Tiny Tina’s Wonderlands

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
I do tego Babymetal w tle 😂

Gimme me chocoreto chocoreto 🎶 💕

babymetal-sumetal.gif

pozdr

• Popieram
Reactions: angh

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Dodatek z RPG i Tiną jako MG był chyba najlepszym dodatkiem z całej serii Bordelands.
I jakoś nie miałem okazji go przejść. Kiedyś byłem dużym fanem Bordersów ale po podstawce dwójki jakoś mi przeszło. Choć to video wygląda nieźle.

Nic nie straciłeś, nudy takie same jak w podstawce, ten sam drętwy humor plus drętwe parodie sesji papierowych rpg, gier komputerowych rpg, dark souls i czegoś tam jeszcze.

skrzypas

Stały bywalec
Jun 28, 2019
221
87
Herezje jakieś... dwójka to Mesjasz. Jak na gre z 2013 to było całkiem sporo fajnego kodu, humor też nie był tak gimbazowy jak w trójce. Zapraszam do 3, tam żenada sięgnęła zenitu. A ze wszystkich dodatków właśnie Tina była najlepszym DLC.

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
376
227
DLC z Tiną z dwójki zostało wydane jako samodzielna gra, na epicu jest za darmo nawet teraz, brak info o jakis ulepszeniach więc pewnie dokładnie to samo dostaniemy co już było w DLC w B2.

• Popieram
Reactions: Screwball

Pchlak

Junior
Oct 10, 2021
37
71
Borderlands 2 przechodziłem na raty i zajęło mi to coś ok. roku. Diablo FPS to nie moja bajka. Być może z kimś byłoby ciekawiej, ale z drugiej strony - nie lubię kiedy mój czas na granie musi być uzależniony od kogoś innego.

Tina Wonderlands - No nie oszukujmy się, kolejne Borderlands, tylko z reskinem udającym delikatnie inną markę.

• Popieram
Reactions: tolman