System Wars!!!1

Aludan

Aktywny forumowicz
PSN
AludanPL
XBL
Aludan
Steam
Aludan
No, ale liczy się, że dałeś mu szansę ;)
A Xbox nie ma gier i ... wartości :p
Wystawiłem swojego XoX Scorpio za 1200 i nawet nikt nie zadzwonil/nie napisał przez tydzień na olx.

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
No, ale liczy się, że dałeś mu szansę ;)
A Xbox nie ma gier i ... wartości :p
Wystawiłem swojego XoX Scorpio za 1200 i nawet nikt nie zadzwonil/nie napisał przez tydzień na olx.
Za tyle (1300) kupiłem nowego z F76 (fck yeah!!) w sklepie* dwa tygodnie temu :D

*Norwegia, tanio bo tu ludzi nie stać :3

LukeSpidey

Stały bywalec
PSN
LukeSpidey
XBL
LukeSpidey
To był naprawdę świetny pomysł marketingowy. Oryginalny i świetnie wykonany, no i z jajem co najważniejsze. Na pewno bardziej mi się to podobało niż Michael czy Greatness Awaits.

Varamir

Badass
Po prawdzie także dlatego, że nie ma o co się kłócić. Że XBOX będzie lepszy w kolejnej generacji jest dla każdego oczywiste.
Właśnie coś nie jestem tego pewny. Eksy od MS nie ruszają mnie za bardzo odkąd Gearsy z opowieści o żołnierzach stały się opowieścią o ucieczce z domu. Kolejne odsłony Remedy the Game też tak sobie.

Za to nowy God of War czy kolejna część Horizona (nawet jeśli nie zostały oficjalnie zapowiedziane) powodują że poważnie zastanawiam się nad PS5 jako pierwszą konsolą w nowej generacji. A jakby jeszcze nowe Killzone było takie jak trójka to shut_up_and_take_my_money.jpg :)

Varamir

Badass
Eksy nikogo. W tej generacji tak dużą uwagę przykładano do nich, a na koniec to były średnie gry, u niebieskich i u zielonych.
Nie wydaje mnie się. Nowy God of War to jak dla mnie gra 10/10. Horizon 9/10. Jak dla mnie to nie są średniaki. Do tego Pajonk i kupa innych rzeczy których jeszcze nie ograłem.
Co do usług pełna zgoda, niestety jakość pobierania gier na PS jest sporo za XBOX. Jednakowoż mua preferuje dobre gry nad prędkość ich ściągania.