Smartwatche, Smartbandy i podobne

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Mam również Garmina, mogę polecić jakoś sportowy zegarek. Fenix 3 hr nie jest w pełnym tego słowa znaczeniu smartwatchem - nie odpiszesz na sms itp - ale ja nic więcej nie potrzebuje. Tylko notyfikacje i właściwości sportowego zegarka.
Ponad 3 lata, nadal świetnie działa - również bateria. Jabłka tylko jem lub pije soki, produkty z USA nie mają mojego poparcia więc się nie wypowiem :/

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
A nie rozlaczaja Wam sie te Garminy? Ja mam vivoactive 3 music i mniej wiecej co 100dni przestaje sie laczyc z telefonem i pomaga tylko hard reset zegarka:-/
Chyba 3 razy na cały okres użytkowania, raz musiałem kombinować a pozostałe dwa razy to były pełne restatry i ponowne wyszukiwanie po bluetooth - bez usuwania z aplikacji. Dane są na serwerach germina, więc nic nie tracilem - oprócz lekkiego zdenerwowania.

Znajomy ma najnowszego fenixa, bardzo zadowolony. Ja jednak nie wymieniam, niech pociągnie swój żywot jak najdłużej. Jeśli padnie, bez zastanowienia biorę aktualna serię. Więc tak, jestem zadowolony, ale jak rzekłem nie potrzebuje pełnych wodotrysków ala smart. Żona ma Samsunga smartwatcha, jej się podoba że może obsługiwać tel z zegarka - ale jak to kobiety, telefon w torebce więc funkcja wybrania rozmowy z telefony gdy prowadzi auto jest dla niej ważna.

Daggett

Padawan
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Tak czytam i myśle, że ten Garmin byłby idealny dla mnie. Nie potrzebuje gadać z zegarka ani hakować komputerów. Wystarczy, że zobaczę tylko co ktoś napisał i czy warto sięgać po telefon, aby coś tam dalej zrobić. To już wiem co sobie sprawie pod choinkę 😋