Snowrunner

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,295
2,543
Czyli jakiś mod podkręcający statystyki pojazdów?
a po co? jak mozna miec fury o jakich blacharom sie nie snilo? ;)

BTW, wczoraj zauwazylem, ze gra zwraca uwage na oprawe. Dostarczylem jakas duza rura szurajac ja po ziemi (bo sie nie zmiescila na pake) na zurawiu. To sie nie spodobalo. Musialem przyjewiezc ja na przyczepie :D

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,398
791
Ja często robię tak, że jak nie mam już miejsca na pace to zaczepiam do dźwigu towar, jadę tak z nim do miejsca i tam już ładuję na pakę po uprzednim rozładowaniu poprzedniego towaru i przez to nie tracę czasu na ponownę jazdę po jeden towar. :D

• Popieram
Reactions: angh

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Czyli jakiś mod podkręcający statystyki pojazdów?
a po co? jak mozna miec fury o jakich blacharom sie nie snilo? ;)

BTW, wczoraj zauwazylem, ze gra zwraca uwage na oprawe. Dostarczylem jakas duza rura szurajac ja po ziemi (bo sie nie zmiescila na pake) na zurawiu. To sie nie spodobalo. Musialem przyjewiezc ja na przyczepie :D
Zapytałem, bo ten ogromny pojazd z filmiku rudego mknął przed siebie niczym gokart. :D

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,398
791
No tak, właśnie takiego szukaliśmy żeby bez problemu przemieszczać się po lokacjach, a nawet on w niektórych miejscach ma problemy z przejazdem. ;)

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,295
2,543
gokartow nie bylo :D
oENIdh8.png

• Popieram
Reactions: Rudy_Rydz

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,295
2,543
za pozno tego screenshota zrobilem, bo ten kierowca wczesniej jeszcze tak fajnie, glupio na mnie patrzyl a'la "i cos ty k***a narobil". A fura mocna, koniec koncow udalo sie przejechac :D

Boniek

Stały bywalec
Jul 1, 2019
279
118
Odnoszę wrażenie że w snowrunner nie działają dobrze r2 i l2, tzn gaz i hamulec. W mudrunner jakoś to lepiej było, wciskałem na pół gwizdka i auto jechało wolniej i oszczędzałem przez to paliwo, tutaj musze mieć ledwo wciśnięte a jak wezme ciut mocniej to już pełny ogień. Dodam że mam wszystko default.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Wróciłem w śnieg. Protip dla rezydentów Kola Peninsula - nie ma co kombinować z Tatrą, Azovem 73210 czy Danem 96320. Tayga spokojnie daje radę.

Mam też wrażenie że poziom trudności skoczył zauważalnie w górę. Czasem droga to tylko linia na mapie. Jest niedźwiedzie mięso, ale bawię się świetnie.

Last edited:

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Cieszę się że na forum panuje swego rodzaju tolerancja i luz względem słów na ka, na cha i na dupa. Można rzucić swojską kurwą macią i jeśli pasuje do kontekstu oraz nie występuje w przesadnej ilości to nic się stanie.

Jednakowoż gdybym chciał opisać swoje wczorajsze przygody na Lake Kovd i Imandrze, coś by się stało. Gdyby z tego opisu usunąć wszystkie słowa powszechnie uznane za obelżywe, pozostałyby prawie wyłącznie znaki przestankowe oraz spójniki. Napiszę tylko tyle - to pierwsza chyba mapa na której miejscami należy NIE jechać drogą by dojechać.

Co nie zmienia faktu że od wczoraj myślę jak pojechać by odnieść sukces i jakiś plan jest. I także dlatego właśnie, jest to tak dobra gra :)

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
haha, dokladnie ;) Tylko dlaczego kolesie nie chca jej zupdateowac na ps5? ;/ za 2 tyg skoncze przenosiny pc do mini obudowy, wiec byc moze po prostu wezme ja na PC ponownie, bo jednak po prostu znajac potencjal grafiki, wszystkie te popupy po prostu bola;)

A fajne w tej grze jest to, ze rzadko problemem jest gra, tylko wlasnie nieodpowiednie podejscie. Taki Demon's Souls - gra jest latwa tak dlugo, jak nie szarzujesz lub nie popelnisz bledu;)

• Popieram
Reactions: Varamir

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,295
2,543
@Varamir dobra, ale momentami brutalna i niewybaczajaca jak zycko. Jeden blad i caly misterny plan w pipi :D Boli jak prawie przejechalem bagno wodne i stanalem na amen 1m przed wyjazdem z niego i musze wyciagnac kotka ;) z garazu na ratunek

• Popieram
Reactions: angh and Varamir

Boniek

Stały bywalec
Jul 1, 2019
279
118
Ja na Wyspowym jeziorze dostałem białej gorączki jak 3 razy pod rząd wywaliłem się na plecy a mówicie że jest gdzieś gorzej... Żona mnie z domu wygoni Dzisiaj lecę po czerwonego pada, może będzie szybszy i nie będę miał takich kwiatków z wywracaniem

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Ja na Wyspowym jeziorze dostałem białej gorączki jak 3 razy pod rząd wywaliłem się na plecy

Island Lake to Michigan, więc pierwsza mapa ale i IMO najtrudniejsza lokacja tam. Też się tam parę razy obaliłem i zakopałem.
SnowRunner nie jest grą dla fanów black metalu, bo gdzie się człowiek spieszy tam się Diabeł cieszy. A pośpiech jest w tej grze raczej niewskazany :)

• Popieram
Reactions: Boniek

regisek

Prezes
Jun 27, 2019
2,634
2,219
Katowice
zgrany.wordpress.com
Tak, wywracanie to koszmar. Parę razy się wściekłem jak ładunek spadł.

Etapy Snowrunnera:
1. Byle przejechać
2. Byle się nie wywalić
3. Byle wiedzieć cokolwiek o mapie

Swoją drogą niby gra relaksująca ale ja czasami cały pospinany kończę. Bo nie wiem jak wy ale ja mam tak, że w niektórych miejscach nie mogę się zatrzymać bo już nie rusze, wiec jadę, brnę, pełne skupienie i właśnie byle nie stanąć w miejscu .
Super gra.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
yup. 3 pnie to pelna przyczepa. Przewozisz powiedzmy 12 pni na przyczepie burtowej, przerzucasz 2 na przyczepe do pni, dajesz 'pack' i masz ja pelna, oddajesz, przerzucasz kolejne 3 klody i jedziesz, jak dlugo potrzebujesz.
problemy: przerzucanie klod jedna po jednej jest upierdliwe, oraz przewozenie nieprzymocowanych klod w przyczepie po nierownym terenie moze byc czasem trudne. Przyczepa z burtami z tylu daje najwiecej bezpieczenstwa.
Zalety: oszczedzasz duuuuuzo czasu.

Poza tytm, to nie do konca jest oszukiwanie. Jezeli ladujesz rzeczy samodzielnie, to i tak robisz pack. Z materialami typu drzewa, ten pack bierze wlasnie 3 pnie, zebys nie musial walic na woz 40 pni recznie, bo bys sie zajechal...;)

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Mnie cały czas zastanawia, jakie mieli powody żeby to tak zepsuć...
To nie jest zepsute. Zawsze masz mozliwosc albo wiekszej, albo mniejszej symulacji. Ktos, kto chce robic wszystko recznie, ma taka mozliwosc. Ktos, kto chce robic jak najszybciej rowniez - w koncu jest taka ilosc modow, ze wszystko da sie obejsc.

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,295
2,543
mogli to zrobic po bozemu; jesli mam kontrakt na dostarczenie 6 srednich klod to w podstawce moge to zrobic najszybciej biorac CATa plus (tu juz lekko rzezbiac) na lince holowniczej przyczepe. I wtedy musze zrobic 3 takie kursy. IMO o 2 za duzo.

Boniek

Stały bywalec
Jul 1, 2019
279
118
Bardziej mi chodzi o to ze w mudrunnerze były auta które mogły to ladowac bez problemu. Dziwne ze w kolejnej edycji to tak zaniechali.

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Kola Peninsula mnie pokonał, przynajmniej na czas jakiś. Z zimnej Rosji teleportowałem się do ciepłego Yukonu i choć wiem że to czysto irracjonalne to jednak jeździ się tam dużo przyjemniej, zwłaszcza moją nową ulubioną ciężarówką czyli ANK MK38. Derry Longhorn i BM17 posysają tam na całej linii bo nie mają mud tires, więc szukam zastępstwa. Pisałem już jaka to dobra gra?

Kurwa, a miałem grać w BFa by wprawiać się przed premierą 2042 :)

Boniek

Stały bywalec
Jul 1, 2019
279
118
Ja teraz chciałem odblokować sobie Tatarina i tak zeszło mi 2 dni. Przy okazji odblokowałem Tayge i to jest naprawdę dobra ciężarówka. Mam 13 lvl, wiec silnik podstawowy i niekiedy przydławi się pod górkę z towarem ale ogólnie jest spoko. Gdyby Azov był taki szybki jak Tayga to byłbym dla mnie najlepszym pojazdem.
Dla testu zmieniłem ustawienia sterowania na kierownice a nie na pada jak to jest defaultowo i trochę lepiej to już wygląda. Może immersja mniejsza, bo jednak auta skręcają trochę szybciej ale dla mnie to jest na plus.

• Popieram
Reactions: Varamir