Wszystko co chciałbyś wiedzieć o VR, ale nie wiesz gdzie zapytać

arczi79

Prezes
VR nie sprzedawało się na początku to nie podawali liczb. Pewnie nikt nie podjął jeszcze męskiej decyzji aby zmienić to podejście. Pewnie łatwiej jest po prostu podawać jakieś tam liczby które robią wrażenie aniżeli zacząć grać w otwarte karty. Jeśli rynek nasyci się Questami 2 i sprzedaż spowolni - to znowu zacznie się krytyka że VR umiera.... a tak to przynajmniej jest spokój ;)

• Popieram
Reactions: Pshemsky

arczi79

Prezes
Ilośc instalacji apki Oculus na Androidzie (czyli nie uwzględnia instalacji na urządzenia z iOS, bo dobry wujaszek timkuk takimi danymi się nie dzieli z łapserdakami):

View attachment 544
Ale tą apkę mogli zainstalować wszyscy którzy mają Questa 1, Questa 2, Oculus Go, Rifta CV1, Rifta S a nawet Gear VR - chociażby po to aby widzieć swoje zakupione aplikacje (ja mam Gear VR i swoje gry widzę w sekcji Oculus Go)... więc to tak naprawdę o niczym nie mówi :/

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ktoś już chyba na forum linkował. Byłem pod wrażeniem jak dużo wrzuca, ale potem sprawdziłem czasy trwania ;)
Bardzo dobra formuła jeśli ktoś chce być na bierząco z newsami a nie ma czasu oglądać godzinnych podcastów ;)
Ale z "newsa" który trwa 30-60 sekund nic się nie dowiesz.

A to w ogóle brzmi jak szkalowanie Bethesdy bez podania źródeł/dowodów:

Nawet probwalem szukać w necie informacji na ten temat ale nic nie znalazłem. Napisalem do autora moda czy jego zdaniem Bethesda go okradła, ale nie odpisal.