Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Późne to przywitanie, w grudniu prosiłem Bibosza o zboostowanie osiągnięcia wymagającego multi ;)

Last edited:

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
995
766
Kassel, DE
Późne to przywitanie, w grudniu prosiłem Bibosza o zboostowanie osiągnięcia wymagającego multi ;)

Wiem, widziałem. Szanuje!

• Popieram
Reactions: Simplex

czajuprime

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
935
1,144
No, nareszcie wpadła platynka za Apple TV. Ostatni pucharek, ten za obejrzenie jednego dnia wszystkich filmów z Oprah, to był już przegięty grind, ale jakoś poszło. Do 100% brakuje tylko zrobienia DLC, czyli pucharka za obejrzenie tego nowego dramatu z Justinem Timberlakem bez przewijania.

ljz1Mjh.jpg

Jun 28, 2019
1,935
2,047
Sprawa jest.

Mam do wbicia trzy dzbany w Diabolo3 za tryb hardcore. 70lvl postacią, ubić Diablo, ubić Malajkata. Ktoś pomoże? Nie za bardzo chce mi się użerać z tym trybem, a platynka zawsze cieszy oko.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,690
1,279
Platyna w Control
1L455da6.png

Brakowało mi dwóch twardych bossów i tych nudnych 25 losowych wyzwań w stylu "zabij 10 ludków w danym sektorze, daną bronią".
Platyna na 4/10 nie licząc tych dwóch bossów, ale że wprowadzili pomoc dla każuali w stylu nieśmiertelność i wrogowie na jednego strzała to trudność spadła do 0/10.

• Popieram
Reactions: Sir Łapencjo

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Ghost of Tsuszima

Długa robota, acz bez wyzwania jeśli chodzi o trudność. Całość zajęła mi 60 h.
Platyna polega na wyczyszczeniu mapy, więc pod podlasty jak znalazł

Jako, że gra ładuje w moim top 10, to chciałem ja tak uhonorować. No niech ma.

I ma :)

• Popieram
Reactions: Marcin and trenth

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
15-20h (grałem na przedostatnim poziomie trudności który był banalny). Nic nie jest "missable", nie wymaga ponowniego przejscia, tak jak lubię ;) Jedno trofeum jest zjebane, bo bardzo trudno je zrobić jak się ulepszy broń (o czym nie wiedzialem, bo nie grałem pod troefa), okazało się że można sobie włączyć nieskończoną amunicję (co niesamowicie ułatwia sprawę) a trofeum i tak wpadnie :D

Z poradnikiem i pomijaniem przerywników 10h wg tego poradnika:

Last edited:

Pistak

Badass
Jun 27, 2019
1,463
1,480
DBL
E5PjGOcX0Aw6UHc

Powróciłem do Returnal żeby dokończyć platynę. Jakoś ostatnio mnie natchnęło po dłuższej przerwie, a że zostały mi tylko cztery xenoglify do znalezienia to musiałem to zrobić :) pękły w jakieś trzy godziny. Przy okazji Rift Apart też sypnęło platyną, ale właściwie tam sama wpada.

Marcin

Padawan
Jun 7, 2020
70
90
39
Wrocław
Nie jest to co prawda platyna, ale wczoraj osiągnąłem swego rodzaju kamień milowy na moim profilu. 5000 trofeów. Zajęło mi to sporo czasu (od premiery trofików na PS3), ale w końcu się udało.
Miało to miejsce podczas sesji w FFXII (za 50 lvl drużyny).
W takim tempie to do 10k dotrę może za 10 lat.

Marcin

Padawan
Jun 7, 2020
70
90
39
Wrocław
#24 - Astro's Playroom
Miły początek współpracy z nową konsolką. Odpala człowiek gierkę, a platyna niemal sama wpada, na przywitanie generacji.

Sama gra to majstersztyk ukazujący potencjał drzemiący w nowym dualu. Szkoda, że przez cały żywot PS5 z tych wszystkich funkcji (jak uczy historia poprzednich generacji) skorzysta jeszcze z 5 gier. Może tym razem będzie jednak inaczej?
Astro mocno gra na emocjach, wiekowych graczy, jak ja. Osoba, która z marką PS jest od ponad 20 lat. Te wszystkie odkrywane na mapach konsole, sprzęty (pamięta ktoś jeszcze Buzz?) czy układanie puzzli potrafią łzę w oku zakręcić. Wspaniały platformer. Już się nie mogę doczekać kolejnej gry od zdolnych Japończyków. Oby dostarczyli kolejną odsłonę Astro (najlepiej na PSVR2 i zwykłe PS5) i tak chociaż z 5x dłuższe. Czas potrzebny na ukończenie to jedyna wada Playroom. Da się przejść w okolicach 2h. Platyna to 5-6 h zabawy bez poradników na yt.