TV - jaki kupić ?

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ok, myślałem że naprawdę chciałeś go wyrzucić.
Ja kiedyś oddałem mikrofalowke starą na OLX, zadzwonił ktoś ze stacjonarki i mnie tym zaintrygował. Przyjechało starsze małżeństwo i jeszcze mi czekoladę sprezentowali :) ale ta mikrofala faktycznie była warta 0zl bo sam ja dostałem od kogoś za darmo (czasy studenckie).

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Ok, myślałem że naprawdę chciałeś go wyrzucić.
Ja kiedyś oddałem mikrofalowke starą na OLX, zadzwonił ktoś ze stacjonarki i mnie tym zaintrygował. Przyjechało starsze małżeństwo i jeszcze mi czekoladę sprezentowali :) ale ta mikrofala faktycznie była warta 0zl bo sam ja dostałem od kogoś za darmo (czasy studenckie).
Nie no co ty, nie wywalił bym tego na wysypisko przecież, bez przesady :)
A co do oddawania :) Jakiś czas temu wystawiłem na darmo sofę na "lokalnie", po paru dniach odezwało się młode małżeństwo z Tychów (Tych? Jak to się odmienia?) Długo byli zdziwieni że faktycznie im to daje za darmo, pytali "to ile tak naprawdę panu dać za to?" itd.
Na dniach pewnie będę też w ten sam sposób pozbywać się starej pralki, niech komuś służy :)

• Popieram
Reactions: Simplex

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Firefox OS, a to ciekawostka. Nie wiedziałem, że jakieś telewizory bazują na tym systemie, bo chyba flopnął. :) Działa to jeszcze w 2021?
Działa, działa i to całkiem nieźle, oczywiście to co tam jest, bo nie wszystko jest ;) Ale też żeby nie było - za bardzo tego nie używałem - miałem cały czas podłączonego do tego nvidia shilda ;)

(Nf i rakutena odpalałem na tym ze dwa tygodnie temu, wszystko śmigało aż miło)

Last edited:

JaWamDam

Badass
PSN
jigga_pl
Przyszedł mi XSX* z zestawu do TV, zainteresowanych zapraszam do wątku zakupowego :)

Niestety w troszkę uboższym zestawie niż zakładałem, ale darowanemu XBoxowi w zęby się nie zagląda

MikeL

Badass
Promocja na oledy w media expert. Może ktoś szuka.

Między innymi:

48C12LA 4059zł
55B13LA 4499
64C12LA 6589zł
Neonet przebija:

Łączna cena za wybrany telewizor LG OLED w zestawie ze szczoteczką elektryczną ORAL-B D100 wyniesie odpowiednio:

LG OLED 48C12LA – 3789,99 zł
LG OLED 55C11LB – 4539,99 zł
LG OLED 65C12LA – 5879,99 zł

Wow!

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Eh. Czy ja zawsze muszę mieć coś nie tak z tymi tv...

Mam wrażenie że LG jest uszkodzony, nie do końca rozumiem co jest nie tak ale, co jakiś czas przy konkretnych sytuacjach mam jakiś białe piksele. Pojawiają się tylko miejscami, w chwili w której pojawia się na chwilę czarny ekran, po czym szybko przechodzi na inny, i to też nie zawsze.... Na testach na YT nie widać żadnego problemu... Pojawił się na ipli podczas oglądania meczu siatkówki, następnie na prime podczas oglądania czegoś itd. eh. Za chwilę wrzucę jakiś filmik.

zwariowałem czy faktycznie coś jest nie tak?

Last edited:

Dziki Kaczor

Prezes
PSN
Dziki_Kaczor
Steam
Dziki Kaczor
Matulu ile ten TV ma trybów wyświetlania. Nie ogarniam tego do końca :) TVP dało ten kanał 4K na Mistrzostwa Europy i jakiś kolejny profil musze konfigurować, specjalnie tylko na ten kanał :D Bo włącza się jakiś tryb HLG, którego nigdzie do tej pory nie spotkałem.

To jest masakra :p

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Muszę jakoś wymyśleć jak to kur... dostarczyć w pon do sklepu, wysłać nawet nie będę próbować bo to pudełko i tak nawet do zawiezienia tego ledwo się nadaje. No nic. Zawiozę w pon tego a wezmę C1... Skoro jest w promocji.

jac

Nowy Forumowicz

Mam wrażenie że LG jest uszkodzony, nie do końca rozumiem co jest nie tak ale, co jakiś czas przy konkretnych sytuacjach mam jakiś białe piksele. Pojawiają się tylko miejscami, w chwili w której pojawia się na chwilę czarny ekran, po czym szybko przechodzi na inny, i to też nie zawsze.... Na testach na YT nie widać żadnego problemu... Pojawił się na ipli podczas oglądania meczu siatkówki, następnie na prime podczas oglądania czegoś itd. eh. Za chwilę wrzucę jakiś filmik.

podobne kropki pokazywaly sie na moim oledzie
tylko mniejsze i wiecej
mi pomogla zmiana kabla hdmi

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats

podobne kropki pokazywaly sie na moim oledzie
tylko mniejsze i wiecej
mi pomogla zmiana kabla hdmi
Mnie nie pomoże. To z aplikacji na ich oesie...