Spisek Rotschildów a sprawa polska

abc

Mieszkaniec forum
Przeczytaj onet, oko.press - wtedy jesteś doinformowany i mądry i niezależny.

W Chinach jest taka apka, bez niej nie wejdziesz do knajpy itp. miejsc. Ale u nich pewnie nie jest open source. Dla mnie to super pomysł dopóki będzie rzeczywiście open.
Ja widzę na początku potencjalne dwa problemy. Czy bluetooth działający w trybie ciągłego wyszukiwania nowych urządzeń nie będzie pożerał baterii w dużo większym stopniu niż ten używany do łączenia się z, np. smartwatchem? Na ulicy mija się jednak mnóstwo osób, a to wymagałoby wymieniania danych z ogromną ilością urządzeń. Druga sprawa to ewentualne czasowe wyłączenie bluetooth, np. spowodowane rozładowaniem się telefonu. Co wtedy? Nowa 14-dniowa kwarantanna?

Założenia mi nie przeszkadzają, mogę zainstalować, Google już mnie śledzi (przy okazji - nie możnaby spróbować pozyskać takich danych od nich?), a bluetooth i tak mam zawsze włączony, bo używam i ze smartwatchem i ze słuchawkami i jakoś szczególnie nie ma to wpływu na wydajność baterii.

O super - proletariat sam daje pomysły jak dać się uwięzić. Udało im się to świetnie.

Last edited:

abc

Mieszkaniec forum
@abc : Ale wiesz, że koronawirusów na świecie jest wiele? Jedne groźniejsze, inne mniej... Jedne sezonowe, inne nie. Jedne łatwo się rozpowszechniają, inne mniej...

Ano. Wiem. Wytłumacz mi teraz czemu tylko teraz zamyka się granice i wprowadza drakońskie zmiany? Przecież ten obecny wirus nie tylko jest mniej śmiercionośny niż inne wirusy ale nawet jest niczym w porównaniu do grypy.

Punkstyler

Badass
@abc : Proste, bo Rotchildowie przekupili setki tysięcy lekarz i wirusologów na całym świecie. Sorry, ale jeżeli nie widzisz róznicy między tym wirusem a grypą to Twoje wszystkie argumenty upadają na starcie już.

abc

Mieszkaniec forum
@abc : Proste, bo Rotchildowie przekupili setki tysięcy lekarz i wirusologów na całym świecie. Sorry, ale jeżeli nie widzisz róznicy między tym wirusem a grypą to Twoje wszystkie argumenty upadają na starcie już.

Setki tysięcy? W mediach przewija się kilku dziadków - tych samych co w latach 60 by mówili że palenie jest lekiem na wszystko. Ci co nie trzymają się oficjalnej wersji zdarzeń, to są odcinani od funduszy. Trudno to skumać?

abc

Mieszkaniec forum
A może są odcinani ze względu na gadanie bzdur? Zresztą, masz jakieś dowody na to odcinanie co nie?

Oczywiście że mam. Słyszałeś w mediach jakąkolwiek inną wersję zdarzeń niż oficjalną? Widziałeś w mediach Wolfganga Wodarga? Myślałem że celem dziennikarstwa jest pokazanie różnych argumentów. Ale nie, w mediach światowych jest zawsze tylko jedyna słuszna wersja. No chyba że chodzi o nic nieznaczący teatr dla proletariatu - wybory.

Punkstyler

Badass
Czyli Twoim dowodem jest jeden lekarz, który twierdzi inaczej niż inni?
I nie, nie neguję, że rządy, firmy itp. chcą coś ugrać na tym bo na tym polega polityka i prowadzenie biznesu. Na wykorzystywaniu okazji, ale twierdzenie że to wszystko co się dzieje wokół nas to polityczna gra i mydlenie oczu to bardzo duża przesada co pokazują wykresy, które koledzy Ci wklejali. A media trąbią o tym, bo mają na tym największą oglądalność.

Punkstyler

Badass
A nie pomyślałem, że wiele organizacji, korporacji, banków itp. powinno naciskać i lobbować stanowisko: "Koronawirusa nie ma, nie ma zagrożenia" aby wszystkie ich biznesy znowu ruszyły? Grupy medialne tracą, środowisko filmowe traci, organizacje sportowe tracą, banki tracą... Każda działalność z kilkoma wyjątkami traci.

Skoro mają zarobić na tym przedsięwzięciu to przedstaw mi proszę dowód, że zarobią.

P.S - gdyby ktoś szukał maseczek wykonany z włókniny a nie bawełny to tutaj są:

• Popieram
Reactions: gseed

abc

Mieszkaniec forum
A nie pomyślałem, że wiele organizacji, korporacji, banków itp. powinno naciskać i lobbować stanowisko: "Koronawirusa nie ma, nie ma zagrożenia" aby wszystkie ich biznesy znowu ruszyły? Grupy medialne tracą, środowisko filmowe traci, organizacje sportowe tracą, banki tracą... Każda działalność z kilkoma wyjątkami traci.

Skoro mają zarobić na tym przedsięwzięciu to przedstaw mi proszę dowód, że zarobią.

P.S - gdyby ktoś szukał maseczek wykonany z włókniny a nie bawełny to tutaj są:

No i po to są media. Przekonać proletariat, że jest jakiś śmiercionośny wirus co wykurwi połowę świata w powietrze. Motłoch w to uwierzy i sam domaga się kajdanek na sobie. Nie czytałeś Roku 1984?

abc

Mieszkaniec forum
Nie odniosłeś się do mojego pytania.
Odniosłem się. Jak masz większość motłochu wierzącego w tę rzeczywistość, co im media przedstawiają, to masz model tego w skali mikro na tym forum. Ci co dociekają (jak ja) są obśmiewymani przez resztę. To tak samo jest z właścicielami średnich i małych firm, większość z nich to prostu motłoch co wierzy mediom, nawet jakby media powiedziały, że muszą wszczepić se GPS-a by śledzono ich każdy ruch dla ich dobra.

Punkstyler

Badass
No właśnie się nie odniosłeś. Ja Cię pytam jak te elity które rządzą mają na obecnej sytuacji zarobić, a Ty piszesz o przejmowaniu kontroli nad tłumem. Owszem, strach jest jedną ze skuteczniejszych metod kontroli, ale po co? Po co kontrolować biednych ludzi, którzy nie przyniosą Ci żadnego zysku? Gospodarka tak nie działa, co pokazuje np Korea Północna. Pełna kontrola nad biedakami = nic. Zobacz jak działało niewolnictwo. Był wyzysk totalny i ogromne pieniądze, ale tego by nie było gdyby nie podaż w europie i handel np kauczkiem w przypadku Belgijskiego Kongo. A na kauczuk musiał być popyt. A skąd był? Bo ktoś inny wymyślił oponę, którą montowano w pojazdach które trafiały do ludzi, a od ludzi brały się pieniądze. Tak działą gospodarka. A nie tak, że masz pod kontrolą szarą masę biedaków. Tak działa socjalizm, który... no nie działa. Czy te elity wzbogaciły się na socjaliźmie? Chyba nie, i raczej wiedzą jak zarabiać pieniądze.

• Popieram
Reactions: Sialala and meatbag

abc

Mieszkaniec forum
Ale nam media teatrzyk odstawiły. Hollywood może się uczyć :)
ABC czy ty czytasz to co piszesz czy walisz to wszystko na fristajla ?
Jeszcze raz. Bo się nowi pojawiają i nie kumają. Media są jedynie narzędziem w rękach grupy co drukuje petrodolary. Oni są źródłem wszystkich pieniędzy i przez to oni kontrolują media, korporacje, armie, FBI, CIA itp. To co widzisz w mediach to teatr dla proletariatu, narzędzie kontroli. Twój głos w wyborach nie ma znaczenia, ani nic co w życiu robisz. Jesteś tylko proletariatem, co ma słuchać rozkazów. Zaczynają mediami siać panikę, potem wywierają presję na rządach, by robiły to co oni chcą. A motłoch nie tylko się godzi na więzienie ale sam domaga się tego. Follow the money.

Follow the money.

Blue

Mieszkaniec forum
Jeszcze raz. Bo się nowi pojawiają i nie kumają.
Ja tu jestem od początku i nadal mi się Twoja koncepcja nie klei, mimo że nie skreślałem tego nigdy z samego założenia.

Kontrolują wszystko to mają wszystkie pieniądze to po co mają tych biedaków jeszcze udupiać? For the money których maja tyle że mogą sobie kupić co chcą i robic co chcą jeszcze bardziej... to sie nie klei.

abc

Mieszkaniec forum
No właśnie się nie odniosłeś. Ja Cię pytam jak te elity które rządzą mają na obecnej sytuacji zarobić, a Ty piszesz o przejmowaniu kontroli nad tłumem. Owszem, strach jest jedną ze skuteczniejszych metod kontroli, ale po co? Po co kontrolować biednych ludzi, którzy nie przyniosą Ci żadnego zysku? Gospodarka tak nie działa, co pokazuje np Korea Północna. Pełna kontrola nad biedakami = nic. Zobacz jak działało niewolnictwo. Był wyzysk totalny i ogromne pieniądze, ale tego by nie było gdyby nie podaż w europie i handel np kauczkiem w przypadku Belgijskiego Kongo. A na kauczuk musiał być popyt. A skąd był? Bo ktoś inny wymyślił oponę, którą montowano w pojazdach które trafiały do ludzi, a od ludzi brały się pieniądze. Tak działą gospodarka. A nie tak, że masz pod kontrolą szarą masę biedaków. Tak działa socjalizm, który... no nie działa. Czy te elity wzbogaciły się na socjaliźmie? Chyba nie, i raczej wiedzą jak zarabiać pieniądze.
Jak to nie działa? Do tej pory wszystko co zaplanowali, zadziałało jak w zegarku. Ludzie uwierzyli w dziadka z pustyni atakującego WTC i zgodzili się na zmianie w prawie, by bardziej poddać się reżimowi globalnemu. Teraz mamy to jeszcze raz, ale w większej skali.

Punkstyler

Badass
Yyyyy.... Ale że co? Oni tam mają maszynkę i sobie sami drukują pieniądze i wpłacają na konto? Czy może jednak skądś je wzięli i biorą? Co by się z nimi stało, gdyby tak jak w obecnej sytuacji ten biedny lud o którym piszesz przestał korzystać z ich usług?

Punkstyler

Badass
Ehhh... Sorry @abc . Starałem się Cię przekonać,, ale się nie da faktami i argumentami bo podwarzasz wszystko co ktoś Ci wklei. Gdybym wkleił jakąś mało znaną stronę pisaną przez jakiegoś gościa w piwnicy, która by to potwierdziła to byś uwierzył w jej wiarygodność? Ja cenię ludzi którzy myślą samodzielnie i nie kupują wszystkiego serwowanego prez media, ale rozmowa w stylu

- ja daję argumenty
- nie bo to z mediów!

nie ma absolutnie sensu. Jeżeli masz swoje teorie oraz przekonania to proszę uargumentuj je jakoś i przedstaw dowody. Zwłaszcza, że skoro myślisz samodzielnie to powinieneś wiedzieć jak działa gospodarka. To jak z fizyką i matematyką. Są pewne prawa i reguły rynkowe, które się nie zmieniają tylko wynikają z tego jak to wszystko działa. Na przykład inflacja. I to nie jest tak, że Rockjefellerowie wymyślili inflację aby kontrolować tłumy. Świat polityki i biznesu jest brudny, to fakt i każdy o tym wie. Lobbowanie polityków i rządów to standard od wieków. Korporacje silniejsze od rządów też nie są niczym nowym. Wiemy o tym. Jednak to wszystko powstało zgodnie z zasadami rynku. A zasady rynku są takie, że obecnie najbogatsi też tracą. Bo cała gospodarka opiera się na tym co jest na samym dole: na obywatelach. To stąd idą pieniądze, to oni pracują dla korporacji, to oni są konsumentami.

Punkstyler

Badass
Rotchildowie mają majątki głównie w bankach w Monako, Szwajcarii itp. Ogólnie w państwach, które mają restrykcyjną politykę tajemnicy bankowej. Dlatego ich się nie notuje. Prawdopodobnie są bogatsi (jako rodzina) od powyższych osób. Nie wierzę jednak, że problemy dotknęły wszystkich a ich nie... Ale to nie jest temat o najbogatszych.

Estevez

Stały bywalec
XBL
llukhash
W ub. roku, jak wszystko zarlo to bylo dzialanie Rotszyldow, bo chcieli wiecej pieniedzy; w tym roku jak wszystko pada to dzialanie Rotszyldow, bo chca wiecej pieniedzy; w przyszlym roku jak zacznie wszystko zrec to tez bedzie ich dzialanie, bo beda chcieli wiecej pieniedzy.
Jak jest susza to dzialanie Rotszyldow, bo sie beda musieli ludzie zadluzac; jak bedzie urodzaj to Rotszyldowie beda czesali max duzo hajsu, znowu.
To jest zajebisty fetysz - czy dobrze czy zle to nie mamy na to wplywu, bo to Rotszyld naciska knefle i wszystkim steruje. To wrecz jak religia tylko taka w wydaniu filipinskim, gdzie boga trzeba sie bac bo cie upierdoli jak sie mu sprzeciwisz...

abc

Mieszkaniec forum
W ub. roku, jak wszystko zarlo to bylo dzialanie Rotszyldow, bo chcieli wiecej pieniedzy; w tym roku jak wszystko pada to dzialanie Rotszyldow, bo chca wiecej pieniedzy; w przyszlym roku jak zacznie wszystko zrec to tez bedzie ich dzialanie, bo beda chcieli wiecej pieniedzy.
Jak jest susza to dzialanie Rotszyldow, bo sie beda musieli ludzie zadluzac; jak bedzie urodzaj to Rotszyldowie beda czesali max duzo hajsu, znowu.
To jest zajebisty fetysz - czy dobrze czy zle to nie mamy na to wplywu, bo to Rotszyld naciska knefle i wszystkim steruje. To wrecz jak religia tylko taka w wydaniu filipinskim, gdzie boga trzeba sie bac bo cie upierdoli jak sie mu sprzeciwisz...

Nie chodzi o to.

Kiedyś (przed 1913 r.) pieniądze miały odzwierciedlenie w złocie. Miałeś banknot i zawsze mógł być on wymieniony na dokładnie taką samą ilość złota. Nic tego nie zmieniało. Ilość złota decydowała o sile państwa. Od 1913 r. wszystko to poszło w pizdu i każdy pieniądz na świecie poza walutą Korei Północnej i jednej z walut na Kubie (przed 2001 r. był jeszcze Irak, Afganistan itp.) ma TYLKO JEDNO ŹRÓDŁO - i to jest prywatna firma Federal Reserve założona przez Rotszyldów. Nie widzisz w tym problemu?