Summer Game Fest

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
Nie ma E3 i trochę w jego miejsce powstał ten twór, wiem że @Muzi wrzucał już to w newsach, ale myślę, że to wydarzenie (?) zasługuje na osobny wątek, powinno się tu sporo dziać.

Na pierwszy ogień idą poniżsi wydawcy/dystrybutorzy/producenci:

95090626_117663913257461_4684181419956633600_o.jpg

pozdr

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
jego poprzedniego streema nie ogladałem bo wolałem oglądać u źródła
ale ten dzisiaj to chyba nie bedzie nigdzie indziej tylko u niego, może byc ciekawie

Dyain light 2? :)

projektkong

Badass
Jun 27, 2019
1,938
1,902
THPS2 to super wspomnienia, setki godzin gry, w dodatku ten remaster wygląda świetnie, ale chyba nie chcę wracać do tej gry :cry:
Szkoda mi obecnie czasu, który kiedyś (w życiu bez większych obowiązków) wydawał się nielimitowany ;)

• Popieram
Reactions: Arcybibosz

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
THPS2 to super wspomnienia, setki godzin gry, w dodatku ten remaster wygląda świetnie, ale chyba nie chcę wracać do tej gry :cry:
Szkoda mi obecnie czasu, który kiedyś (w życiu bez większych obowiązków) wydawał się nielimitowany ;)
też nie kupuje, ale ciesze sie ze to dali, w cyfrowej bedzie zawsze moze kiedyś

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
Tutaj trochę gameplayu, ale co też fajne pojawia się sporo skate-gwiazd znanych ze starych thps - Muska, Campbell, Koston, Steamer, Caballero, no i przede wszystkim NAJLEPSZY SKATER EVEEEEER - RODNEY MULLEN :love: 🛹🤸‍♀️

a dzisiaj jakiś dev-niespodzianka (start też w okolicach 17)

pozdr

• Popieram
Reactions: psxfan and gseed

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,215
7,393
Np. zawodnicy sztuk walki mają właśnie takie kostne zgrubienia powstałe w wyniku uszkodzeń struktury kości, przez co te miejsca są bardziej wytrzymałe itp.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Caballero jest niezniszczalny. Typ tak zakonserowany, że do dziś chodzi jak dobrze naoliwiona maszyna. Tego stylu i flow w bowlu nie da się powtórzyć.

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
Np. zawodnicy sztuk walki mają właśnie takie kostne zgrubienia powstałe w wyniku uszkodzeń struktury kości, przez co te miejsca są bardziej wytrzymałe itp.
dokładnie, do tego dochodzi dobra dieta i za kilka miesięcy wracasz do bicia po ryju

ps oczywiście nie rekomenduje łamania kości bo są złamania i są złamania:D

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Od dwóch dni boli mię ręką którą złamałem na desce tego lata. Nie kupuję Waszej wersji. Na szczęście inne, starsze złamania przestały dawać się we znaki. Uroki zmiany pogody - trzeci dzień pada u mnie śnieg xD

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
bo złamania są do dupy, to nie jest coś pozytywnego
piszemy ze sporadycznie jest tak ze moze byc lepiej

ja miałem złamaną rekę lata temu, i mimo że jest ok to wolałbym mieć ją nienaruszoną

hadxmen

Badass
Jun 27, 2019
1,034
395
Polska
Pokazany fragment daje ogromne nadzieje na przyszłość, ale to ciągle tech demo. Doświadczenie nauczyło mnie, że lepiej podchodzić do tego z dużym dystansem. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że nie było tu praktycznie żadnej interakcji - jakoś nie wierzę, że gry przy takiej oprawie utrzymają stabilny framerate jak się będzie działo więcej na ekranie. Druga sprawa - o 60FPS kolejny raz można raczej zapomnieć. W większości to będzie albo nexgen, albo current gen 4K60.