Wspólne abonamenty

Torin

Mieszkaniec forum
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
Ze spotify uwazajcie, ostatnio puscil jakis nowy regulamin, ze family to tylko pod jednym adresem i ponoc niby sprawdzaja.

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
A jak was zbanują to potem można założyć normalnie konto z tego samego ip czy już będziecie na ich "czarnej liście"? Jak myślicie? Też bym się dołączył.

Dejw

Aktywny forumowicz
XBL
DejwPL
Steam
DEJW[PL]
A jak was zbanują to potem można założyć normalnie konto z tego samego ip czy już będziecie na ich "czarnej liście"? Jak myślicie? Też bym się dołączył.
Jakie IP mają zablokować jak z telefonem chodzisz i ciagle zmieniasz BTSy a w domu masz inne IP niz w kompie a do tego po GSM inne ;)

Torin

Mieszkaniec forum
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
Jak masz rodzine mieszkajaca pod jednym ip to chcac/niechcac w pewnym momencie bedziecie musieli miec wspolne ip chociazby przez chwile. Proste nie? :)

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
O, to ciekawe. A co w sytuacji jak się nie słucha na telefonie tylko na pc/tv?

Chociaż przy słuchaniu na TV jakimś cudem i tak nie ma reklam :D

Krusty

Stały bywalec
XBL
KrustyPL
Steam
Krusty84
Hej jak ktoś ma wolny slot na Spotify czy nawet Apple Music to niech da znać... Kupiłem głośnik Sonos i niestety potrzebuję paliwa dla niego.:p

Last edited:

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Dzieli ktoś Prime Video? Da się w ogóle bezpiecznie to zrobić?
Mam ostatni miesiąc z niższą opłatą i nie wiem czy będę chciał zostać z pełną ceną.

Krusty

Stały bywalec
XBL
KrustyPL
Steam
Krusty84
Bezpieczne nie da się jeśli ktoś na tym samym koncie robi też zakupy nie ma wirtualnej karty ale chyba jak ktoś ma T-Mobile to jest lepsza cena teraz.

Last edited:

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
To promo T-Mobile z lepszą ceną trwa chyba tylko miesiąc. Fajnie jakby się udało jakoś oddzielić Prajma od głównego konta Amazonu.

Krusty

Stały bywalec
XBL
KrustyPL
Steam
Krusty84
Ok znalazłem uczynną duszę i głośnik śmiga na spotify. Co do Amazon to najlepiej nowe konta i wirtualna karta z tego co szukałem to powinno działać. I wtedy można się dogadać z kimś. I teoretycznie zmiana. Osoby płacącej i konta co 6 miesięcy. W sumie muszę o tym pomyśleć dla expanse i picarda.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Zobaczymy. ale nie wyobrażam sobie jak oni by to chcieli sprawdzać i weryfikować bez drastycznych zmian w regulaminie i zasadach funkcjonowania.

Acrid

Prezes
Staff member
Jedno konto, jeden użytkownik, 4 urządzenia. Potem chociażby IP/lokalizacja. Chociaż najprostsze, nie możesz w tym samym czasie puścić x materiałów wystarczy :) Proszę Was, wszystko można blokować, a już zwłaszcza jak chodzi o pieniądze ;d

Acrid

Prezes
Staff member
Nie ma co się w sumie spinać, jeżeli coś będą zmieniać to wiele miesięcy upłynie. Jedyne co zostało powiedziane to:

The Walt Disney Company CEO Bob Iger says the company will be “mindful” of piracy and password sharing concerns when it launches its first direct-to-consumer streaming service Disney+
We’re setting up a service that is very family friendly, we expect families to be able to consume it — four live streams at a time, for instance. We’ll watch it carefully with the various tools, technology tools, that we have available to us to monitor it. But it’s obviously something we have to watch.
Teraz najważniejsza kwestia to czy da się to uruchomić w Polsce czy trzeba czekać na oficjalny start.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Z VPNem to działać będzie, ale żeby oglądać jak człowiek potrzebujemy kogoś z holenderską kartą płatniczą żeby nam zweryfikował konto.

hadxmen

Mieszkaniec forum
Disney+ chyba działa bez problemów jak konto GMail jest na obsługiwany kraj.
Da się pobrać z Google Play, ale bez VPN nie ma szans. W sumie nikogo, ale chciałem sprawdzić.

U mnie płatności Revolutem przechodzą na Google, ale na pewno nie będę VPN testował.