Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Kosmos

Prezes
Jun 28, 2019
3,027
1,746
Kagoshima

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Ale o co chodzi? Dlaczego takie rozczarowanie na forum. Przecież gra już działa, wszystko oprócz historii jest piękne i gotowe na premierę. Teraz należy tylko wrzucić tekst z edytora w okienka dialogowe i status Gold osiągnięto... Right?
Co może wyjść źle?
;)
Po takich akcjach to pewnie tej gry do 2022 się nie zobaczy... o ile to w ogóle wyjdzie a nie skasują. 2022 gra z modelami z pogranicza PS3/X360... no nie będzie się na to dobrze patrzyło.

• Popieram
Reactions: angh

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
376
227
No to chyba już po tej grze, od dawna nie działo sie najlepiej ale jak wykopali Deva to już gra do piachu bo gier raczej się nie dokańcza po zmianie developera w trakcie produkcji (DNF pamiętamy jak wyszło).

Eu5XKbOXUAEIdvX

• Popieram
Reactions: Misiakk

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
No to chyba już po tej grze, od dawna nie działo sie najlepiej ale jak wykopali Deva to już gra do piachu bo gier raczej się nie dokańcza po zmianie developera w trakcie produkcji (DNF pamiętamy jak wyszło).

Eu5XKbOXUAEIdvX

CD Projekt wyznaczyło kiedyś kilka standardów w Wiedźminie i myślałem, że niestety już niczego podobnego nie zrobili przy okazji Cyberpunku, ale jednak się myliłem. Slajd ze ścianą smutnego tekstu to nowy standard komunikacji na lini dev-gracze, który jednak został wypracowany przez CDPR ;) Szkoda tylko, że nie żółty.

pozdr

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
:( a to całego deva zmienili, sądziłem ze "tylko" jakichś leadów... masakra :(. No to nawet na te gre nie ma sie co nastawiac, a pomimo narzekań ze strony innych osob i tego ze graficznie nie urywa, to była jedna z najbardziej interesujących mnie zapowiedzianych gierek.

• Popieram
Reactions: Focka

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
376
227
Paradox ma 33% udziałów w tym studio od Bloodlines, musiało być srogo jeśli wykopali deva w którym sami mają udziały. Jeśli by chcieli przekazać tworzenie gry dalej, to do Paradoxu należy studio Harebrained Schemes (znane z gier z serii Shadowrun) i podobnie jak Hardsuit Labs mieszczące się w Seattle więc w razie czego mogli by łatwo przejąć osoby pracujące wcześniej nad grą.

• Popieram
Reactions: Mexiss

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
376
227
Studio pragnie zachować anonimowosć ;)
Raczej nie będzie to Harebrained Schemes, z tego co podają na swoich ogł. o zatrudnieniu pracują nad 2 niezapowiedzianymi grami: strategią turową i horrorem oba na Unity. Więc zostają im studia pokroju Cyanide, które ost. zrobiło niezbyt udanego Wilkołaka Earthblood ew. studia bez dośw. w erpegach co nie za dobrze rokuje dla tej gry.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Osobiście myślałem o CDPR.

A tak bardziej poważnie pomyślałem o Obsidianie… Paradox jest chyba w dobrej komitywie z Microsoftem. Z drugiej strony, Obsidian ma własne projekty. Ale oni by się do tego nadawali – mają RPG w swoim DNA i stworzyli FNV. Technicznie, wiadomo, ale to jest sprawa drugorzędna w tym gatunku (dopóki się nie odwali takiej maniany jak z Cyberpunkiem na pastgenach).

Zupełnie poważnie to zapewne jeszcze jakieś inne studio.