Słuchawki

Dziki Kaczor

Stały bywalec
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Skoro jeszcze nie ma tematu to zakładam :)

A sprawa jest taka, że miałem kiedyś takie słuchawki:

ZM-RS6F
https://www.techpowerup.com/review/zalman-zm-rs6fusb/2.html (tyle, że nie w wersji USB, ale to szczegół)

i chciałbym kupić coś podobnego.

Co było w nich genialne to to, że były naprawdę 5.1. Po 3 głośniczki na ucho. Jak coś się działo z tyłu po lewej to było to idealnie słychać z tyłu po lewej. Jak grałem w Total War'y to uchylałem się przed kulami armatnimi xD Tak realistycznie to brzmiało.

No i dwie kwestie. Pierwsza: może jakimś cudem ktoś ma takie albo zna kogoś kto ma? ;D Przeszukałem wszystkie portale i dzisiaj ktoś mi sprzątnął sprzed nosa nówki z eBaya hamerykańskiego a jedna para jest na OLXie ale nie wygląda najlepiej. No i płacić 50zł za używane 15-letnie słuchawki to trochę słabe.
Druga: może ktoś kojarzy podobny produkt - żeby tam było faktycznie 5.1, a nie jakieś emulowane badziewie w którym praktycznie nie słychać różnicy między stereo, a 5.1?

Dziki Kaczor

Stały bywalec
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Ale ja kce tylko do grania :( Żeby było immersion... No ale i tak chyba nie ma nic godnego uwagi w tym segmencie. Albo nie umiem szukać.

Dziki Kaczor

Stały bywalec
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
No tak, to jednak trochę nie mój budżet. Ale dzięki za cynk. Kupiłem już SteelSeries Arctis 7 i tak jak ogólnie są b. dobre, tak Surround jest noo... virtualny więc i nienajlepszy ;) W sensie jest ok, ale do tego co pamiętam z tych Zalmanowskich to nie ma startu.

Na 1k za słuchawki chyba jeszcze nie jestem gotowy (Arctisy za 519 kupiłem) :) Chociaż może gdybyś to napisał w sobote to jeszcze bym się wachał, ale teraz jak już mam w ręcę b. dobre słuchawki, to nie chce mi się kombinować ze zwrotami itp, jak mogloby się okazać, że coś mi w nich nie będzie pasować.

Muzi

Stały bywalec
Mimo, że mieszkam w domu i mam dobre kino domowe 5.1, zaczyna mi przeszkadzać, że ludzie dookoła słyszą moje giereczki ( szczególnie latem jak wszystko pootwierane i każdy na dworze do późna ) i zaczynam mysleć o kupnie bezprzewodowych słuchawek do PC. I teraz pytanie - warto dopłacać do Arctis Pro wireless, gdy alternatywą są Acrtis 7?

Dziki Kaczor

Stały bywalec
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Czy warto dopłacić do Pro nie mam pojęcia niestety, musiałbyś sobie doczytać i samemu zrobić porównanie. Natomist mogę powiedzieć, że "7" są naprawdę super sprzętem i recenzje nie kłamią + jakieś nagrody za HS roku jak najbardziej zasłużone.

Dźwięk b. dobry (i to do wszystkiego, nie tylko gierki, do muzyki też się jak najbardziej nadają)
Wygodne
Bycza bateria
Dobry zasięg (można iśc w nich śniadanko zrobić normalnie ;) )
Dobry soft
Genialne przemyślane sterowanie dźwiękiem na sluchawkach
Uniwersalne pod względem platfrom (tyle, że oprócz PC tylko na kablu niestety, ale niektóre słuchawki w tym przedziale cenowym nawet takiej opcji nie mają).

• Popieram
Reactions: Muzi

hadxmen

Mieszkaniec forum
Myślę o HyperX Cloud Flight dla siebie - działają na PS4 i PC bezprzewodowo, podobno bardzo dobra jakość dźwięku, a bateria jest rewelacyjna. No i Cloud II bardzo mi pasowały (sprawdzałem w sklepie, nie miałem ich niestety).

Pats

Mieszkaniec forum
PSN
Rojkowski
Steam
Pats
Pewnie nikt tu w łapach nie miał Senków GSP 670? (bezprzewodowe)

(pomijam że nie widzę ich w żadnym naszym sklepie)

petrumi

Nowy Forumowicz
XBL
petrumiPL
Sorry za podwójnego posta ale szukam słuchawek 7.1 (z DTS Headphone:X v2.0) ale działającym na Xboxie oraz PS4.Przeważnie są wersje dla Xbox lub PC/PS4.
Widział ktoś może taki cudo?

Pats

Mieszkaniec forum
PSN
Rojkowski
Steam
Pats
Astro A50 + dwie stacje dokujące, jedna do PS4 jedna do Xboxa. Tak na szybko... bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

O ile tak się da... musisz sprawdzić :)

petrumi

Nowy Forumowicz
XBL
petrumiPL
OK, napisałem do nich czy taki setup zadziała. Dam znać.

edit: a jak typowe do Xboxa ale z tym 7.1 ?? Bezprzewodowe koniecznie. Idzie zima to znów człowiek siada przed konsoletą.

Last edited:

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Panowie, znajoma prosi o poradę.
Słuchawki dla męża do tysiąca złotych, mają być nauszne, bezprzewodowe. Główne przeznaczenie to słuchanie muzyki - na pewno nie będą wykorzystywane dla gier czy filmów.
Od zakupu soniaczy (pierwsza iteracja z wyciszeniem WH1000) nie interesowałem się takim sprzętem. Sprawdziłem jednak, że rewizja 3 jest jednak znacznie ponad tysiąc złotych.
Zatem prośba o porady. Dość pilne :)

Kwota 1k jest raczej nieprzekraczalna, równie dobrze mogą być jakieś za 600 PLN bez NC.
Dziękuję.

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Jak bardzo pilne? WH-1000XM3 co chwilę są w jakimś promo i można je kupić poniżej 1100 zł.
A to chyba najlepszy sprzęt w swojej klasie.

Torin

Stały bywalec
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
Jak bardzo pilne? WH-1000XM3 co chwilę są w jakimś promo i można je kupić poniżej 1100 zł.
A to chyba najlepszy sprzęt w swojej klasie.
Brakuje mu dwoch rzeczy jednak.
* Pierwsze, ladowanie i mozliwosc korzystania z sluchawek. Jak ladujesz to sorry, nie uswiadczysz audio.
* Multipoint bluetooth czy jakkolwiek to sie nazywa. Mozesz podlaczyc tylko do jednego urzadzenia na raz.

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Wirecutter ostatnio zachwycał się Jabra Elite 85h, a one są chyba za równo tysiaka.
Ale nie wczytywałem się czemu niby takie dobre są. Bezprzewodowe słuchawki to ogólnie zło :p

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Hmm... wrzuciłem pierwszy lepszy review porównujący, jedyny plus vs to 50 usd mniej.
Ale jak na bezprzewodowe słuchawki za 300 USD (Jabra) bez LDAC oraz bez APT-X wydaję się kompletnie głupim pomysłem. NC też rzekomo poniżej dwóch pozostałych. Review raczej z gatunku tych co dźwięku profesjonalnie nie ocenią, więc nie poruszam tego wątku.
Ok, powiem by szukała promocji na WH3 albo dołożyła 2 stówy. Jabry bym nie polecił z w/w powodów.
Dzięki @Bloodergo , @Torin

regisek

Mieszkaniec forum
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Znacie może jakieś słuchawki po kablu współpracujące z Androidem. Mam Google Pixel i potrzebuję słuchawek z działającą regulacją głośności w kablu :)

Pats

Mieszkaniec forum
PSN
Rojkowski
Steam
Pats
  • Popieram
Reactions: regisek

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Jakie bezprzewodowe słuchawki nauszne dla żony do słuchania w zbiorkomie? W ludzkiej cenie.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
1000zl to jest nieludzka cena. Nie widzę żadnych sensownych rekomendacji, więc ponawiam pytanie.
Maz 600zl. Najważniejszy wygląd, najmniej ważna jakość dźwięku ;)

Edit: budda'd.

Last edited:

hadxmen

Mieszkaniec forum
One i tak nie działają, więc kabel jest spokojnie opcjonalny - wystarczy szarpnąć i modułowa budowa tych słuchawek pozwoli ci się z nich cieszyć bezprzewodowo.

• Popieram
Reactions: Simplex

RudolV

Junior
PSN
RudolV76
XBL
RudolV76
Steam
RudolV76
Jakie bezprzewodowe słuchawki nauszne dla żony do słuchania w zbiorkomie? W ludzkiej cenie.
Ja mam AKG 845 BT i grają bardzo ładnie. Fajny, bardzo elegancki basik. No i jak się rozładują można słuchać ich na kablu (co nie jest oczywistym ficzerem).
Minus taki, że zeszła mi cała okładzina i słucham na samych gąbkach i teraz wyglądają jak szit. Ale ja tak mam: załatwiam wszelakie słuchawki. Jest to jakiś fenomen. Chyba mam za duże uszy albo za bardzo się pocą.
Niezależnie od moich problemów to spokojnie je na allegro znajdziesz w cenie którą chcesz

• Popieram
Reactions: Simplex

Gregys

Mieszkaniec forum
Zdążyłem namierzyć ten opis. Dla mnie brak ANC przy połączeniu kablem nie jest problemem, bardziej fakt, że to taki zakup w ciemno. Niby dość dobrze ocenili, jest też jakaś przecena. Poczekam do 11.11 i zdecyduję.