W co obecnie gracie?

hadxmen

Mieszkaniec forum
The Surge (PC) - kupiłem na Steamowej wyprzedaży ze wszystkimi dodatkami i kurczę podoba mi się. Model walki jest niesamowicie mięsisty, dodatkowo klimat jest świetny. Nie wiem czy nie odpadnę równie szybko jak w Sekiro, ale mam nadzieję, że chociaż tutaj doświadczenie z Soulsów do czegoś się przyda. :)

knur

Moderator globalny
Dalej katuję metro exodus i faktycznie czuć drewniane sterowanie rodem z pierwszego stalkera ale jest klimacik, są miejscówki, graficznie bardzo mi się podoba, styl, tekstury, efekty pogodowe i cała otoczka robi robotę. Lag i drewno w sterowaniu jest ale w prey chyba było gorzej - póki co to mnie najbardziej wkurza w konsolach, zamulone, nieresponsywne sterowanie, podobnie było w deusie, dishonored, może nowa generacja przyniesie w tej kwestii poprawę.
Póki co lecę dalej, rewelacji może nie ma ale daleko też od odbicia się, jak to miało miejsce u wielu osób.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
The Surge (PC) - kupiłem na Steamowej wyprzedaży ze wszystkimi dodatkami i kurczę podoba mi się. Model walki jest niesamowicie mięsisty, dodatkowo klimat jest świetny. Nie wiem czy nie odpadnę równie szybko jak w Sekiro, ale mam nadzieję, że chociaż tutaj doświadczenie z Soulsów do czegoś się przyda. :)

Świetna gra przez pierwsze 6h. Potem niestety otoczenie i przeciwnicy zaczynają nudzić.

Torin

Mieszkaniec forum
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
Zeby nabic licznik postow troche to powiem, ze w koncu zaczalem grac w Wiedzmina 3 po 3 latach przerwy...
Mam nadzieje, ze sie w koncu uda skonczyc zanim wyjdzie Cyberpunk.

Co tu duzo mowic, gra dobra jest i tyle :)

Puchacz

Mieszkaniec forum
Walczę z Cuphead na Switcha. Jak ogólnie nie lubię takich gier, tak w to gram bez żadnej frustracji pomimo, że przy niektórych bossach już kilkadziesiąt razy poległem na ostatniej fazie (jest ich kilka, z reguły 3). Mam póki co 20% ale grałem tylko chwilę wczoraj i dzisiaj.

Dziki Kaczor

Badass
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
No to zapełniamy forum kątętem ;)

Wasteland 2 - na razie miły powrót, bo już kiedyś próbowałem, ale odbiłem się na na jakichś robotach. Teraz wersja Director's Cut, podobno lepsza. We'll see.
Ori (and the blind forest) - fajne, ale raczej nie skończę. Zrobiłem pierwszego "Bossa" (uwolniłem drzewo od zła) i nie czuje motywacji żeby dalej to cisnąć.
Niezmiennie Rainbow Six: Siege - najlepszy multiplayer online FPS tej generacji

cB2

Junior
Nie mam za wiele czasu na granie, ale ostatnio wciągnąłem się w Barotrauma , przyjemna gra dla kilkunastu osób jednocześnie trochę taka symulacja obsługi pozaziemskiej łodzi podwodnej.

Lupus

Aktywny forumowicz
Steam
mighar
Octopath Traveler na PC - jestem po 50 godzinach i wrażenia mam niezmiennie pozytywne od samego początku. Trochę się bałem braku interakcji pomiędzy bohaterami na początku, ale jak już zacznie się robić drugie rozdziały ich historii to pojawiają w się określonych momentach scenki do odpalenia trochę jak z serii Tales of. System walki super, oprawa audiowizualna jak dla mnie miód. Mimo wysokiej ceny jestem mega zadowolony. Więcej staroszkolnych jRPGów w nowoczesnym wydaniu poproszę!

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
A ja teraz gram w Devil May Cry 2. Męczę się przy tym niesamowicie, ale Capcom mnie nie pokona! Skończę to gówno! (przynajmniej jako Dante, bo Lucią nie wiem czy starczy sił)

Dziki Kaczor

Badass
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Octopath Traveler na PC - jestem po 50 godzinach i wrażenia mam niezmiennie pozytywne od samego początku. Trochę się bałem braku interakcji pomiędzy bohaterami na początku, ale jak już zacznie się robić drugie rozdziały ich historii to pojawiają w się określonych momentach scenki do odpalenia trochę jak z serii Tales of. System walki super, oprawa audiowizualna jak dla mnie miód. Mimo wysokiej ceny jestem mega zadowolony. Więcej staroszkolnych jRPGów w nowoczesnym wydaniu poproszę!

To to już wyszło na PC? Cholerny świat, jak ten czas leci :)

Sir Łapencjo

Stały bywalec
PSN
http://psnprofiles.com/sir_Lapencjo
Metro Exodus - już mam dość. Odbiłem się na starcie i poczekałem aż spaczują. Wrocil do gry w weekend i było całkiem ok ale wczoraj w połowie Wołgi gra wywaliła się do dasha. Po restarcie przywitała mnie plansza, że zapis jest uszkodzony i mogę sobie od pierwszego rozdziału zacząć. I tym samym tytuł gry okazał się dla mnie proroczy bo robię sobie chyba ostateczny eksodus od tego metra.

akumatomPL

Aktywny forumowicz
PSN
akumatomPL
Pierwszy raz? Uwielbiam, najlepsze mechy jakie znam i świetna turówka. Zazdraszczam!
Wiek temu gałem kilka h na psx z kolegą, ale mając nieprzerobioną konsolę nie mogłem gry pożyczyć i grać dalej u siebie, dlatego odpuściłem. Gdy teraz zobaczyłem, źe jest w promocji za 12,50 to kupiłem i tak jak pisałem świetnie się bawię. Na chwilę obecna tylko wewnętrzny internet mnie nie przekonuje, ale zobaczymy czy jest niezbędny.

Następną w kolejce mam kolejną grę od Square z ery PSX albo FF9, albo Vagrant Story, ale zobaczę jak będzie z czasem. Szkoda, źe na polskim PS Store nie ma Xenogears i Chrono Cross.

Goldberg

Aktywny forumowicz
PSN
goldberg_PL
XBL
Goldberg PL
Ja ostatnio rozgrzebalem troche gier, czego strasznie nie lubie robic:

METRO EXODUS: mi sie tam podoba. Sterowanie to straszne drewno, ale nadrabia klimatem, bardzo fajna grafika i takim ciut staroszkolnym gameplayem. Jestem w polowie Wolgi, nie mam juz amunicji do niczego, strzelaja/skacza na mnie zewszad, ale cisne do przodu i wiem, ze to skoncze.

Crash Team Racing Nitro Fueled: Na fali nostalgicznych powrotow do przeszlosci lyknalem CTR zamiast remake’u Spyro, ktore to chcialem ograc pierwsze. Jest super, ale nie bez sporych wad. Loadingi w tej grze to niesmaczny zart, grafika nie urywa tak mocno jak w remake’u Crasha, saw A I w trybie Adventure oszukuje w ten najgorszy sposob w grach- gdy idzie Ci za dobrze zawsze znajdzie sie rakieta ktora odstrzela twoje dupsko tuz przed meta. Wciaz ucze sie tych Ultra Boostow, bo tez tego ani rusz na dalszych etapach. Pierwsze CTR bylo przyjemna i relaksujaca gierka- tu zaczyna powoli szlag mnie trafiac.

Poniewaz CTR zszarpal mi nerwy postanowilem przypomniec sobie po latach PORTAL 2, tym razem w 4K. Co tu duzo pisac- to wciaz jedna z najlepszych gier ever teraz wygladajaca tylko lepiej. Musze znalesc tylko kogos do zrobienia achievow za CO-OP bo singiel jednak wciaz pamietam, a kooperacji nigdy w P2 nie dotknalem

Wciaz nie moge sie zabrac za skonczenie GOD OF WAR. Ten system walki kompletnie mi nie podchodzi przez co nie mam jakos ochoty dalej w to grac. Skoncze to na pewno, ale poki co czeka w kolejce razem z SNIPER ELITE 4 i RDR 2.

Kr4wi3c

Junior
PSN
kr4wi3c35
Steam
kr4wi3c
Jest tyle nowych fajnych tytułów, a ja wróciłem tymczasem do jednej z pierwszych strzelanek w jakie grałem - DN3D. Tym razem w edycji 20th Anniversary World Tour. Jest na Steam w promocji w zabójczej cenie 15 pln więc co szkodzi sprawdzić co tu pozmieniali. No i jest grubo. Nieco pozmieniali żeby za trudno nie było. Najbardziej rozwala mnie opcja pozwalająca przewinąć czas gry po naszej śmierci do dogodnego momentu. Całe szczęście wiele samej gry nie popsuli, w tym i poziomu trudności, aczkolwiek mam wrażenie, że tych jest jakby mniej do wyboru względem oryginału.
Na razie ograłem dwa levele. W tym Hollywood Holocaust ukończony na 100% z wszystkimi secretami. I to jest najśmieszniejsze bo w grę to z 10 lat co najmniej nie grałem, a rozmieszczenie wszystkich ukrytych miejsc doskonale pamiętam :) Ehh, niektórych rzeczy po prostu nie da się najwidoczniej zapomnieć.

Sparrow

Stały bywalec
PSN
wrobelmon
XBL
wrobelmon
Steam
wrobelmon
God of War zagościł na konsoli mej dysku
i z miejsca dał mi mocno po pysku
Setting ciekawy, Kratos zgorzkniały
Lecz z Atreusem team tworzą wspaniały
Grafika piękna jak Sagrada Familia
całość pachnąca jak świeża bazylia.

0:44 na zegarze jak to piszę, chyba stąd ten pomysł na grafomański wierszyk :)

PSN
PIKACZ1978
Steam
DZIBRIL1978
DayZ patch 1.4 Experimental

No pozmieniało się, pozmieniało... Widać, że ekipa się ogarnęła i każdy kolejny pacz jest tylko na plus. Nawet udaje im się nic nie zepsuć. :) Gra jako open world chodzi teraz bardzo płynnie i do tego wygląda ładnie. Dodano tekstury broni w bardzo dużej ilości detali, trochę celowników, trochę nowych broni (szkoda, że militarne wersje - przydałoby się więcej cywilnych), granaty można podwieszać na kamizelce/uprzęży taktycznej, dodano możliwość zamontowania kabury do pistoletu na pasie/kamizelce (w różnych miejscach), dodali możliwość noszenia drugiej broni długiej, zmienili działanie epinefryny i dodano nowe choróbska. NARESZCIE można sensownie rzucać granatami, ale nadal nie da się wrzucić granatu do środka budynku przez szybę. :) Pacz wchodzi gdzieś za 2 tygodnie na PC i konsole.

Ogólnie jest wypas i bardzo fajnie, że wraz z wyjściem 1.0 nie zrzucili gry do dołu z wapnem. Niestety, Forumogadka nadal nie chce podjąć wyzwania. :(

LukeSpidey

Stały bywalec
PSN
LukeSpidey
XBL
LukeSpidey
Days Gone - wczoraj dostałem się do trzeciego obozu Iron Mike'a. Mapa faktycznie robi się większa. W dalszym ciągu leży jednak logika czasowa. Od jednej misji do drugiej mija jeden dzień a postacie i tak gadają o kilku dobach. Trochę to psuje efekt. Gra ma świetny potencjał, ale brakuje jej tej kropki nad i.

U

Usunięte konto 2

Guest
Ostatnio niewiele premier mnie zainteresowało. Wykorzystuję ten czas by ograć interesujące tytuły, które po zakupie nigdy nie zostały ruszone z wirtualnej półki. Teraz jest to Tower of Time. Do tego kolejny raz przechodzę Dishonored 2 oraz co parę wieczorów kanapowo we trójkę śrubujemy DLC do Overcooked! 2.

czajuprime

Aktywny forumowicz
PSN
czajuprime
Nie mogę przebrnąć przez Deracine. Chyba z dwa miesiące już to męczę.

Gra jest nudnym i smętnym symulatorem błąkania się po sierocińcu, z silnym elementem obmacywania zastygłych w czasie dzieci. Żeby usłyszeć jakiś dialog czy wewnętrzny monolog dzieciaków, trzeba wziąć do naszych wirtualnych rąk jakiś przedmiot - czy to zdjąć chłopcu kapelusz, wyjąć liścik ukryty w kieszeni, czy zabrać dziewczynce nie pamiętam już co. Nie pasuje mi oglądanie modeli tych dzieci ze wszystkich stron i sprawdzanie czy przypadkiem czegoś nie można podnieść. :rolleyes:

Póki co (kilka ukończonych rozdziałów) nic ciekawego się w tej grze nie dzieje. W tle smędzi jakiś zapętlony smyczkowy kawałek. Dzieciaki podkładające głosy bardzo starają się, żeby mówić najwolniej jak się da. Zasypiam w goglach na głowie.

szpynda

Stały bywalec
Tomb Raidera ostatniego duszę do końca. Myślałem że już niewiele mi zostało i jakże się myliłem srogo... Wykańczam dodatkowe grobowce, zbieram wszystkie możliwe kropki i końca nie widać. Tzn. mogę już zacząć ostatnią misję ale najpierw wyczyszczę mapę ze wszystkiego. Fabuła i sposób jej przedstawienia to jak z czasów PS2 ale gra się miodnie, strzela się świetnie, zagadki spoko i graficznie TR jest bardzo dobrze. To bardzo porządny tytuł jest. Steam mi pokazuje, że mam 74h nabite na tę chwilę, w tym 52h w ciągu ostatnich 2tyg.

Sir Łapencjo

Stały bywalec
PSN
http://psnprofiles.com/sir_Lapencjo
No ja zacząłem ogrywać ostatnio i początek jest całkiem spoko. Widoki, awanturniczy klimacik, grobowce ale dialogi to bieda z nędzą. To jakiś starzysta pisał. I ponoć cała fabułę też.

Soulsonist

Mieszkaniec forum
No ja zacząłem ogrywać ostatnio i początek jest całkiem spoko. Widoki, awanturniczy klimacik, grobowce ale dialogi to bieda z nędzą. To jakiś starzysta pisał. I ponoć cała fabułę też.
To prawda, cala fabula to jeden wielki facepalm, ale lokacje sa fajne i tak jak szpynda mowil, strzela sie fajnie, chodzi sie fajnie, zwiedza fajnie, wiec w sumie fajnie :)