The Game Awards 2021

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Ruszyło głosowanie do TGA2021. Jak co roku, grubo zapłacone, więc można się powkurzać na to co wybrali i zagłosować sobie w ramach zabawy. ;) Nie traktować czasem za poważnie.

czajuprime

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
935
1,144
Ruszyło głosowanie do TGA2021. Jak co roku, grubo zapłacone, więc można się powkurzać na to co wybrali i zagłosować sobie w ramach zabawy. ;) Nie traktować czasem za poważnie.
Musiało się to skromne studio od Hadesa nieźle zapożyczyć, żeby opłacić te wszystkie ubiegłoroczne nagrody. ;)

• Popieram
Reactions: Danio and gseed

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Czasami dla zmyłki coś rzucą prawdziwego. ;)

A to jest wstyd trochę:
P9pnD9F.png

Wygranych wybierają tylko na podstawie głosów z internetu czy przeliczają i sumują z głosami prasy?
Przeliczają. I to w taki sposób, że głos publiczny się niemal wcale nie liczy.
fjxhxTl.png

• Popieram
Reactions: tolman and l0l0

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
S1mple bezkonkurencyjny, musi wygrać. :)
Athlete już widziałem w tym kontekście użyte wiele, wiele razy i się przyjęło w światku esportowym, ale czy ma to sens i poprawne językowo nie wiem.

W sumie to się trochę spam robi, a jeszcze o tym będziemy sporo gadać i komentować podczas samego wydarzenia, to dałem reporta by przenieść do osobnego wątku.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Belkaenes and gseed

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Dało choćby Returnal, grę trudną i nieprzystępną aż do przesady, co było dla niej wyrokiem śmierci, ale mechanicznie, gameplayowo, pod kątem atmosfery, klimatu i emocji jakie może wywołać u gracza to jest to perełka.
Zepsutą mechanikę zapisu będę hejtował zawsze i wszędzie, ale oprócz tego ta gra masę rzeczy robiła bardzo dobrze, nawet jeśli nie spełniało wszystkich kryteriów gier AAA (poziom trudności, popsuty zapis i absurdalna cena to czynniki z powodu których ta gra nie była hitem sprzedażowym. A wystarczyło dać działający system zapisu i cenę 40$ a mógłby być zupełnie inaczej).

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Ja nie kumam jak Rachet trafił na krótką listę. Jeśli z rozdzielnika miał tam być eks Sony, to IMO powinien to być returnal.
Ale fakt, w tym roku Sony nas eksami nie rozpieszczało, mam nadzieję że w przyszłym roku nadrobią i że nie będą to same sequele.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Ale Ratchet czy Returnal to nie "killer" pokroju God of Wara, Uncharted czy Spidermana na przykład. Wiadomo, wszystko jest subiektywne i dla kogoś to pewnie GOTY, ale różnicę widać.
No wlasnie tak to dobieram, przy czym retutnal zupełnie nie dla mnie (bullet hell i rogalik, mózg mnie boli i watraba).

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Posiłkując się metacritic, jeśli brać pod uwagę oceny to nominowane powinny być kolejno: Forza Horizon 5, Psychonauts 2, It Takes Two, Deathloop, Ratchet & Clank i Metroid Dread. Czyli 5/6 nawet się zgadza, nieźle. Tylko ten Resident zamiast Forzy nie wiadomo co tam robi. ;)