Wolcen: Lords of Mayhem (steam)

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ok to porcja pytań:

1) Czy gra polega na kampanii czy ma układ instancji - wchodzę/wychodzę resetują się bossowie
2) Czy w tej grze będą sezony
3) Czy jest szansa na prowadzenie jednej postaci przez cały czas (jak w MMO) i granie w aktualny content

Rudy_Rydz

Stały bywalec
A jak niby mieli stestować zapotrzebowanie serwerowe? Nawet największe hity potrafią mieć problemy sieciowe na premierę, a gdzie taki mały team, który pewnie nawet się nie spodziewał, że ludzie się nagle rzucą na gierkę kiedy wcześniej mieli średnio po 2k graczy na dzień.

PSN
PIKACZ1978
Steam
DZIBRIL1978
A jak niby mieli stestować zapotrzebowanie serwerowe? Nawet największe hity potrafią mieć problemy sieciowe na premierę, a gdzie taki mały team, który pewnie nawet się nie spodziewał, że ludzie się nagle rzucą na gierkę kiedy wcześniej mieli średnio po 2k graczy na dzień.
Istnieje coś takiego jak server stress test. Brałem udział w niezliczonej ilości bet H&S/MMO i niektóre teamy potrafią się przygotować na Day1. A to, że mały team, też tak jakby gówno mnie obchodzi. :)

Gregys

Badass
Ok to porcja pytań:
Już je zadawałeś, a ja na nie odpowiadałem.

1. Tak i tak. Jest kampania/fabuła do przejścia. Po jej przejściu możesz grać w specjalnych instancjach do farmienia przedmiotów/umiejętności.
2. Nie wiem, ale raczej nie. Prędzej spodziewam się płatnych dodatków fabularnych.
3. Wydaje się, że tak właśnie jest to zorganizowane.

Rudy_Rydz

Stały bywalec
Istnieje coś takiego jak server stress test. Brałem udział w niezliczonej ilości bet H&S/MMO i niektóre teamy potrafią się przygotować na Day1. A to, że mały team, też tak jakby gówno mnie obchodzi. :)
Co innego jak jest to stresstest beta gierki, której nie ma na rynku i ludzie lgną drzwiami i oknami, a co innego kiedy jest to przeniesienie gry z EA do stanu wydanego.

PSN
PIKACZ1978
Steam
DZIBRIL1978
Kaman... A co mnie to obchodzi jako kogoś, kto wydał kasę?
"Wie, pan, możemy panu przygotować tego pysznego stejka, ale krowa dopiero się urodziła. Jakby pan mógł przyjść za rok, to już będzie gotowy. A płatność? Tak, płacimy od razu. Do zobaczenia za rok." :D

Przestańmy sobie robić jaja z pogrzebu.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ok to porcja pytań:
Już je zadawałeś, a ja na nie odpowiadałem.

1. Tak i tak. Jest kampania/fabuła do przejścia. Po jej przejściu możesz grać w specjalnych instancjach do farmienia przedmiotów/umiejętności.
2. Nie wiem, ale raczej nie. Prędzej spodziewam się płatnych dodatków fabularnych.
3. Wydaje się, że tak właśnie jest to zorganizowane.
No to już trochę rzuca światła na grę. Poprzedni post był bardziej ogólnikowy. Nienawidzę gier sezonowych. Jestem graczem MMO gdzie gram jedną postacią cały dodatek (WoW). Nie lubię zaczynać od 0 przy starcie nowego sezonu, szczególnie gdy gra informuje mnie, że lvlowanie to fikcja (D3) na kilka godzin.

Przeczekam problemy startu gry i kupuję. Jest jakiś podział na serwery?

EDIT: Kupiłem. 2,5 MB/s. Kocham swój internet xD

Last edited:

Varamir

Badass
Pięknie to wygląda, oficjalnie (i czuję się się w obowiązku dodać że szczerze i bez szydery) zazdroszczę pecetowcom.
To pierwsza gra odkąd mam lapka, gdzie chciałem sprawdzić wymagania, ale zobaczyłem jak to wygląda i stwierdziłem że nie ma to sensu, nie pójdzie.

• Popieram
Reactions: Mexiss

hadxmen

Mieszkaniec forum
Zwłaszcza w grach na 3-4h. Lepszego niż ten nie ma. Przynajmniej wymaga zakupu gry do wystawienia oceny s przeciwieństwie do innych serwisów. Ja twórcom wybaczam i rozumiem ich zdziwnie, skoro jest wzrost graczy z 2k na 100k po premierze.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Dzisiaj miałem questowego bossa, który teleportował się po arenie w T-pose. Później przez dwa lvle nie mogłem rozdać punktów atrybutów. Rano zobaczę czy reset pomógł rozwiązać problem.

Mam 15 lvl mocno slackując, ale gra się nieźle :)

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Jakby kogoś zastanawiało czy dadzą możliwość przeniesienia postaci Offline do Online to... nie ma szans. Postać Offline jest dostępna z poziomu notatnika. Ludzie tak testują endgame. Chwała im za to, bo jedna z rzeczy które pogrążyły D3 na konsolach to lokalne save'y.

~18:30

Jak jutro rano nadal wszystko będzie leżało to pewnie napiszę do supportu o refounda. Jak się ogarną to najwyżej kupię na promocji.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Biskup and angh