System Wars!!!1

Jun 27, 2019
3,559
2,234
47
Koszalin
Wielkość biustu okej, ale już brak ich fizyki, oraz absurdalny strój już nie są okej. Pomysł fajny, ale żeby to dobrze wyglądało to trzeba by było włożyć w ten mod znaaacznie więcej czasu i umiejętności. Bo tak to bez sensu.

• Popieram
Reactions: Muzi

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Obejrzałem wczorajszą konfę MS i o bosz, ale to było słabe. A jak już Filu wchodzi ze swoją starą gadką by-gamers for-gamers to tracę przytomność jak Korwin na posiedzeniach sejmu. I tego słodkiego pierdzenia było prawie pół godziny!
Gdyby ułamek kasy z tego co przeznaczyli na wyprodukowanie tego "szoł" dali na ulepszenie platformy czy robienie gier to by więcej kasy zarobili. Tamci drudzy też nie lepsi, wyprodukowali za grubą kasę filmik z ludźmi biegającymi po mieście i ludzikami z ich gier.
Tylko Nintendo i Gaben kumają o co biega i dlatego są liderami rynku. Proszę bardzo, tutaj są gry, proszę grać. Wiem, że też dużo błędów popełniają i są pazerni, ale przynajmniej nie gadają mi cały czas jaki to jestem dla nich ważny.

A i jeszcze ta pani od Halo do wyrzucenia!

Last edited:
  • Popieram
Reactions: op1ekun

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
maxresdefault.jpg

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
Dzisiaj już piątek?

Jeszcze tutaj cytat ze Spencera odnośnie opłacalności Game Passa:

• “I know there's a lot of people that like to write [that] we're burning cash right now for some future pot of gold at the end,” Spencer said. “No. Game Pass is very, very sustainable right now as it sits. And it continues to grow.”

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Jakby cię kumpel zaprosił na imprezę urodzinową to byłbyś później zły, że nie poszliście na salę pograć w kosza?
Ja tam zły na kumpla nie jestem. Tylko mu tłumaczę, że szkoda kasy na imprezy bo wymiernego zysku z nich nie było i nie będzie.
Te momenty jak pokazywali historię były ok i Rock też śmieszny, tylko potem niepotrzebnie wjechał z grubiańską promocją filmu na Netfliksie.

Ale wiadomo, że na VGA albo E3 w przyszłym roku Filu znowu będzie słodko pierdział jak to "gracze są najważniejsi".

No i jeszcze: jak widzę, że jest konfa to oglądam konfę a nie czytam wypracowania "o czym konfa będzie a o czym konfa nie będzie" jakichś randomów na internecie czy innym twitterze. Szanujmy się!

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
Fajnych masz znajomych jak organizują imprezy urodzinowe żeby mieć zysk...

Aaron Greenberg to szef marketingu w Xboxie, więc nie jest randomem. Zresztą na wszystkich portalach growych można było to przeczytać...

• Popieram
Reactions: Goldberg

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Bo coś czuję, że z Fila taki kolega co organizuje imprezy żeby mieć z tego zysk. Ale rzeczywiście, może macie rację. Zrobił imprezę z dobrego serca żeby wszyscy się bawili i było fajnie i jestem dla niego taki ważny.

Ok, to następnym razem zanim coś kliknę na yt przeczytam kilka portali growych.
what_year_is_it.jpg

I dziękuję za informację kim jest Pan Greenberg, w sensie że marketoidem. Teraz wiem, żeby unikać go jak ognia.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Też obejrzałem wczoraj tę prezentację, ale dokładnie wiedziałem o czym i w jakim celu będzie, bo kilka tygodni wcześniej przeczytałem wpisy marketoidów na Twitterze. W sumie nic ciekawego. Myślę, że obejrzę kiedyś tę miniserię dokumentalną, chociaż już czytałem historię powstania Xboksa w formie tekstowej. Rock był zabawny w tym starym nagraniu z 2001. U nas marka Xbox 20 lat temu praktycznie nie istniała. Jakoś do mnie nie trafia ten przekaz o tym jaki Xbox był innowacyjny i jakie świetne marki (Halo) na rynek wprowadził, bo w Europie Środkowej liczyło się wtedy tylko PlayStation.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
bo w Europie Środkowej liczyło się wtedy tylko PlayStation.
Teraz chyba też się liczy. W moim najbliższym otoczeniu Sony ma 90% rynku.

Najbliższe otoczenie to forum! Tutaj jest mniej więcej po równo. :) Pewnie ktoś z forumowiczów posiadał OG Xboksa (jak to czyta to niech się podzieli historią jaka za tym stała), ale generalnie większość grała na PS2 chyba.

• Popieram
Reactions: Vuko Drakkainen

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Jakoś do mnie nie trafia ten przekaz o tym jaki Xbox był innowacyjny i jakie świetne marki (Halo) na rynek wprowadził, bo w Europie Środkowej liczyło się wtedy tylko PlayStation.
No to prawda, że Sony rządziło na rynku konsolowym w Polsce. Ale jeśli ktoś śledził rynek (choćby czytając jakąś konsolową gazetkę), to musiałby mieć spore klapki na oczach nie widząc, jakie Xbox innowacje wprowadza. Nie że na własnej skórze, ale z relacji i ogólnej obserwacji tego co się w giereczkowie dzieje.

Xbox live to wiadomo, bo wcześniej granie online na konsolach oznaczało podłączanie Dreamcasta do linii telefonicznej (co było jeszcze większą niszą niż Xbox). Dalej dysk twardy (wow, to nie trzeba dokupić memorki za 100zł, która wystarczy na kilka(naście) zapisów?). Masa zupełnie nowych na konsolowym rynku gatunków gier (porty i marki z PC). No i samo Halo, które zdefiniowało to, jak na konsolach gra się w FPSy. To akurat każdy posiadacz PS2 z czasem poczuł, kiedy schemat sterowania zaczęto kopiować. OG Xbox miał chyba w sumie więcej wartościowych i definiujących platformę exów (nie mówiąc o "konsolowych" exach) niż cały Xbox One.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Absolutnie tego nie neguję, po prostu nie czuć tego było u nas. :) Na wczorajszej prezentacji pokazali mi Murzynów (przepraszam, Afroamerykanów) w USA grających na OG Xbox w Halo, to był dla mnie bardzo obcy obraz. :)

Tak po prawdzie to ja w 2001 garbiłem się na PC.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Ja mialem takie cos jak zobaczylem pierwszy raz Gran Turismo 3 - do tego na TV Sony 32" (w domu rodzice mieli wtedy 21") - wydawalo mi sie wtedy, ze wlasnie nadszedl moment FOTOREALISTYCZNEJ grafiki w grach i ze juz zadna gra nie przebije tego, co zobaczylem w GT3. Potem jeszcze poszedl MGS2 i Silent Hill 2. To bylo cos, czego na PC zupelnie nie bylo wtedy.

• Popieram
Reactions: Estevez

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Ja mialem takie cos jak zobaczylem pierwszy raz Gran Turismo 3 - do tego na TV Sony 32" (w domu rodzice mieli wtedy 21") - wydawalo mi sie wtedy, ze wlasnie nadszedl moment FOTOREALISTYCZNEJ grafiki w grach i ze juz zadna gra nie przebije tego, co zobaczylem w GT3. Potem jeszcze poszedl MGS2 i Silent Hill 2. To bylo cos, czego na PC zupelnie nie bylo wtedy.
Ja pierwszy raz grałem na PS2 krótko po premierze w Sony Centre. Wielki tv tylnoprojekcyjny. Kino 5.1. Gra to bodajże SSX. To było jakbym przeniósł się na chwilę w przyszłość. Dosłownie na chwilę, gdyż po 5min nas wyproszono ze sklepu bo coś jeszcze zepsujemy :). Nie dziwne - ten zestaw kosztował pewnie z rok pracy naszych rodziców. Wracaliśmy tam z kolegami po szkole codziennie tylko popatrzeć na jakieś dema.

• Popieram
Reactions: Sialala

projektkong

Badass
Jun 27, 2019
1,988
1,998
A ja grałem na GameCube. Wcześniej PC, jeszcze wcześniej Amiga i Pegasus :) i Metal Gear Solid na GameCube to była magia, tak jak Rouge Squadron 3 czy Metroid. Piękne czasy :)
GameCube to wspaniały system (stawiam go na równi z Dreamcastem). Swoją premierową kostkę mam do dzisiaj. Zresztą premierowego DC również :love:
Kiedyś to było!!! Teraz to nie ma ;)

Estevez

Badass
Jun 27, 2019
1,432
748
West Coast
Pamietam jak wychodzil pierwszy Unreal i w Empiku mieli stoisko gdzie jakies demo lecialo i te teksty o nie tylko rewolucyjnej grafice ale tez AI, ze przeciwnicy moga sledzic naszego bohatera przez "polowe mapy" i na niego polowac...

• Popieram
Reactions: Sialala

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Po co Ci strona internetowa kiedy już w grudniu będziesz mógł zobaczyć serial dokumentalny o powstawaniu Xboksa!

Nedawno nie mogłem dodać gier z golda, chyba coś tam mieszają ze stroną.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Ciąg dalszy dyskusji stąd: https://stareforumpoly.pl/threads/deathloop.1223/page-5#post-274886
W tym linku jest info o tym ze PS5 sprzedało prawdopodobnie się 2 razy lepiej do tej pory niż Xbox Series, wiec nie link z tyłka tylko na temat, zreszta sam zacząłeś, bo 2 razy większa baza obala twoja tezę ze dopiero na xboxie masa ludzi zagra
Nigdzie nie stawiałem takiej tezy, że do tej pory Deathloop nikogo, a dopiero po premierze na Xboksie zaistnieje czy coś, tylko mówię, że masa jest takich ludzi, którzy do tej pory nie zagrali, bo gra nie była dostępna na ich konsoli i dla nich również opłaca się tę grę patchować, to duża różnica. Po prostu mój żart o "konsoli, która ich obchodzi" uruchomił w tobie SDF od razu. :p I pominąłeś jeszcze jeden ważny aspekt - GAMEPASS. Jak gra na Xboxową premierę trafi od razu do gamepassa, to potencjalnie może w nią zagrać więcej ludzi niż na PS5, bo nie musi na nią wydawać pieniędzy, więc co z tego, że baza mniejsza skoro przełożenie procentowo tej bazy na liczbę graczy Deathloopa może być większe.
I serio to jakaś teoria spiskowa, że studio należące do Microsoftu chciałoby, by gra odniosła większy sukces na konsoli Microsoftu? :D
a po drugie na pewno wciąż obowiązuje ich deal z PlayStation, wiec kto tu gada z tyłka?🙂
Wciąż obowiązuje ich deal, ale że gra po roku ekskluzywności trafi na xboxa i prawdopodobnie od razu do gamepassa to tajemnica poliszynela.

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,690
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl