Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi.

salata

Padawan
PSN
salata_pl
XBL
salata
Steam
salata
Potrzebuję porady nt tabletu wyłącznie do konsumpcji treści. Sprzęt pod Netflix z możliwością sporych downloadow, plus do czytania komiksów (CBR + comixology lub marvel unlimited). Pojemność min 128 wliczając kartę pamięci. Budzet powiedzmy w okolicach ipada, ale wolałbym coś tańszego.
Granie średnio istotne, ale raczej jakies indyki niż asphalty, fortnity. Może jakieś emulatorki przy okazji.

regisek

Stały bywalec
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
O! to ja bym się pod powyższe podpiął.

A z innej beczki - moje pytanie. Apple mnie zirytował i bardzo poważnie rozważam zaprzestanie kupowania kolejnych iPhone.

Co byście polecili z androidem co ma:

1) gniazdo minijack
2) dobry aparat
3) w miarę wydajną baterię
4) dobry DAC dla muzyki

???

Nad

Nowy Forumowicz
Co do tabletu to myślę, że Samsung S5e powinien spełnić oczekiwania. Średnia pólka jeśli chodzi o procesor, 4GB ram i 64 GB na dane, ale obsługuje też karty microsd. Co najważniejsze ekran AMOLED i cena max 1800 zł, ale w promo i po 1600 zł już widziałem. Sam się na niego czaję, czekam na jeszcze lepszą cenę. To tegoroczny wypust Samsunga, a ich produkty jak wiadomo szybko tanieją.

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
Mam problem z iPhone. Nie odbieram zdjęć wysyłanych w wiadomościach. Widzę opis i komunikat "Pobieranie", ale samego zdjęcia nie. Ci ciekawe zdarza się to co jakiś czas. Szukałem w Google, rozmowy po WiFi włączyłem, ale nie pomogło. Ktoś coś może?
iPhone 7, soft 12.3.1, 6,41 GB wolnego miejsca.

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
Próbowałem. Oprócz tego przelogowałem się w ustawieniach wiadomości i iCloud, zresetowałem ustawienia sieciowe, wyłączyłem i włączyłem iMessage, zrestartowałem telefon, teraz go aktualizuję. I kończą mi się pomysły :)

projektkong

Stały bywalec
I jak wrażenia?

Działają ;)
A tak na poważnie to opinii od pracowników nie zbieram (choć z problemem nikt się nie zgłosił), a jeśli chodzi o mnie to używam telefonu tylko do dzwonienia i od czasu do czasu zrobienia jakiegoś zdjęcia. Nie mam zainstalowanej żadnej dodatkowej aplikacji.

Mogę powiedzieć, że nawet przyzwoicie trzyma bateria i szybko się ładuje do 100%. Tyle mi wystarczy ;)

MsbS

Stały bywalec
Zadam tutaj pytanie przenosząc dyskusję z wątku zakupowego.

Pobierz sobie Nova Launcher (najlepiej kup wersję Pro). Steruje się nim doskonale i jest to najlepszy launcher jaki przerabiałem w życiu. Gratuluję ogólnie zakupu, bo za 1899zł ten sprzęt to obłęd.
Nigdy nie używałem żadnych launcherów, tylko Android jakiego dostawałem z pudełka (Samsung/Xiaomi/Motorola). Więc pytanie pewnie głupie.
Taki launcher nie spowalnia działania systemu? Daje się to potem bezboleśnie odinstalować bez zostawienia śmieci w systemie? Czy jeśli zainstaluję launcher a potem znajdę fajniejszy, to przestawienie na nowy jest bezpieczne (nie posypie mi się system)?

Muzi

Stały bywalec
Zadam tutaj pytanie przenosząc dyskusję z wątku zakupowego.

Pobierz sobie Nova Launcher (najlepiej kup wersję Pro). Steruje się nim doskonale i jest to najlepszy launcher jaki przerabiałem w życiu. Gratuluję ogólnie zakupu, bo za 1899zł ten sprzęt to obłęd.
Nigdy nie używałem żadnych launcherów, tylko Android jakiego dostawałem z pudełka (Samsung/Xiaomi/Motorola). Więc pytanie pewnie głupie.
Taki launcher nie spowalnia działania systemu? Daje się to potem bezboleśnie odinstalować bez zostawienia śmieci w systemie? Czy jeśli zainstaluję launcher a potem znajdę fajniejszy, to przestawienie na nowy jest bezpieczne (nie posypie mi się system)?
Launcher to tak jak apka. Możesz usunąć kiedy chcesz bez konsekwencji, nawet jak w tym momencie go używasz to telefon sam wróci do domyslnego. Poza tym możesz mieć kilka i sobie nimi żonglować wg upodobań.

Szkoda, że OnePlus nie dzieli się swoim, bo bym chętnie go używał.