[WIELKI FINAŁ - DOGRYWKA] - Forumowa gra retro

Forumowa gra retro to:

• Half-Life

Votes: 20 47.6%
  • Heroes of Might and Magic III

Votes: 22 52.4%

• Total voters
    42
  • Poll closed .

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
Oesu, forum się na gierkach nie zna, co to za gry w ogóle.

Half Life nigdy nie przeszedłem, kompletnie mnie ta gra nie jarała mimo kilku podejść. Inna sprawa, że żadna gra od Valve mnie nie zachwyciła, no może Portal.

Z kolei po drugiej stronie hirołsy, no dobra, gra kokaina, ale też piwnica mocno.

No ale w to przynajmniej trochę pograłem, więc niech już będą te hirołsy ale jestem rozczarowany Waszą postawą.

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Oesu, forum się na gierkach nie zna, co to za gry w ogóle.

Half Life nigdy nie przeszedłem, kompletnie mnie ta gra nie jarała mimo kilku podejść. Inna sprawa, że żadna gra od Valve mnie nie zachwyciła, no może Portal.

Z kolei po drugiej stronie hirołsy, no dobra, gra kokaina, ale też piwnica mocno.

No ale w to przynajmniej trochę pograłem, więc niech już będą te hirołsy ale jestem rozczarowany Waszą postawą.
Same. Zabierałem się za Halflajfy kilka razy, nigdy nie przeszedłem zbyt daleko - po prostu nudne się to robiło. Za to doceniam mody jakie powstawały na tym... (protoplasta CS'a)
W Herosy się już zagrywałem :)

Varamir

Prezes
Hirołsy 3 to taki crack cocaine, że kiedyś na imprezach u jednego znajomego inny znajomy zamiast używać używek jak na imprezę przystało, siadał w drugim pokoju i grał w te Hirołsy. Jeśli gra potrafi doprowadzić do takiego zbydlęcenia to każdy używający używek powinien zagłosować przeciw, dla zasady!

A na serio - Half Life. Za to że fps, za fabułę, dodatki i mody. Gra trafiła do mnie dość późno, kupiłem paczkę "Generations" z kubkiem za spore wtedy pieniądze, ale nie żałowałem ani grosza. Piękna rzecz, wtedy.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Jaka branża taki Twilight ;)
Half-Life received acclaim for its graphics, realistic gameplay, and seamless narrative. It won over fifty PC "Game of the Year" awards and is considered one of the most influential FPS games as well as one of the best video games ever made.
A co było najlepszym FPP w 1998?

Punkstyler

Badass
Stało się. Oficjalne wyniki:

3) Fallout
2) Half-Life
1) Heroes of Might and Magic III

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim głosującym, podsuwającym pomysły oraz komentującym. Całą zabawę zaczęliśmy 15 lipca 2019 roku. Szczerze, to myślałem że w zeszłym roku :). Szybko zleciało. Zastanawiałem się, czy ten temat chwyci, ale Wasze głosy i komentarze pokazały że tak, co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze co ja i przypomnieliście sobie stare, dobre czasy.

Dzięki!

/////////
Oryginalna grafika - Rachid Lotf // https://www.artstation.com/rachidlotf