Stare w nowej oprawie, czyli gry z poprzedniej generacji w HD

Torin

Mieszkaniec forum
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
W sumie to chyba moze podejsc tutaj :D

projektkong

Mieszkaniec forum
W sumie to chyba moze podejsc tutaj :D

Może i może tutaj, ale dziś podeszło tutaj: ;)

Pojawił się do kupienia mod Cartooned do "StarCraft Remastered" :

Wygląda to zajebiście ?
Przypomina mi projektem, humorem stare gry od The Behemoth. Od razu w głowie pojawił mi się mój ulubiony z GC "Alien Hominid" ?.

Mając już podstawkę StarCraft Remastered można kupić sam mod za $9,99:
Albo całość StarCraft Remastered + Cartooned Mod za $24,98:

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'

Pojawiły się preoerdery na Ni No Kuni Remastered/Switch - 49€ :rolleyes:
Cena jest absurdalna, pewnie bym kupil bo mlody strasznie chce zagrac - kompanion book (z edycji kolekcjinerskiej PS3) nosil ze soba do pierwszej klasy prawie caly rok :D
Warunek jeden, niech potwierdza/zaprzecza co z Ni No Kuni 2. Jesli nie wydadza na switch, to biore na PS4.
Mlody bedzie gral w jedynke, tata w koncu kiedys zagra w dwojke.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Zrestartowali development i gra ma wyglądać mniej więcej tak jak obiecywali na samym początku.

https://www.vg247.com/2019/08/12/system-shock-2-enhanced/

Ciekawa czy będzie to bieda remaster czy bardziej remake, gra ma 20 lat na karku i wiele się tu nie wyciśnie w remasterze.
Jest coś takiego jak System Shock 2 Community Patch (SCP). Poprawia mnóstwo rzeczy, ma nowe tekstury i modele postaci. Ale niestety jest bardzo wolno rozwijany, od wielu lat w becie.

Last edited:

Grzyboslav

Aktywny forumowicz
TO jest prawdziwe Ghostbusters:

Ale czemu wrzucasz najbardziej badziewną wersje na spectruma, toć nawet na atari dla rolników lepiej to wyglądało.
Masakra. Pamiętam to dobrze, chociaż nigdy przez kilkanaście lat nie przeszło mi to przez głowę. Tam jeszcze chyba były te sekcje jeżdżone ala "tanki"?
Była mapa miasta ala tanki, sekwencję samochodowe ala spy hunter, na koniec łapanie duchów przed budynkami.

Swoją drogą wcześniej grałem w grę niż widziałem film, wersje w którą grałem: