Xbox Game Pass

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Rzucam czar "zatrzymaj czas"! Co jak?! Gdzie?! Kluczyk to jest element metroidvanii? Czyli jak w Quake szukam klucza po całej planszy to Quake też ma elementy metroidvanii?
Myślałem że może pod koniec River City Girls odblokowuje się jakieś umiejętności co dają dostęp do nowych planszy. Ale kluczyka jako elementu metroidvanii nie zaliczam!

Zgadzam się, że to "cofnij się po kluczyk" jest słabe i tylko wydłuża czas rozgrywki sztucznie. Na szczęście zwykłe walki można pominąć i biec do wyjścia. Tylko te z kłódką są musowe.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
@Sialala No takie coś jak opisałeś jest słabe i irytujące, ale są też fajnie zaprojektowane metroidvanie, gdzie nie czujesz, że jesteś sztucznie spowalniany i zmuszany do cofania się, ale jesteś nagradzany za eksplorację, zbierasz dzięki temu jakieś znajdźki itd, to najbardziej lubię. Wcześniej jak jeszcze był w passie to przeszedłem Messengera i tam mi właśnie takie coś totalnie popsuło grę, pierwsza 1/3 to była świetna retro platformówka, a potem zrobili twist i nagle non stop szukanie z mapką chuja w śmietniku by się dostać dalej... 😡 Ale np. takie elementy w Batmanie Arkham, Devil May Cry, Darksiders 1 czy nawet w ostatnim God of Warze bardzo, bardzo lubię.

Funkorama

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
801
439
Gdynia
www.bezimienny.pl
Czy ktoś orientuje się może o której na ogół gry wpadają do Game Passa? Chciałem wcześniej zainstalować It takes two, ale jeszcze nie ma.

8a05a79051134ef8b6ce89bf28425c01.jpg

Przez aplikacje na telefonie instaluj, tam zawsze jest wszystko szybciej

• Popieram
Reactions: trenth

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków

trenth

Stały bywalec
Nov 30, 2020
203
181
Poznań
A to fajnie! No i w sumie zabawne, bo zdaje się, że Crunchyroll to firemka Sony od jakiegoś czasu.

• Popieram
Reactions: Jay and DarkStar

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
  • Popieram
Reactions: DarkStar

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
Filozoficzna dysputa się szykuje. Ja wrzucilem do działu xbox series jako nowy ficzer systemu, ty do xgp bo trzeba go mieć, żeby zagrać, a jest jeszcze temat xcloud przecież ;)

mac5

Stały bywalec
Oct 31, 2019
340
78
Co sie porobiło z cenami passa na alledrogo
Z dwa miesiące temu za 17 zł 14 dni gpu a teraz jest po 30 minimum co jest bez sensu jak miesiąc w storze po 55 zł
Chyba ze ktoś nie ma karty bo inaczej kupna nie umiem wytłumaczyć

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
Co sie porobiło z cenami passa na alledrogo
Z dwa miesiące temu za 17 zł 14 dni gpu a teraz jest po 30 minimum co jest bez sensu jak miesiąc w storze po 55 zł
Chyba ze ktoś nie ma karty bo inaczej kupna nie umiem wytłumaczyć
Szukanie frajera, bo „na aukcji napewno najtaniej!” plus mocny rzut gier do Passa - Forza, Halo, AoE i tak dalej.

trenth

Stały bywalec
Nov 30, 2020
203
181
Poznań
Heh, najtaniej i tak chyba jest w keyshopie nakupić Golda i przekonwertowac na GPU. Ostatnio tym sposobem nabiłem sobie 36 miesięcy GPU i kosztowało to mniej więcej 16 zł / miesiąc.

Quiet

Mieszkaniec forum
Aug 22, 2019
968
757
@mac5 Jeśli lubisz przygodówki i mitologię, to warto. To jest dosyć krótka gra, która ma fajny koncept, ale widać ,że bardzo małe i niedoświadczone studio to robiło. Pewne elementy mogłyby być pociągnięte bardziej, ale to co jest się broni.

• Popieram
Reactions: mac5

mac5

Stały bywalec
Oct 31, 2019
340
78
@mac5 Jeśli lubisz przygodówki i mitologię, to warto. To jest dosyć krótka gra, która ma fajny koncept, ale widać ,że bardzo małe i niedoświadczone studio to robiło. Pewne elementy mogłyby być pociągnięte bardziej, ale to co jest się broni.
Ok lubie wiec sprawdzę