Smartwatche, Smartbandy i podobne

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten

Z odpalonym always-on display na drugim zdjeciu

Przejscie z amazfit bip - tutaj widac ewolucje: generalnie to samo tylko ladniejsze, szybsze plus ma.kontrole mediow

Dodatkowo ma od cholery tych watchfaces

Zaktualizuje po paru dniach : ale wyglada zajebiscie

Pozdr

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Ale na iOS to w sumie tarcze najłatwiej się wrzuca :D

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Ale na iOS to w sumie tarcze najłatwiej się wrzuca :D
Teraz mi to mowisz?!?! Haha

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
@olas Ile bateria trzyma przy AOD włączonym? Da się toto jakoś tak ustawić, żeby wieczorem nie świecić ręką, ale żeby było coś widać?
Mam Stratosa i generalnie chciałbym chyba też coś na ładniejszym ekranie. Czekam na premierę Mi watcha, za kilka dni się okaże, czy przypadkiem to nie jest zegarek, który chcę kupić. Bo obecne informacje są zachęcające - taki applewatch tylko na androidzie. Pytanie tylko o cenę, baterię, wydajność i takie tam detale :)

gseed

Stały bywalec
Widze że ten apple watch 2 już za tysiaka. Warte to coś? Od jakiegoś czasu się zastanawiałem nad smartwatchem. Choćby po to, żeby mi w robocie przypominał, że mam wstać i się rozruszać, bo czasem jak w skupieniu siądę to od kompa 4h nie odchodzę...

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Widze że ten apple watch 2 już za tysiaka. Warte to coś? Od jakiegoś czasu się zastanawiałem nad smartwatchem. Choćby po to, żeby mi w robocie przypominał, że mam wstać i się rozruszać, bo czasem jak w skupieniu siądę to od kompa 4h nie odchodzę...
To potrafi amazfit bip za 300zl.

• Popieram
Reactions: olas

gseed

Stały bywalec
Hmm a są jakieś smartwatche, które nie wyglądają jak chińska zabawka? Nie żeby apple watch tak nie wyglądał, bo design ma koszmarny.

Ale skoro zaczynam się za tym rozglądać, to może przy okazji dobrze żeby było to coś, czego nie wstyd na rękę założyć.

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
@olas Ile bateria trzyma przy AOD włączonym? Da się toto jakoś tak ustawić, żeby wieczorem nie świecić ręką, ale żeby było coś widać?
Mam Stratosa i generalnie chciałbym chyba też coś na ładniejszym ekranie. Czekam na premierę Mi watcha, za kilka dni się okaże, czy przypadkiem to nie jest zegarek, który chcę kupić. Bo obecne informacje są zachęcające - taki applewatch tylko na androidzie. Pytanie tylko o cenę, baterię, wydajność i takie tam detale :)
Tak: ustawilem sobie zeby sie nie wlaczal miedzy 22-7

Poki co sie nim bawie, ale jak sie uspokoje to bedzie bardziej wiarygodne

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Hmm a są jakieś smartwatche, które nie wyglądają jak chińska zabawka? Nie żeby apple watch tak nie wyglądał, bo design ma koszmarny.

Ale skoro zaczynam się za tym rozglądać, to może przy okazji dobrze żeby było to coś, czego nie wstyd na rękę założyć.
A amazfit bip wyglada? Kwestia czego oczekujesz : dla mnie byl w sam raz

Krusty

Aktywny forumowicz
XBL
KrustyPL
Steam
Krusty84

Przejscie z amazfit bip - tutaj widac ewolucje: generalnie to samo tylko ladniejsze, szybsze plus ma.kontrole mediow

Pozdr

Ja czekam na MiWatch ... Ale jak jednak będzie kolejna wtopa z Android Wear to chyba wrócę do Pebble 2.

• Popieram

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten

Pozdr

Ja czekam na MiWatch ... Ale jak jednak będzie kolejna wtopa z Android Wear to chyba wrócę do Pebble 2.
Mi jakos nie pasuje Android wear: kiedys widzialem i za bardzo zamulalo

Ten mi watch wyglada fajnie: ciekawe ile bateria wytrzyma

Pozdr

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Używam AppleWatcha 4 od roku i jak w te wakacje złamałem lewa rękę to bez zegarka czułem się jak bez telefonu. Już mam nawyk żeby zamiast sprawdzać telefon to sprawdzam powiadomienia na zegarku. Jak widzę jakieś bzdury to olewam i później zbiorczo sprawdzam na telefonie. Kwadratowy wyświetlacz sprawdza się idealnie jeżeli chcemy czytać smsy czy wiadomości z fb/whatsappa.

• Popieram

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Wylaczylem raise to wake i powiem ze bateria od razu lepiej - jestem na 27% od soboty tyle ze wczoraj wylaczylem raise to wake (ciagle AOD wlaczony): i spadek jest 8% na dzien zamiast 20-25% wiec wyglada ze za duzo sie ruszam :)

poki co jestem zadowolony- taki lepszy BIP - wyswietlacz jest zajebisty po prostu

Pozdr

Daggett

Padawan
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Co jakiś czas nachodzi mnie faza na zegarki i ten czas znowu nadszedł. Z jednej strony lubię klasyczne zegarki, a z drugiej przyzwyczajony już jestem do używania smartwatcha. No ale nie będę przecież nosił jednego na jednej ręce, a drugiego na drugiej :p. Pomyślałem, że spróbuję może takiego wynalazku jak smartwatch hybrydowy i znalazłem coś takiego.

Garmin Vivomove Luxe. Byłem już nawet mierzyć co cacuszko i bliski jestem rzucenia w monitor portfelem.
Miał ktoś może do czynienia z zegarkami Garmina? Szczególnie czy nie gryzą się one za bardzo z iOS, bo na stronie producent wyraźnie wskazuje, że z jabłkiem mogą być problemy.

Gieeres

Padawan
Mam Garmin Vivoactive 3 od około półtora roku i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go głównie do biegania. Był czas, że nosiłem go na codzień ale mimo wszystko wolę klasyczny automat. Zegarka używam podczas biegania do rejestrowania trasy, tętna itd. Oczywiście nie wykluczam, że kiedyś wróci na rękę na dłużej. Zależne od kaprysu.
Co do zegarka, który wskazaleś, przed kupnem mojego Garmina rozważałem coś podobnego. Oczywiście zależy do czego potrzebujesz taki zegarek ale moim zdaniem taki wybór to ani zegarek sportowy (które Garmin robi bardzo dobre) ani zegarek klasyczny. Po dłuższym zastanowieniu, w moim wypadku zadziałała reguła, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i kupiłem zegarek typowo sportowy.