Snowrunner

Rudy_Rydz

Badass
Ja z kumplem czekamy na premierę Steam bo wersja Epicowa nie daje takich możliwości co Steamowa (głównie za sprawą Warsztatu). Mam nadzieję, że szybko nadejdzie premiera bo gra prezentuje się fenomenalnie.

knur

Moderator
Staff member
Niby snow, a na screenie ciepełko i wiosna. :)
Grałem trochę w mudrunnera, fajnie tak się czasami zakopać w błocie i nie móc wyjechać.

• Popieram
Reactions: regisek

eloszko

Stały bywalec
Gierka super, dodatkowo w coop gierka jeszcze lepsza jak trzeba sobie pomagać wspierać, ratować. Mam już przegrane na ps4 chyba 70h i dalej nie mam nawet ukończonych połowy misji... :D

Obecnie po patchu jest już lepiej z grywalnościa, natomiast jeszcze masa rzeczy do poprawy, jeszcze łatają i trochę to potrwa zanim dołatają do końca. W kolejnych patchach ma się pojawić tryb hardcore, to wtedy dopiero snowrunner przeciora graczami - już czekam :p

Jak komuś siadł spintires / mudrunner to zdecydowanie polecam. Jest zdecydowanie więcej i lepiej tego samego taplania się w błotku.

eloszko

Stały bywalec
Nie było promo, kupione na premierę czyli zostałem wyruchany 2 razy - raz że pełna cena, a 2 że jestem beta testerem i przez pierwszy tydzień ledwo dało się grać...

Ja już mam dość ciągłej rywalizacji w tych grach multi - tu jest po prostu spokojna rozgrywka ze znajomymi - kupiłbym jeszcze raz i to jeszcze raz w pełnej cenie :)

ps. na PSN jeszce drożej...

Last edited:

Kajtek

Stały bywalec
Było jakieś promo na to, czy dawali gdzieś za darmo, czy o co chodzi? 159zł wydać na jakieś jeżdzenie w śniegu? No co Wy...
Czuję się zaintrygowany :)
Grałem ostro w Mudrunnera i powiem ci, że nie da się tego dobrze opisać ale to jest bardziej doświadczenie medytacyjne/zen niż zwykła gra.

regisek

Prezes
Ale pociski tu latają :)

kurcze, jak gram w Michigan totalnie chciałbym Alana Wake’a albo jakieś Twin Peaks na tej otwartej mapie, w lesie, w nocy. Cud miód orzeszki.

knur

Moderator
Staff member
Dużo to się różni od mudrunnera? Czy raczej dokładnie to samo, tylko inna mapka i pojazdy? W muda trochę pograłem z xgp, ale jakoś mnie znudził, do snowa jest w ogóle sens podchodzić?

regisek

Prezes
Dużo to się różni od mudrunnera? Czy raczej dokładnie to samo, tylko inna mapka i pojazdy? W muda trochę pograłem z xgp, ale jakoś mnie znudził, do snowa jest w ogóle sens podchodzić?
Nie wiem, nie grałem w Mudrunnera. Podobno jest lepsza. Ja już nabiłem 42 godziny :|

eloszko

Stały bywalec
To zależy, Tutaj jest dużo więcej różnorodnych zadań, kontraktów wyzwań. W 1 części miałeś tylko dostarczyć drewno do tartaku - tutaj tych możliwości jest zdecydowanie więcej natomiast zazwyczaj się to opiera na dostarcz, napraw, zatankuj, odwiedź itp - tylko ładunki różnorodne.
Mam już chyba machnięte grubo ponad 100h i dopiero jedną mapkę (rejon) mam ukończoną w całości - resztę rejonów mam gdzieś na około 50% - więc grania jest masa. Dla mnie gra pokazuje swoje możliwości w coopie gdzie 2-4 osoby pracują na wspólny cel, pomagają sobie przy różnych akcjach, które się mogą wydarzyć. Jak ktoś lubi takie klimaty to zdecydowanie polecam, aby się zrelaksować. Od razu zaznaczam gra jest już na obecnym etapie grywalna - natomiast jeszcze wymaga paru patchy, nad którymi twórcy zapewniają, że pracują.

Mi się mudrunner strasznie podobał, a szczególnie tryb hardcore, którego tu jeszcze brakuje (podobno mają dodać)

knur

Moderator
Staff member
Dokończę Ori i Gears Tactics i może się szarpnę w takim razie, dawno temu grałem sporo w takie gry o tarzaniu się w błocie autem. ;)

knur

Moderator
Staff member
Ja już kompletnie wypadłem z obiegu jeśli chodzi o gry multi i coopa, odpalam sobie kiedy chce, bez żadnego umawiania się na rozgrywki, starość. :)

regisek

Prezes
OK ja kończę z grą.

Żałuję, że kupiłem Season Pass (gdy okazało się, że super scouta mogę mieć za 16 pln a nie za 64 - cena przepustki).
Wbiłem 3 doby, jestem o krok od odblokowania wszystkiego w Michigan (i pewnie to zrobię) ale coś zmienili bo od wczoraj moje ciężarówki podskakują jak podupcone, jedną misję robię już 3 godziny bo co chwilę się wywracam. Mam dość.

olas

Badass
Wiec ten ruski potwor jest wypas - jestem w stanie nawet przyczepe ciagnac

Pytania:
1. Zakladam ze trzeba w sumie zrobic recon wpierw zeby wyrwac wszystkie upgrejdy?
2. Poszukac wszyskie auta dostepne na mapie ?
3. Jest jakas ciezarowka ktora sie nie utopi w blocie? czy tez jest jakis monster truck ktory mozna uzywac ?
4. Misje ktore sa odblokowane to ja nie mam w sumie jak ich wykonac bo mi grzeznie auto w blocie
5.Jakies upgrejdy polecane?
6. Robic recon kazdej miejscowki tym ruskim potworem 39? I jak mapy cale odblokowane robic misje?
7. Czy tu zbieramy auta/ciezarowki czy np takie wyciagniete z bagna (udalo mi sie ruskim oprawca wyciagnac) to naprawic i sprzedac i kupic cos lepszego?
8. Kupilem fuel tanker do jednej z poczatkowych misji ale mi ugrzezl w blocie - wiec czeka na lepsze czasy - tak samo jak dostawa drewna - jakies pomysly jak to rozwiazac - zakladam ze przyczepy nie maja takich wielkich kol, wiec nadrabia sie jakas ciezarowka pewnie?
9. Czy sa jakies misje polecane do zrobienia na poczatek czy po prostu recon i dopiero misje jak sie zrobi Pimp-My-Ride?

Tyle poki co ode mnie - i dzieki za poprzednie porady - fajna ta gra i slicznie wyglada ale latwe to to nie jest

Pozdr

angh

I Am Robot
@1 najpierw wieze, potem recon i upgrade
@2 jak zrobisz recon to sie pojawia
@3 b17 daje rade, wyciagnalem nia wszystko z pierwsej mapy. Potrbeujesz wyzszego poziomu zeby zalozyc opony na bloto. Poza tym, jak ci grzeznie, to khan pomoze cie wyciagnac.
@4 khan plus upgrade opon
@5 patrz wyzej
@6 baw sie po prostu. Ja wczoraj spedzilem pol godziny jezdzac po blocie;) Ja zawsze naprawiam najpierw drogi, potem robie misje z gruntu, dopiero pozniej te duze misje.
@7 ja nie lubie sprzedawac. Wybierz sobie 4-5 aut do wszystkiego, znajdz je i to wystarczy na dlugo. Ale ja nie uzywam rowniez health potions w rpg (bo pozniej beda bardziej potrzebne...) wiec wiesz...
@8 Ty masz juz ten b17 royal? Jak nie, to ja ci moge pomoc go dorwac. Poza tym, ponownie, jak ci cos ugrzeznie, wez inne auto, postaw z przodu, to sie wyciagnie

• Popieram
Reactions: olas

olas

Badass
@6 baw sie po prostu. Ja wczoraj spedzilem pol godziny jezdzac po blocie;) Ja zawsze naprawiam najpierw drogi, potem robie misje z gruntu, dopiero pozniej te duze misje.

Jak sie naprawia drogi? Czy to czesci misji - naprawilem most, ale byla to misja

@7 ja nie lubie sprzedawac. Wybierz sobie 4-5 aut do wszystkiego, znajdz je i to wystarczy na dlugo. Ale ja nie uzywam rowniez health potions w rpg (bo pozniej beda bardziej potrzebne...) wiec wiesz...

Jakie potions? Jakie RPG panie?

@8 Ty masz juz ten b17 royal? Jak nie, to ja ci moge pomoc go dorwac. Poza tym, ponownie, jak ci cos ugrzeznie, wez inne auto, postaw z przodu, to sie wyciagnie

Nie mam :D
Dzieki i pozdr

olas

Badass
B17 zdobyte (za drugim podejscie bo pojechalem wpierw na wieze widokowa i mi auto padlo 30 m od wiec nie bylem w stanie przejac :D - zostawilem sobie chyba ze 3 auta poki co - reszta kasa na koncie i na ulepszenia (ktore sa dostepne - musze dalej zwiedzac wszystkie mapy i poznajdowac upgrejdy :D)

2 misje zrobione

Jedna rzecz ktora mnie troche wkurza - jak mam wlaczona jedna misje, ale np postanowie pozbierac cement po drodze i go zawioze od domu (na alasce (bo bylo po drodze) to misja sie nie zaliczy :/

Musze pamietac zeby jedna misje na raz robic a nie jak w CP czy GTA :D

Ale ciagnie grac dalej, wiec musi byc fajnie - slicznie ta gra wyglada

Pozdr

• Popieram
Reactions: angh

angh

I Am Robot
nie, to nie tak. Jak masz cement to mozesz szybko przelaczyc misje, oddac cement, i potem kontynuowac poprzednia. Misje aktywne sa tylko po to, zeby byla pewnosc ktora w danmym momencie chcesz skonczyc.
Najlepiej, i najlatwiej, jest robic wiele misji na raz.

Dodatkowo, ja mam pare przyczep z potrzebnymi rzeczami w centralnych miejscach (latwiej mi przewiezc 4 skrzynie narzedzi do miasta raz a potem je sobie dowolnie przeladowywac) niz za kazdym razem telepac sioe tam daleko do fabryki.
Dodatkowo, co znalazlem po dluzszych poszukiwaniach, misje mozesz zaliczyc tylko, jezeli paczki sa zamocowane do przyczepy. A wiec, jezeli masz na pace zaladowane dzwigiem skrzynie i podjedziesz aby je oddac, musisz wejsc w akcje i wybrac zamocowanie ladunku. Inaczej ten ladunek nie jest widoczny.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Badass
nie, to nie tak. Jak masz cement to mozesz szybko przelaczyc misje, oddac cement, i potem kontynuowac poprzednia. Misje aktywne sa tylko po to, zeby byla pewnosc ktora w danmym momencie chcesz skonczyc.
Najlepiej, i najlatwiej, jest robic wiele misji na raz.

Dodatkowo, ja mam pare przyczep z potrzebnymi rzeczami w centralnych miejscach (latwiej mi przewiezc 4 skrzynie narzedzi do miasta raz a potem je sobie dowolnie przeladowywac) niz za kazdym razem telepac sioe tam daleko do fabryki.
Dodatkowo, co znalazlem po dluzszych poszukiwaniach, misje mozesz zaliczyc tylko, jezeli paczki sa zamocowane do przyczepy. A wiec, jezeli masz na pace zaladowane dzwigiem skrzynie i podjedziesz aby je oddac, musisz wejsc w akcje i wybrac zamocowanie ladunku. Inaczej ten ladunek nie jest widoczny.
A widzisz. Ja jebnalem cement na przyczepe i dowiozlem bez przyczepiania

Ma sens ha

Pozdr

olas

Badass
Można przestać podbijać wątek? Bo zaraz kupię grę o śniegu i oponach, a to jakiś absurd.
LOL

Ja sie czailem i powiem Ci ze warto - posciagalem sobie Audiobook Audible i bede w tle cisnac wiec win win

Naprawde fajna gra - albo stary sie robie albo musze sie wyciszyc (albo oba na raz)

Pozdr

angh

I Am Robot
Można przestać podbijać wątek? Bo zaraz kupię grę o śniegu i oponach, a to jakiś absurd.
LOL

Ja sie czailem i powiem Ci ze warto - posciagalem sobie Audiobook Audible i bede w tle cisnac wiec win win

Naprawde fajna gra - albo stary sie robie albo musze sie wyciszyc (albo oba na raz)

Pozdr
wyciszyc? zebys slyszal, jak sie wyciszylem, jak robilem khanem punkty widokowe na szczycie gory, i stoczylem sie na sam dol.
Zreszta mogles slyszec, mieszkasz w Dublinie ;)

• Popieram
Reactions: olas and DarkStar