Tygodnik Wirtualny

arczi79

Prezes
Bardzo dobre, zwięzłe podsumowanie całego tygodnia w VR. Jeśli ktoś nie ma możliwości/ochoty/czasu przeglądać newsy ze świata VR ani też kopać po tym forum to myślę że "piguła" od Rysława jest dobrą sposobnością do nadrobienia tygodniowych zaległości:

@Simplex - może jest sens przypiąc ten post? Jak uważasz?

• Popieram
Reactions: op1ekun and Żodyn

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Wiem wiem.
Zakladasz tu większość wydzielonych wątków podczas gdy my, leniuszki, walimy wszystko w jednym spasionym temacie.
Po prostu zbieżność w czasie chwalenia cię w Tygodniku i założenia tego tematu aż śmierdzi lokowaniem produktu czy jak to się nazywa. No nie mogłem się powstrzymać ;-D

Last edited:
  • Popieram
Reactions: op1ekun

arczi79

Prezes
Po prostu zbieżność w czasie chwalenia cię w Tygodniku
Dla mnie najważniejsza była informacja że Rysław korzysta min. z materiałów z tego forum... więc skoro z tego korzysta to można by tak delikatnie podciągnąć te Jego nagrania pod "podsumowanie tygodnia" również jeśli chodzi o ten dział forum. A że to już trzeci odcinek - i najwidoczniej materiałów Rysłałowi nie brakuje więc jest szanca że ten cykl będzie kontynuowany.

• Popieram
Reactions: op1ekun and Żodyn

arczi79

Prezes
Co prawda nie jest to "Tygodnik Wirtualny" a fajny odcinek Kronicasta... nie mniej cały jeden ponad trzygodzinny podcast przeznaczony TYLKO tematowi VR:

🖥 WWW: https://bit.ly/32eMr6k
🎧 MP3: https://bit.ly/3seGp05

Ponieważ jest tam takie całościowe omówienie VR (sprzęt, trochę historii, terminologia, omówienie najciekwszych tytułów na VR) - więc chyba fajny punkt startowy dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z VR.... i @Ryslaw też chyba nie powinien się bardzo złościć że takie coś znajdzie się w "przypiętych" razem z Jego doskonałym "Tygodnikiem WIrtualnym" ;)

arczi79

Prezes
@Ryslaw - oczywiście spoko odcinek... jak zwykle ;) ...ale mój wewnętrzny demonik VR-owy bardziej cieszył by się z Twoich "Tygodników Wirtualnych" gdybyś mniej opisowo je traktował a wrzucał więcej krótkich informacji - czyli nie omówienie kilku tematów tylko zwięzłe zaznaczenie większej ich ilości (np warto by uzupełnić tygodnik o zapowiedzi gier VR). Kiedyś VR newsy genialnie robił ten gościu: https://www.youtube.com/c/F4Cepa1mx0/videos ...ale od dawna już nic nie wrzuca :( Mieścił się w kilkunastu minutach i miał je napakowane newsami.

Oczywiście to tylko moje luźne rozmyślania - więc traktuj to tylko jako delikatną sugestię może wartą rozważenia... a może nie wartą? ;)
Pozdrawiam!

• Popieram

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
No niestety, nie byłem zadowolony i wywaliłem całość. W poniedziałek będzie poprawiona. Pardon za czekanie.
No to z tygodnika chyba zrobił się nam dwutygodnik....
Daj spokój, hobbystyczny projekt na boku do hobbystycznego projektu na boku. Ja się cieszę, że cokolwiek jest.

Za słownikiem PWN:
wirtualny: «stworzony w ludzkim umyśle, ale prawdopodobnie istniejący w rzeczywistości lub mogący zaistnieć»

Wszystko pasuje :p

• Popieram
Reactions: op1ekun and Simplex

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Rysław i tak pracuje za trzech i jeszcze robi 15 tys kroków dzienie czy coś koło tego.
Ale jakbym wiedział że nie będzie Tygodnika to sam bym coś nagrał o rodzynkach od HTC :)

• Popieram