System Wars!!!1

mmgl

Mieszkaniec forum
O znowu ta bajka, tu utnijmy - tu dodajmy - ok teraz pasuje do narracji i w świat.

Wczoraj Apple pokazało nowy sprzęt:

- Apple Watch Series 6 - tu jest numerek
- Apple Watch SE - a tu nie ma ale jest oznaczenie literkowe

- nowy iPad Air - tu nie ma numerka, choć to nowy model
- nowy iPad (8 generacji) - a tu niby jest i niby nie ma, oficjalnie nazywa go po prostu iPad, choć wszyscy bedą mowić pewnie Ipad8

Wskazówka: ci co nie mogą poradzić sobie z XSS i XSX - nie rozkminiajcie bo wam głowy rozsadzi

Pats_

Mieszkaniec forum
@Pats_ - Przecież ty mnie masz w ignorze kolego. Już nie pamiętasz?

Ja po jednym dniu wrzuciłem do ignora i więcej nie będzie problemu.
Zatem witam znowu na pokładzie

A to że masz wybiórczą umiejętność rozpoznania modeli - to nic nie poradzę, wybierz PS - tam są numerki. Problem z głowy.
Idź szukaj dalej durnych analogi, próbując każdemu udowodnić że jednak wie / wiedział że nazewnictwo xklocków jest prawidłowe - chociaż się mylili, bo przecież coś udowodnisz tym - oh wait... Większej straty czasu chyba nie widziałem jeszcze :)

Ps. Niestety nie widziałem wątku (już nie pamiętam którego) - tak debilnie rozwiązane są ignorny na tym forum :)

arczi79

Stały bywalec
Tak! Wszystko w jednym miejscu z mysla o wygodzie uzytkownikow forum!👌
A doszliście już do jakichś wniosków? Bo po 135 stronach "dyskusji" pasowało by zrobić jakieś podsumowanie ;) :D
Tak, wszyscy jednomyślnie zgadzamy się już że Playstation król, Xbox ssie. Był nam potrzebny ten dialog.
Dzięki za streszczenie 135 stron dyskusji. Zajrzę za kolejne 135 aby sprawdzić czy wciąż jest taka zgodność w temacie ;)

mmgl

Mieszkaniec forum
Pats_
Jak już znowu czytasz to co piszę, to może w sygnaturce zrobię jakąś ściągawkę, tak dla ciebie - wiesz Xbox Series X to konsola...
Trzeba sobie na tym forum pomagać i w końcu może załapiesz o co chodzi z tymi nazwami?

Pats_

Mieszkaniec forum
Pats_
Jak już znowu czytasz to co piszę, to może w sygnaturce zrobię jakąś ściągawkę, tak dla ciebie - wiesz Xbox Series X to konsola...
Trzeba sobie na tym forum pomagać i w końcu może załapiesz o co chodzi z tymi nazwami?
Załapałem już dawno i to nie dzięki tobie.
Udowadnianie ludziom którzy się mylili z nazewnictwem że się wcale nie mylili - bo to nazewnictwo jest super? Tylko ty mogłeś wpaść na taki pomyśl na tym forum :)

@Don Simon Ja tam nie widzę problemu z numerkami - ale to ja..

• Popieram
Reactions: Xian

hesus

Mieszkaniec forum
No dobra, ale bez śmiechu - jak MS powinien nazwać nowe konsole?

Argument z numerkiem mniejszym niż 5 rozumiem (choć wolalbym BMW 3 niż Citroen 4), ale jeśli nie zrobić po chamsku Xbox 5 to co?
a czemu nie Xbox V? V jak Victory albo Vendetta na fanbojach sony.

Oneplus tez przeskoczyl z 3 do 5 ;) 4 to niby pechowy numerek...

knur

Moderator globalny
Po głębszym zastanowieniu mi tam już pasuje nazwa nowych x, series x jako odpowiednik silnego one x i series s od one s, to brzmi logicznie! Jak będą wychodziły odświeżone wersje, to się doda XXL do nazwy i już. :)

knur

Moderator globalny
W zeszłym tygodniu Sony potwierdziło wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna. Już dzisiaj o godzinie 22:00 odbędzie się PlayStation 5 Showcase, które będzie trwać 40 minut. Korporacja chce pokazywać next-genowe produkcje zmierzające na PS5, ale możemy przypuszczać, że dowiemy się nieco więcej.