Xbox Game Pass

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Może podobnie jak ostatnio z diablo 3, które dosyć szybko zdjęli.
Do biblioteki nie przypisało, więc pewnie chwila i po robocie będzie.

Odpaliłem backbone z passa, póki co fajne, Jack Orlando w skórze szopa.

Last edited:

mac5

Stały bywalec
Oct 31, 2019
340
78
Mnie przypisało -ograłem tutorial plus troche
Graficznie super ale jak to Secret service ujmował miodność slaba
Bardziej jestem myślami przy forgotten

dogeta

Aktywny forumowicz
Jun 27, 2019
194
136
36
Faktycznie Biomutant w goldzie, ale trzeba znaleźć ręcznie w sklepie Microsoft. Przypisało i się ściąga.
Tak dobrych czasów w giereczkowie jeszcze nie było :D

Trzeba kliknąć w Biomutant(cena 162,49 zł) i wybrać wersję gold.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Do passa nie, bo był znaczek golda. No i jak wchodzę w listę gier z golda, to nie ma tej gry, podobnie było z diablo 3, zainstalowana, grać się dało, ale na liście już jej nie miałem.

• Popieram
Reactions: Varamir

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Klimacik mega, masa dialogów, fajnie napisanych. I super ficzur dla kogoś, kto się uczy/chce lepiej poznać języki obce. Możemy w czasie rzeczywistym przełączać się między dwiema wersjami językowymi, dowolnymi np. PL-ENG, ENG-IT itp.

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
Klimacik mega, masa dialogów, fajnie napisanych. I super ficzur dla kogoś, kto się uczy/chce lepiej poznać języki obce. Możemy w czasie rzeczywistym przełączać się między dwiema wersjami językowymi, dowolnymi np. PL-ENG, ENG-IT itp.
Ta sama opcja jest w dodgeball academia (tylko nie ma tam pl).

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Biomutant jest dostępny w ramach Free Play Days do niedzieli. To żaden błąd, po prostu wyczailiście zanim jeszcze MS o tym napisał. :)

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
It Takes Two od 4 listopada
Dobrze, że sprzedałem niedawno tego crapa, bo by teraz spadło z ceny.
To patrząc na daty premier analogicznie liczę na Mass Effect: Legendary Edition za 2-3 miesiące w passie. :)

Reszta:
dCgDlyv.png

• Popieram
Reactions: Jay

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
A wypada to:
6hKSVve.png

Czyli 2 tygodnie na ogranie River City Girls. Ja już mam dziwny nawyk, że równie mocno czekam na informację co jest do usunięcia, bo wiem, że do tego czasu muszę coś przejść i nie mogę się opierdalać, a z tytułami, które nigdzie nie uciekną mam skłonność do odkładania na później i ociągania się. 😅 A jak się mocno spodoba i nie zdążę przejść to kupię by dokończyć, na coś co się podoba nie szkoda już kasy.

Bolton

Stały bywalec
Jun 30, 2019
311
276
Żenada to podawanie wypadający gier na zaledwie 2 tygodnie przed faktem. W Finala bym chętnie zagrał, ale nie skończę gry na 40-50 godzin w 14 dni. Gdybym wiedział o tym wcześniej to bym zagrał.

• Popieram
Reactions: Danio

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Czyli 2 tygodnie na ogranie River City Girls. Ja już mam dziwny nawyk, że równie mocno czekam na informację co jest do usunięcia, bo wiem, że do tego czasu muszę coś przejść i nie mogę się opierdalać, a z tytułami, które nigdzie nie uciekną mam skłonność do odkładania na później i ociągania się. 😅 A jak się mocno spodoba i nie zdążę przejść to kupię by dokończyć, na coś co się podoba nie szkoda już kasy.

A ja polecam po raz n-ty The Grdens Between, gra na 3h, więc jeszcze się uda przejść.
Miesiąc piękny, nie będzie wiadomo w co ręce włożyć!

• Popieram

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
A wypada to:
6hKSVve.png

River City Girls jest super, polecam mocno. Jedyny maly minus to elementy metroidvani, ale na szczescie nie ma tego za duzo. A pisze, ze minus, bo ja metroidvani nie trawie.

• Popieram

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Tam są jakieś elementy metroidvanii?
Zwykłe moby mnie się tam przyjemnie bije, ale bossowie i platformowe wyzwanie mnie zniszczyły. Streets of Rage 4 jednak lepsze (tylko nie pamiętam czy jeszcze w passie dostępne).

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Żenada to podawanie wypadający gier na zaledwie 2 tygodnie przed faktem. W Finala bym chętnie zagrał, ale nie skończę gry na 40-50 godzin w 14 dni. Gdybym wiedział o tym wcześniej to bym zagrał.
Dla nich plus, bo zaczniesz w passie, a potem kupisz, no dobra jak nie ty to ktoś taki sie znajdzie ;D.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
River City Girls jest super, polecam mocno. Jedyny maly minus to elementy metroidvani, ale na szczescie nie ma tego za duzo. A pisze, ze minus, bo ja metroidvani nie trawie.
Dobra, pograłem jakieś 2 godziny i... To by było na tyle. 😅 Z góry założyłem, że mi się spodoba, a tu zawód mocny. :/ Bardzo fajny jest setting i głupkowaty humor, odzywki głównych bohaterek i grafika, ale co z tego gdy kuleje najważniejsze czyli gameplay. Bardzo nieresponsywny system walki, w ogóle nie ma takiego "flow" z dobrych beat em upów, czasami się nie trafi przeciwnika "bo nie", durnie rozlokowane sterowanie którego nie można zmienić (a np. na to, że aby biec trzeba szybko 2 razy wcisnąć kierunek profil w xboksie nie pomoże), jest tu tyle niewykorzystanych przycisków na padzie, a tu takie kombinacje! 😡 Do tego sporo zależy od szczęścia, bo są momenty, że gdy wróg odpali swoje combo to jesteśmy w stunlocku dobre parę sekund gdzie nic nie możemy zrobić poza obserwowaniem jak nasza postać zbiera baty, bardzo frustrujące... Szkoda, że tak wyszło, bo byłem tą grą trochę zajarany, ale do Streets of Rage 4 nie ma startu.

No to ściągam ten ogród pomiędzy. ;)

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
W RCG warto się pomęczyć i przejść pierwszego bossa, ewentualnie pogrindować trochę wrogów przed nim żeby wbić level czy dwa. Po nim dostajemy dostęp do plansz gdzie są sklepy. W niektórych sklepach za zbieraną z wrogów i questów kasę można kupić przedmioty odnawiające zdrowie, ale przy pierwszym spożyciu podbijają statystyki. Dzięki temu ludzik rusza się i bije sprawniej. Dodatkowo można kilka przedmiotów zachomikować i odnawiać sobie życie przy walkach z bossami.
Na plus w porównaniu do SoR4, że nie trzeba całej planszy powtarzać bo się życia skończyły (ale trzeba skupować za każdym razem filmik i dialog przed walką z bossem).

• Popieram
Reactions: Sialala

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Dobra, pograłem jakieś 2 godziny i... To by było na tyle. 😅 Z góry założyłem, że mi się spodoba, a tu zawód mocny. :/ Bardzo fajny jest setting i głupkowaty humor, odzywki głównych bohaterek i grafika, ale co z tego gdy kuleje najważniejsze czyli gameplay. Bardzo nieresponsywny system walki, w ogóle nie ma takiego "flow" z dobrych beat em upów, czasami się nie trafi przeciwnika "bo nie", durnie rozlokowane sterowanie którego nie można zmienić (a np. na to, że aby biec trzeba szybko 2 razy wcisnąć kierunek profil w xboksie nie pomoże), jest tu tyle niewykorzystanych przycisków na padzie, a tu takie kombinacje! 😡 Do tego sporo zależy od szczęścia, bo są momenty, że gdy wróg odpali swoje combo to jesteśmy w stunlocku dobre parę sekund gdzie nic nie możemy zrobić poza obserwowaniem jak nasza postać zbiera baty, bardzo frustrujące... Szkoda, że tak wyszło, bo byłem tą grą trochę zajarany, ale do Streets of Rage 4 nie ma startu.
Dziwne, ja w to gralem na Switchu i gralo mi sie rownie dobrze co w Streets of Rage 4 - nawet chyba lepiej w te RCG szczerze powiedziawszy jesli pominalbym te elementy metroidvani. Na duzym ekranie nie odpalalem juz tego, odpalalem tylko na chwile SoR4 i nie weszlo az tak dobrze jak na Switchu. Moze to kwestia Switcha ze mi sie w te gry dobrze gralo?

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
W RCG warto się pomęczyć i przejść pierwszego bossa, ewentualnie pogrindować trochę wrogów przed nim żeby wbić level czy dwa. Po nim dostajemy dostęp do plansz gdzie są sklepy.
Bossa przeszedłem, do sklepu już nie doszedłem, z tego co mówisz to parę minut więcej i już bym miał. 🤦‍♂️ Może spróbuję jeszcze raz, acz nie obiecuję...
Moze to kwestia Switcha ze mi sie w te gry dobrze gralo?
Bardzo możliwe, mi się w beat em upy akurat dobrze gra na dużym ekranie, ale jest MASA gier z gamepassa, które myślę że dużo lepiej grałoby mi się na switchu / vicie czy innej mobilce. Dlatego jeśli Gaben niczego nie zepsuje to Steam Deck może być super opcją do gamepassa.
jesli pominalbym te elementy metroidvani.
Ale mocno musisz nie trawić tych metroidvanii. :D Mi one nie przeszkadzają, a nawet jak dobrze zrobione to bardzo lubię.

Jeszcze w temacie, spróbowałem The Gardens Between i totalnie nie dla mnie. Kurde, przydałby się tam jakiś gameplay! :p

Last edited:

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Zwyczajnie nie lubie jak gra jest na sile wydluzana przez to, ze wejscie do jakiejs planszy jest zamkniete i odblokowac to mozna dopiero pod koniec gry i potem musisz wracac przez wszystkie plansze, zeby wejsc do tego pomieszczenia tylko po to, zeby dostac kluczyk, ktory umozliwi ukonczenie gry, ale zeby to zrobic, musisz gre przejsc od nowa, bo ten kluczyk byl w pomieszczeniu na samym poczatku. Jak nie mialem rodziny i mialem za duzo czasu na granie to mi to nie przeszkadzalo. Teraz mnie to nie tyle wkurza, co sprawia ze odehciewa mi sie grac. Na szczescie zeby ukonczyc RCG nie trzeba cofac sie az tak bardzo (choc byly momenty ze trzeba bylo przyfarmic zeby uzbierac kase na jakies ulepszenia bez ktorych pokonanie bossa bylo niemal niemozliwe, choc to mogla byc kwestia mojego starzenia sie). Ale ze bardzo mi sie podobal design calosci, to jakos to przelknalem - no i latwiej mi takie cos przelknac na Switchu, ktorego wlaczam jak np. czekam az jakis proces w robocie sie zakonczy, niz na konsoli podpietej do TV, gdzie jak siadam to chce jednak pograc i odkryc cos nowego a nie powtarzac jakis fragment gry bo cos tam. Choc w kanapowym coopie pewnie bym pogral z kims w to River City Girls, ale ostatnio rzadko zdarzaja sie okazje do kanapowego coopa, a dzieci na razie jescze za male.