Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Alexej

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
1,717
2,641
a85eb714f216a37ea6c48c6af5c83b8b098c6de272aa28da78f8da8945e53e9f_bg_crop_1920x655.jpg

Jest siakiś nowy gameplay:

• Popieram
Reactions: Marcin Szymański

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,279
3,223
Kraków
Fajnie to wygląda. Jeszcze trochę szlifów brakuje (demo pokazuje napis "pre-alpha build"), tyle że Bloodlines 1 też nie było technicznie triple ejem, a i tak jest dla mnie jedną z najlepszych gier cRPG ever. Ta nowa gra wygląda bardzo podobnie i dobrze. Na razie nie czuję, że to robi ktoś inny.

• Popieram
Reactions: Kosmos

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
378
228
No i mamy opóźnienie:
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 is not going to release in the first quarter of 2020 as previously planned.
Hardsuit Labs and Paradox have today announced that Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 has been delayed from its previous Q1 2020 release window. The game does not yet have a new release target, but will launch later in 2020.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,385
Osobiście czekam na tego Wampira, ale wczorajszy trailer był fatalny i brzydki jak noc. Jakoś na wcześniejszych prezentacjach (z gameplayem!) to fajnie wyglądało. Gry nie skreślam.
Brzydki to się zgodzę, ale mi się podobał, super klimat. Technicznie to myślę, że to będzie gra jak Fallout 4 czy The Outer Worlds, biedna, brzydka i na premierę zabugowana, ale ludziom ma szansę się spodobać dzięki fabule, klimatowi, wielu różnym możliwościom itd.

Tylko ciekawe kiedy premiera, bo nawet "2020" nie podali na końcu tego trailera.

Last edited:

Naars

Prezes
Aug 22, 2019
2,875
3,787
31
Wrocław
Co Wy z tymi bugami? Przecież to robią kompletnie inni ludzie. Toż to nie tytuł przenosi robactwo, to marni programiści, którzy poszli na zieloną trawkę.

A co do meritum - nie dziwi mnie to ani trochę, bo pokazane fragmenty gameplayu nie nastrajały zbyt optymistycznie. Tam jest nad czym pracować.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,292
Gameplay i trailery (ten z choinką) wyglądały bardzo słabo. Jak z ps3.
Nadal wyglądały dla mnie jak kawałki z lepszej gry niż większość tego co pokazują inni devi :p. Jedna z niewielu gier które sa zapowiedziane i rodziły u mnie chęc zagrania.
Też wiąże z tym tytułem duże nadzieje, ale im dalej w las tym hajp gaśnie. Grafikę fakt można wybaczyć bo po chwili grania już się az tak na to nie patrzy. Ale klimat z tych trailerów mi nie pasuje. Jakieś to jaskrawe i śmieszne a ja chcę emo.

• Popieram
Reactions: Mexiss