Sieć 5G czyli zakładamy czapki z aluminium

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Mówiąc szczerze to musiałem wygooglowac co to.
Po googlowaniu wyszło że dokładnie opisuje to ciebie abc, o czym pisalem.

Nie odczytaj tego jako obraźliwe. Ale nie jesteś chyba ekspertem z tych dziedzin o których ciągle piszesz. Chyba że jesteś choć w jednej, nie wiemy kim jesteś z zawodu
 

meatbag

Prezes
A tak na serio to nie wiemy w 100% czy faktycznie te wszystkie fale radiowe, swietlne, mikrofalowe nie maja zadnego dlugofalowego wplywu na zdrowie na poziomie komorkowym. Ale powodem nie jest to, ze sa rozne wyniki badan, ale to, ze nie ma materialu porownawczego w postaci ludzi z tej samej puli genowej ktorzy sa wystawieni na dzialanie fal elektromagnetycznych vs ludzie ktorzy na takie fale wystaieni nie sa. Bo wszyscy jestesmy otoczeni tymi falami od mniej wiecej 100 lat.
Mamy porównanie między gęsto usianą nadajnikami Europą, a Chinami, Rosją, Ameryką Południową i Afryką. I sto lat badań.
No ale pewnie ukrywają to w bazie głównej ludzkości na księżycu. Glory to Mankind!
 

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Słowo klucz to: z tej samej puli genowej. I jest to jedyny powód dla którego nadal prowadzi się jakiejkolwiek badania nad tym, bo normalnie badania które nie wykazują żadnego związku między działaniem czegoś a zachorowalnością na cokolwiek porzucane są po kilku-kilkunastu latach.
Glory to Hydra!

tapatołkniętszy
 

meatbag

Prezes
Człowiek jest najbardziej jednorodnym genetycznie gatunkiem. Kilka razy w historii przechodziliśmy "wąskie gardła" i populacja spadała nawet poniżej 10k indywiduów. Wg niektórych nawet do 2k. To jedno. Drugie to fakcik, że jeśli magiczne fale miałyby robić kuku komuś, to na poziomie komórkowym, gdzie praktycznie między szczurem a muchą nie ma wiele różnic, a co mówić o różnicach w obrębie najbardziej jednorodnego genetycznie gatunku ever. Tak że ten...
 
  • Popieram
Reactions: Sialala

DarkStar

Badass


Przeglądałem wczoraj podstrony o 5G na stronie Orange. Mieli uruchomić w największych miastach sieć jeszcze do końca tego roku. Prezentowane są na stronie pakiety o zawrotnej paczce danych 70GB. To nawet na tydzień nie wystarczy...

 

abc

Mieszkaniec forum
Research of Dr Cindy Russell:

"mmW are proposed for the internet of things but this is NOT a good use of the technology.

The reason is duration of exposure. With medical and military exposure the duration is measured in seconds and minutes. With telecommunications it is constant exposure, 24/7 and this is what makes it potentially harmful.

mmWaves are not supposed to penetrate deeply into the skin. So the skin surface and particularly the sweat glands are the targets for mmWaves.

The skin is one of our largest organs and separates us from the environment. Systemic signalling is embedded in the skin that connects to the nervous system, the immune system and the hormonal system. So there is the possibility of considerable damage being caused at the skin surface.

Some frequencies cause arrhythmia or an irregular heart beat.

Eyes are very sensitive to this radiation resulting in cataracts and other ocular pathologies with prolonged exposure.

We have evidence that the immune system is impaired in laboratory studies with mice.

There are teratogenic effects (or birth defects) among fruit flies.

And we have evidence for antibiotic resistance caused by mmWaves.

Those of you who have not watched the 5G Crisis Summit, I would strongly encourage you to get copies of the 40 interviews with experts from around the world. These include scientists, doctors, engineers, lawyers, politicians, activists, etc. Cost of this series is reasonable. In this Summit several of the people mentioned the Nuremberg Code.

The Nuremberg Code is part of the International Humanitarian Law that states, “It is unethical and illegal to perform experiments on humans without their informed consent.”

According to this law, 5G should be illegal as people are not giving their informed consent to be exposed to this radiation."


 

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Niech stracę, wkleję Ci najlepsze cytaty :)

Najpierw była manufaktura, gdzie się ręcznie składało różne rzeczy (…). Potem pojawiła się maszyna parowa (…) i nagle zaczęliśmy produkować dużo szybciej niż w manufakturach (…). I staraliśmy się maszynę parową 3G zamienić na 4G, żeby była bardziej wydajna i żeby się szybciej kręciła ośka. I potem maszyny parowe generacji 5G wymyślano, no i one zaczynały wybuchać, bo już za szybko się kręciło i w ramach tej technologii, która była, zaczęły być szkodliwe te maszyny (…). Więc rozwijanie maszyny parowej w którymś momencie trzeba skończyć. I rozwijanie technologii komórkowej w którymś momencie trzeba skończyć. Na 4G na przykład"

"Dlaczego w Indiach i Bangladeszu nie ma jeszcze zachorowań? "Może dlatego nie ma zachorowań, że 5G nie ma. Otóż wyczytałem, że przebywanie w pobliżu 5G daje bardzo podobne objawy do korony. Bo się gotuje w nas woda."

"Zamiast szybszego dostępu z sieci — że sobie ściągnę film czy książkę — moglibyśmy pójść w kierunku nie 5G, tylko diesla, który pozwoli mieć wszystkie filmy zawsze w komórce. Nie muszę wtedy tyle ściągać, tylko już fabrycznie mam. I dopiero jak otwieram ten film to muszę gdzieś zapłacić"