The Last of Us II

knur

Moderator globalny
Ja z kolei chciałbym sobie zostawić kilka exów na kolejną platformę, bo jak wiadomo, na premierę może nie być za kolorowo, jeśli chodzi o tytuły na wyłączność, obym się mylił. No i na PS5 pewnie będzie w mega jakości, a przechodzić drugi raz po PS4 to już mi się chyba nie będzie chciało. Dylematy. ;)

Muzi

Mieszkaniec forum
Ja liczę na wrażenia ogrywających
Po co? Ta gra to jest pewniak w ciemno. ND ostatnio zawiodło... nigdy?

pozdr
Nie po to, aby się dowiedzieć czy będzie dobra, bo ja to wiem, tylko aby ewentualnie dowiedzieć się czegoś nowego i/lub podbudowac hype pozytywnymi wrażeniami. Czytaj wczesniejsze posty Skrubol. Uwierz mi, że mi też się nie chce wierzyć jak ktoś może w to nie zagrać, bo wg mnie nie ma tytułu w giereczkowie obecnie, który może dorównać. Jak wyżej koledzy i Ty piszecie i się zgadzam - nawet jak w ich grach jest coś co nie zagra do końca to wciąż jest to lepsze niże 95% tego co na rynku. To będzie hit (y), a jedynie będą narzekania na brutalność, elementy lbgt oraz pakowanie do gry polityki/ideologii.

Last edited:

angh

Mieszkaniec forum
PSN
angh
Ja też chciałbym ograć dopiero na PS5, ale pewnie ciężko będzie wytrzymać i od kogoś pożyczę PS4 na te kilka dni. :p
Naughty Dog = PANY!

Jeden nie zagra, bo będzie czołganie w paprociach, a drugi chce więcej strzelania. A potem idą do domu i jakiegoś krapa ogrywają.
Bo oni już grają dla cyferek a nie przyjemności. :/
O to to. Jai się zdziwiłem w jednym miejscu grając na epic że mi nie pokazują się achivki... I jak to zrozumiałem, i okazało się że gram jak lata temu dla siebie, to było to bardzo odświeżające.

• Popieram
Reactions: MikeL

Sir Łapencjo

Stały bywalec
PSN
http://psnprofiles.com/sir_Lapencjo
Ktoś grał może ostatnio w remaster pierwszej części i próbował odpalić mutli? Jestem ciekawy czy ktoś jeszcze jest na serwerach (wiem, że serwery PS3 zostały ostatnio zamknięte).

Srebrny_Lis

Badass
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Ja niemal w ogóle nie oglądam takich gier. Po co, żeby sobie psuć zaskoczenie? Przecie pokażą tam najlepsze lokacje i akcje.

Np Uncharted 4, siła rzeczy pokazali to co najlepsze. A zobaczenie samemu, grając, Madagaskar to było wow. Albo ten pościg samochodowy.

Ludzie sami sobie robią krzywdę oglądając to. Ja tylko Fifie i Pesa oglądam z interesujących mnie rzeczy de facto :)

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Misiakk and Danio

Danio

Badass
PSN
arahjista
Już jestem na siebie zły, że z Doom Eternal tyle oglądałem, a tam fabuła dużo mniej ważna niż tutaj. Tu to tylko pierwszy gameplay i reszta niepotrzebna. Demko bym ograł tylko gdyby obiecali, że to fragment z pierwszej godziny gry.