Wielkie wybory forumowej gry retro - wątek organizacyjny [WASZE PROPOZYCJE]

Który plan powinniśmy zastosować?

• Plan 1

Votes: 7 25.9%
  • Plan 2

Votes: 20 74.1%

• Total voters
    27

Punkstyler

Badass
Cześć. Można jeszcze głosować w ostatniej ankiecie, ale postanowiłem zrobić już wątek organizacyjny.

Plan 1:
Bierzemy tylko zwycięzców z poszczególnych lat i dokładamy do nich gry sprzed 1993 (wtedy zaczęliśmy ankiety).

Plan 2:
Bierzemy 1 i 2 miejsce i dokładamy do nich gry sprzed 1993 (wtedy zaczęliśmy ankiety).

W każdym z półfinałów będziemy mieć 20 gier i 3 głosy czyli bez zmian.

Dlaczego aż 3 gry przechodzą? Bo może się zdarzyć, że z jednego głosowania będziemy mieć top 3 w finale.

Finałem będzie jedno głosowanie z 6 grami, każdy będzie miał tylko jeden głos.

Do gier wyłonionych w ramach naszych ankiet dodajemy te tytuły, bo w mojej opinii są zbyt ważne dla retro aby nie dostały szansy:
Super Mario Bros
Prince of Persia
Another World
Arkanoid
Contra
Pong
Pac-Man
Tetris
Space Invaders

Jak widać nie będzie z tego 40 gier, żeby zrobić 2 głosowania po 20 gierek. Dlatego najpierw odbędzie się jeszcze głosowanie dodatkowe z grami, które sami wybierzecie. Jako że retro to... wieeeeeeeeele gier i nie chciałbym żadnej ważnej pominąć. Proszę o zgłaszanie swoich propozycji tutaj. Decydować będzie liczba lajków co się załapie ankiety "dodatkowej". Gry z największą liczbą głosów w ankiecie dodatkowej zasilą pulę gier z półfinałów. Zgodnie z sugestią @gseed w komentarzu można wpisać też gry z 2006 roku z PS2. Zamieszczam profesjonalną grafikę wykonaną w paincie.

Od siebie wrzucę trzy gry na start pod głosowanie lajkami.

EDIT: Można też dorzucić gry z przedziału 1993-2005 jeżeli pominąłem je w głosowaniu co niestety mogło się zdarzyć :/

Last edited: