Super Mario Bros. 35th Anniversary

Puchacz

Badass
Nie wiem po co ten patch. Ja Galaxy ukończyłem i problemów z kamerą nie miałem. Nie da się nią swobodnie obracać ale przeszkadza to tylko przez chwilę.

Co do pozostałych tytułów to niestety trudno w nie grać w 2020 roku zwłaszcza że wyglądają tak jak na premierze (nawet 60fps nie ma a w Galaxy tak i różnica mega).

tolman

Badass
Rzucili trailer lutowego remastera 3d World:

oraz mają wypuścić starego Switcha w kolorach Maryjana:

Last edited:
  • Popieram
Reactions: olas

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Rzucili trailer lutowego remastera 3d World:

oraz mają wypuścić starego Switcha w kolorach Maryjana:
Pre-order zlozony - bedzie z mlodym grane w lutym
Wyglada fajnie szczerze mowiac ten styl graficzny to wygladal identycznie na Wii U - chyba ze jestem slepy

Pozdr

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Pograłbym z młodym w to - poziom trudności do ogarnięcia? I przede wszystkim - kanapowy coop?
Na WiiU byl kanapowy coop. A co do poziomu trudnosci - powiem tak: pierwsze 3-4 swiaty to spacerek w parku, ale w pewnym momencie jest zderzenie ze sciana - juz nie pamietam dokladnie ktory to byl swiat, bo gralem w to zaraz po premierze wersji na WiiU. Ale jak sie juz ten jeden swiat ogarnie to potem jest z gorki. Ale ogolnie to najlepszy Marian w 3D (tak, moim zdaniem lepszy od Galaxy, bo tutaj jest kotek).

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Ja zamawiam preordery w perfectblue.pl Zawsze mają dodatki do gier Nintendo w preorderach o ile się zalapiesz na pulę, która jest ograniczona. W praktyce z tego co wiem jest tak, że 90% ludzi zamawiających tam przed premierą te dodatki dostają. Info o dodatkach jest aktualizowane na krótko przed premierą więc nie ma co się zrażać, że na ich stronie jeszcze nic o tym nie piszą. Najpierw sami muszą dostać oficjalne info od dystrybutora, że będą.

PS Nie mam żadnych korzyści z reklamy tego sklepu. Polecam jako zadowolony od paru lat klient.

PS2 już dodali info, że będą mieli dodatki, ale i cena wzrosła o 10zł. Ja jeszcze zamawiałem tydzień temu za 219zł

Last edited:

SimonX

Badass
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Właśnie zamówiłem preorder w Morele za 209 zł.
Wg opisu, "do gry Super Mario 3D World + Bowser's Fury dołączone są następujące dodatki: magnesy, steelbook, naklejki".
Chyba najtańsza opcja na dzisiaj. Trochę się dziwię, że w Media Markt nie ma.
Ja zadałem wczoraj MM pytanie na czacie o ten preorder. Albo już nie mają, albo Pani nie zrozumiała o co pytam...

Dzień dobry
Chciałem zapytać, czy będą Państwo mieli przedsprzedaż gry Super Mario 3d World na Nintendo Switch. Widzę, że już pojawiają się oferty w Internecie, chętnie bym zamówił w MM. Wiadomo może czy i kiedy gra się pojawi?

Niestety nie mamy informacji o ponownej dostępności produktów