Super Mario Bros. 35th Anniversary

Farmaras

Stały bywalec
PSN
Farmaras
XBL
Farmaras
Może np pod koniec życia konsoli SMG2 dostanie całkowity remake? Nie ma co narzekać. To, że Nintendo sprzedaje poprawione 3 gry w cenie jednej już trzeba traktować jako coś niesamowitego bo to nie jest codzienna praktyka tej firmy.
Co do rozdziałki Super Mario 64 to najważniejsze że jest wielokrotnością 4K więc bedzie się dobrze skalować. Oczywiście kanciastość tego tytułu i tak wielu odrzuci. Ogólnie już czytam po internetach, że jest podejrzenie, iż Super Mario 64 nie jest prostym portem wersji z N64, ktora przecietny gracz miał w domu tylko tzw wersją Shindou, która to wersja wykorzystywała Rumble Pack i miała poprawione w stosunku do zwykłej wersji szereg błędów i glitchy.
Wydało się, że to żadne porty, a emulacja.

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Może np pod koniec życia konsoli SMG2 dostanie całkowity remake? Nie ma co narzekać. To, że Nintendo sprzedaje poprawione 3 gry w cenie jednej już trzeba traktować jako coś niesamowitego bo to nie jest codzienna praktyka tej firmy.
Co do rozdziałki Super Mario 64 to najważniejsze że jest wielokrotnością 4K więc bedzie się dobrze skalować. Oczywiście kanciastość tego tytułu i tak wielu odrzuci. Ogólnie już czytam po internetach, że jest podejrzenie, iż Super Mario 64 nie jest prostym portem wersji z N64, ktora przecietny gracz miał w domu tylko tzw wersją Shindou, która to wersja wykorzystywała Rumble Pack i miała poprawione w stosunku do zwykłej wersji szereg błędów i glitchy.
Wydało się, że to żadne porty, a emulacja.

No to nie jest najlepsza opcja, ale przynajmniej można mieć nadzieje, że od kwietnia ruszy Virtual Console na Switchu z N64, GC i Wii jak emulator już jest ;)

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

Nędza, ale fail nintendo chyba mnie zmotywuje do zagrania na emulatorze.
Super Mario 3D All-Stars, in comparison, can sometimes feel like nothing more than a ROM dump.
Super Mario 64 and Super Mario Sunshine remain at their original 30fps. Sunshine gets pushed gracefully into 16:9, which helps smooth but not completely remove the problems with its awkward camera. Super Mario Galaxy's motion controls remain embedded, making handheld play tricky to the point of frustration. These feel more like transfers than anything - faithful to the originals with only the lightest of touches applied in the porting process.

Blue

Mieszkaniec forum
Ja chce Sunshine sprawdzić w które nigdy nie grałem.
Sunshine to najlepszy Mario zaraz za 64 \o/
Skończone dawno, tuż po premierze na konsoli Gamecube. Do dziś mam swoją kopię gry i nigdy jej nie sprzedam.
#superwspomnienia
Nie strasz! Kupiłem dla sunshine. 64 to takie drewno że nie zdzierżę(nie miałem n64 grałem na emulacji a potem na NDS i chyba jeszcze na czyms). Galaxy najlepsze mario eva!

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
+1 dla Galaxy, choc Mario 3D World jest bardzo blisko. I jesli faktycznie te porty to emulacja a nie remastery, to mam przeczucie graniczace z pewnoscia, ze w 3D World bedzie fajniej gralo niz w Galaxy. Ja Galaxy i Galaxy 2 skonczylem, choc bez odkrywania wszystkich gwiazdek, bo to troche zbyt hardkorowe w pewnym momencie sie zrobilo dla mnie i bawilem sie fantastycznie mimo uposledzonego sterowania z Wii. Ta gra ze sterowaniem przemyslanym dla normalnego kontrolera nie mialaby sobie rownych. Ale skoro to emulacja, to spodziewam sie najgorszego :( Szczegolnie ze mam Switcha Lite, wiec o machaniu joyconami nie ma mowy.

projektkong

Badass
Ja chce Sunshine sprawdzić w które nigdy nie grałem.
Sunshine to najlepszy Mario zaraz za 64 \o/
Skończone dawno, tuż po premierze na konsoli Gamecube. Do dziś mam swoją kopię gry i nigdy jej nie sprzedam.
#superwspomnienia
Nie strasz! Kupiłem dla sunshine. 64 to takie drewno że nie zdzierżę(nie miałem n64 grałem na emulacji a potem na NDS i chyba jeszcze na czyms). Galaxy najlepsze mario eva!
Szczerze przyznam, że obecnie pewnie bym się od Sunshine odbił ;), ale grałem na premierę, miałem wysokie oczekiwania po 64 (za "drewno" powinieneś dostać w "mazak" ;)) i bawiłem się świetnie!!!
Nawet dzisiaj chętnie zagram (y)

scooby666

Badass
X-kom dał radę. Właśnie dostałem maila, że mogę odebrać w salonie, tym bardziej, że jutro rano wyjeżdżam i myślałem, że odbiorę we wtorek.
U mnie to samo.

Mogę odstąpić jedną sztukę za 229 PLN z ultimy. Odbiór w punkcie w Warszawie przy Politechnice.

Status Twojego zamowienia został zmieniony na "Zamówienie jest gotowe do odbioru".

Zapraszamy po odbiór zamówienia do sklepu przy ulicy Ludwika Waryńskiego 10.

Last edited: