Wasze top 10 gier VR?

arczi79

Prezes
Chyba nie było... a fajnie poznać preferencje ludzi jeśli chodzi o VR. Tak więc - chętnie poznam Wasze typy jeśli chodzi o top 10 Waszych gier VR w tych segmentach: PC VR, Quest VR, PS VR (chyba trzy główne platformy). Proszę wymieniajcie tylko gry w które graliście.

Na start moje "topki" na obecną chwilę... a posortowanie gier było masakrycznie ciężkim zadaniem
(numer jeden - najlepsza gra, numer 10 najgorsza na tej liscie):

PC VR:
1. The Forest
2. Half Life: Alyx
3. Lone Echo
4. Subnautica
5. Elite Dangerous
6. Edge of Nowhere
7. Trover Saves The Universe
8. Serious Sam VR
9. Defense Grid 2
10. Eve: Valkyrie

Nie zmieściły mi się na liście (a każda z tych gier jak najbardziej mogła by wskoczyć do mojej top-10):
No Mans Sky, Super Hot, Project Cars 2, The Moss, Landfall, Seeking Dawn, Skyrim VR, Fallout VR, Boneworks, Hellblade: Senua's Sacrifice, Jetisland, The Invisible Hours, Windlands 2, Alice VR, Doom 3 BFG, Chronos, Robo Recall, Form

Quest VR:
1. In Death
2. Pistol Whip
3. QuestZDoom (sideloaded)
4. Beat Sabre
5. Sirento VR
6. Tetris Effect
7. Pinball FX2 VR
8. Eleven Table Tennis
9. Lambda VR (sideloaded)
10. Quake VR (sideloaded)

Na obecną chwilę taka moja zupełnie subiektywna lista. A jak tam u Was?

Last edited:

arczi79

Prezes
I jeszcze raz napiszę aby było jasne o co chodzi w tych top-10: TO NIE MA BYĆ LISTA GIER POLECANYCH LUB OBIEKTYWNIE NAJLEPSZYCH. To ma być lista gier w które Wam grało się najprzyjemniej i które Wam sprawiają najwięcej przyjemności ;) Jeśli nie macie top-10 to może być top-3, top-6 ale proszę nie przekraczajcie 10 pozycji na liście (to było by za łatwe).

• Popieram
Reactions: slomsyn and amzuk

amzuk

Mieszkaniec forum
PC VR:
1. The Forest
2. To the top
3. Subnautica
4. Jet island

5. No man's sky
6. Lone echo
7. Fallout 4 VR
8. Walking dead saints and sinners
9. Half life Alyx
10. Virtual battlegrounds

Tytuły PCVR, które nie zmieściły się w top10, a dały sporo frajdy: Derail valley, Vtol VR, Echo grotto, Boneworks, Budget cuts, Chronos, Orbatron, Hellblade, Blade & Sorcery, Airborn, Skyrim VR, Hotel R'n'r, Polybius, The solus project, Vertigo remastered, Vox machinae, War dust, Paper beast, Climbey, Into the radius, Rogan, Stormland, Seeking dawn, Gunheart, Windlands 2, Zero Caliber, Dirt rally 2, Project cars 2.

Quest VR:
1. In Death Unchained
2. To the top
4. Onward

5. Tetris Effect
6. SairentoVR
7. Pinball FX2 VR
8. Eleven Table Tennis
9. Audica
10. Gadgeteer

Tytuły na Questa, które się nie zmieściły na liście: Thrill of fight, Red matter, Solaris, Racket NX, Pro Putt, Premium bowling, SuperhotVR, EchoVR, Until you fall, Lies beneath, The room, The under, Angry birds, Gravity lab, Radial-G, Trover Saves the universe, Gun club, Ghost giant, The Climb, Espire1, Robo recall, Ultrawings, Journey of gods, Shadow point, Fuji, Virtual virtual reality, Pistol Whip.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: arczi79

arczi79

Prezes
@amzuk - widzę część pozycji nam się pokrywa ;) Mam nadzieję że takie prywatne opinie pomogą nowicjuszom szybciej zorientować się w co ludzie lubią grać i jakimi tytułami warto się zainteresować. Dzięki za listę gier które Tobie sprawiają największą frajdę!

• Popieram
Reactions: Żodyn

Tytus

Stały bywalec
Moja top 10

PC VR:

Half Life: Alyx
Lone Echo
Beat Saber
Dirt Rally 2.0
Moss
No man's sky
Assetto Corsa / Assetto Corsa Competizione
Doom VFR
Pinball FX2 VR
Walking dead saints and sinners

Pozostałe które mnie zauroczyły i często gram/grałem

Pistol Whip
Tetris Effect
Thumper
rFactor 2
Hot Dogs Horseshoes
Torn
Form
Ultimate Fishing Simulator
Scanner Sombre
Derail valley
Racket Fury
Obduction
wilson-s heart
Rez Infinite
Arizona Sunshine
Creed
Ultrawings

Last edited:
  • Popieram
Reactions: amzuk and arczi79

arczi79

Prezes
Po ostatnich zabawach na Quescie trochę przetasowałą mi się lista:

Quest VR:
1. In Death
2. Pistol Whip
4. Beat Sabre
5. Onward
6. Sirento VR
7. Tetris Effect
8. Pinball FX2 VR
9. Eleven Table Tennis
10. Lambda VR (sideloaded)

amzuk

Mieszkaniec forum
Jeden serwis pokusił się o zrobienie swojej listy... top-150 o_O:oops:😱

Pewnie nikt z Was nie zgodzi się z tą listą - bo każdy ma swoje ulubione gry... ale jako można przejrzeć jako ciekawostkę ;)
To nie jakaś tam strona, tylko z tego co kojarzę strona Anthony'ego u którego @Simplex był swego czasu gościem.

arczi79

Prezes
Jeden serwis pokusił się o zrobienie swojej listy... top-150 o_O:oops:😱

Pewnie nikt z Was nie zgodzi się z tą listą - bo każdy ma swoje ulubione gry... ale jako można przejrzeć jako ciekawostkę ;)
To nie jakaś tam strona, tylko z tego co kojarzę strona Anthony'ego u którego @Simplex był swego czasu gościem.
Nie zmienia to faktu że prawie całkowicie nie pokrywa się z moimi osobistymi preferencjami. Szczególnie ciekawa końcówka listy ;)

Update mojej klasyfikcji:

Quest VR:
1. In Death
2. Pistol Whip
4. Beat Sabre
5. Onward
6. Sirento VR
7. Tetris Effect
8. Pinball FX2 VR
9. Eleven Table Tennis
10. Warplanes: WW1 Fighters