Xbox Game Pass

arian

Stały bywalec
Jun 27, 2019
404
407
36
American Nightmare jest mniej horrorowy a bardziej strzelankowy i dzieje się na małym obszarze, jest coś w rodzaju pętli/powtórzeń o ile dobrze pamiętam.
Ale nie rogalik! ;) American Nightmare to ta sama prosta mechanika, ale nieco obdarta z klimatu. Mnie ta gra trochę męczyła. To trochę jakby zrobić Maksa Payne'a, ale zamiast fabuły, to na punkty. :)

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
Last edited:

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
No i fajnie, aż sobie przejdę, bo trójkę prawie przeszedłem, porzuciłem na ostatniej misji (zapora?). W SA głównie jeździłem i zwiedzałem, teraz ruszę fabułę.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
1635147461973.png

WTF Microsoft? Tydzień różnicy w zależności czy sprawdzam przez konto w przeglądarce czy przez apkę Xbox(już pominę fakt że apka Xboxa pokazuje date w stylu jUeSandEj) , tak samo jest podobno z Gamepass dla PC.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Dokładnie, tak się licytować można na tytuły w nieskończoność, nie da się ograć/obejrzeć/przeczytać wszystkiego, nawet tylko tego co kultowe. Po prostu stawiamy coś wyżej ze względu na to co graliśmy i lubimy. I podejrzewam też, że gdybym przeszedł to wszystko co wymieniliście w odpowiednim czasie to część z tego również dla mnie zyskałaby taki sam status, tylko o tym nie wiem. ;)

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Deus Exa, Human Revolution, Thiefa 1 i 2, System Shocka 2. Jakbym miał lepszą pamięć to wymieniłbym więcej gier.
Pomogę: Super Mario 64, Ocarina of Time, Final Fantasy VII, Metal Gear Solid, Vagrant Story, Perfect Dark
Ale z czym do ludzi? Simplex wymienił dobre gry, a kolega gseed same słabe(i mówi to fan mario) ;D.

Tak serio to ze tego wszystkiego przeszedłem tylko Human Revolution, a w pierwszym kontakcie i od niej sie odbiłem ;).

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,690
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Simplex samozaoranko :p I oczywiście @trenth dobrze mówi, sam nie przeszedłem wielu z tych gier. Każdy miał inne doświadczenia i inne upodobania, ale @Simplex sam się prosił o to tym tekstem o łagrach. @gseed wymienił same kultowe gry przecież.
Wymienił jakąś japońszczyznę która nikogo.

A jakbyś nie zauważył, to o łagrze pierwszy napisał Rudy, a ja pociagnąłem żart. Chciałem właśnie tym tekstem wyśmiać tę koncepcję że nie przejście jakiejś tam giereczki to zbrodnia, bo było ich tak dużo, że praktycznie nikt nie był wstanie ich wszystkich przejść, nawet jeśli za dzieciaka podłączył się do kroplówki. Ja wybrałem swoje ulubione z tamtego czasu, gseed wybrał swoje. Tak się przypadkowo złożyło że moje były pecetowe, a jego konsolowe, więc on nie grał w te co ja, a ja w te co on, z powodów opisanych dwa zdania wyżej.

Alexej

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
1,708
2,619
Moonglow Bay dziś w gamepassie na konsole i pc.

rybacki RPG w stylu stardew valley czy graveyard keeper. Wygląda na tyle ciekawie, że chyba dziś przetestuję - choć ja lubię takie gry.

• Popieram
Reactions: Jay and trenth

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Wjechały giereczki:

Alan Wake’s American Nightmare (Xbox & PC) – już dostępne
Backbone (Xbox) – już dostępne
Bassmaster Fishing 2022 (Chmura & Xbox & PC) – już dostępne
Nongunz: Doppelganger Edition (Chmura & Xbox & PC) – już dostępne
The Forgotten City (Chmura & Xbox & PC) – już dostępne
Age of Empires IV (PC) – dostępne jeszcze dzisiaj

Alanek i TFC do sprawdzenia, może AoE4, o reszcie jeszcze nic nie wiem.

• Popieram
Reactions: Jay and Alexej

Alexej

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
1,708
2,619
Na razie odpadłem po godzinie bo nie umiem wrócić z łodzi na ląd. I tak, wygląda na to, że minigierki przy gotowaniu to duży (chyba za duży) element tej produkcji.

No i nie wiem kiedy znów wrócę do tej pozycji, bo kolejne nadchodzą. Chyba z brakiem info jak wysiąść z łodzi stracili swoją szansę u mnie ;).