myślisz że oni tego nie testują? Microsoft przeznaczył kupę kasy czasu i zasobów ludzkich na BC. Bo nie mieli nowych gier i Sony ich niszczyło jakością swoich starych i nowych IP. Musieli w to zainwestować bo nie mogli liczyć na swoje nowe gry.

bodi

Mieszkaniec forum
Ty myślisz że oni tego nie testują? Microsoft przeznaczył kupę kasy czasu i zasobów ludzkich na BC. Bo nie mieli nowych gier i Sony ich niszczyło jakością swoich starych i nowych IP. Musieli w to zainwestować bo nie mogli liczyć na swoje nowe gry.
Co ty nie powiesz? Serio? Testują? Nie może być! Po prostu wierzyłem że to będzie gotowe na premierę. Wtedy gdy tak twierdziłem nie było jeszcze 100% potwierdzenia, tylko że trwają testy. Teraz już jest.

knur

Moderator globalny
Odkąd mam one s to przeszedłem 3 gry ze wstecznej (gearsy), więc dla mnie to nie jest jakiś must have to całe BC. Z tym, że ja mam w miarę wszystko ograne na bieżąco.

chaoz2eyez

Mieszkaniec forum
PSN
chaoz2eyez
HALO Infinite - reboot, platforma rozwijana przez lata
MS Flight Simulator - platforma rozwijana przez lata
Forza Motorsport - reboot, platforma rozwijana przez lata

Ciekawi mnie czy M$ jest genialny i przewidział tym razem zachowanie i kierunek rynku czy znów przestrzeli z oceną jak przy "next watercoolerze" i popłynie rurami?

Jak

Stały bywalec
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Co tam rebootuja w Halo i Forza? W Galo ma być linka, większe przestrzenie i wybór misji. To chyba za mało na reboot? W FM chyba nadal wyścigi samochodowe?

To Halo 5 tez pewnie reboot skoro chodziło na konsolach w 60 klatkach na premierę?

blazej

Mieszkaniec forum
A ja się obawialem, że zniknie gold i żeby zagrać online trzeba będzie płacić 55zł za Ultimate. Darmowy online to dobry ruch i ukłon stronę graczy.

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka

• Popieram
Reactions: angh