Saints Row

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
1500x500

Saints Row arrives February 25 2022. Witness the birth of the Saints.

In a world rife with crime, where lawless factions fight for power, a group of young friends embark on their own criminal venture, as they rise to the top in their bid to become Self Made.

Experience the biggest and best Saints Row playground ever created; the unique sprawling world of Santo Ileso is the backdrop for a wild, larger than life sandbox of thrilling side hustles, criminal ventures and blockbuster missions, as you shoot, drive, and wingsuit your way to the top.

As the future Boss, with Neenah, Kevin, and Eli by your side, you’ll form The Saints – and take on Los Panteros, The Idols, and Marshall as you build your empire across the streets of Santo Ileso and battle for control of the city. Ultimately Saints Row is the story of a start-up company, it’s just that the business The Saints are in happens to be crime.

Gameplay sneak preview

Last edited:

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
SR3 dobre, ale bardziej mi podchodzi klimat z SR2. Jedynki jeszcze nie grałem, czeka na dysku, podobno tez dobra.

maxplastic

Badass
Jun 28, 2019
1,092
803
W jedynkę nigdy nie grałem, a w dwójkę chyba przed samą premierą trójki - i to był stolec, jakoś mi wtedy w ogóle nie pasowała. Natomiast trójka bardzo dobra. Więc dziwna sytuacja.

Natomiast to wygląda tak sobie, oczywiście jest odpowiednio geekowaty i zróżnicowany zespół bohaterów, może powinno się nazywać Saints Row Z

• Popieram
Reactions: jacob84

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Po tym co odwalili w 4 i Gat Out of Hell musiał być restart. Moje ulubione to 2 i 3, idealny balans pomiędzy jajcarstwem, a poważną akcją, później przesadzili. Ten cinematic nie zachęca, trochę żenujący, ale zobaczymy.

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
drzURx8.png

ZAWARTOŚĆ:
● Zobacz na własne oczy narodziny Świętych: przeżyj widowiskową historię pełną bezprawia, niesamowitych zdarzeń i okraszonych humorem niespodzianek.
● Odkryj Dziwny Dziki Zachód: zanurz się w Santo Ileso, największym i najlepszym jak dotąd otwartym świecie Saints Row składającym się z dziewięciu wyjątkowych dzielnic i otoczonym przez rozległą, majestatyczną pustynię.
● Stwórz własne przestępcze imperium: przejmij kontrolę w mieście dzielnica po dzielnicy, tocz wojny z wrogimi frakcjami i umacniaj władzę na ulicach poprzez pomysłowe przedsięwzięcia.
● Używaj wielu różnych broni: strzelaj z rewolweru z biodra, siej spustoszenie wyrzutnią rakiet lub niszcz z bliska za pomocą ciężkich broni do walki wręcz, wykonując brutalne ciosy końcowe. Znajdziesz tu znajome i egzotyczne sztuki broni, z których każdą można modyfikować, a wszystkie sprawiają zabójczą frajdę.
● Przemierzaj ulice i przestworza: mknij poprzez miejskie drogi i pustynię w dowolnie wybranym aucie, samolocie, helikopterze, pionowzlocie, go-karcie, na motorze, poduszkowym motocyklu, latającej desce lub załóż kombinezon do szybowania.
● Niespotykana dotąd szczegółowość opcji: stwórz postać swoich marzeń dzięki najrozleglejszemu kreatorowi w całej serii, a następnie dopełnij jej wygląd dzięki mnogości pojazdów i broni.
● Płynny tryb współpracy: graj ze znajomym, kiedy chcesz, dzięki swobodnemu trybowi współpracy, który można włączyć lub wyłączyć w dowolnym momencie, dzięki czemu nie ominie was ani chwila cudacznej akcji. Współdziałajcie lub płatajcie sobie przeróżne psikusy – w końcu ktoś musi być szefem.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Po tym co odwalili w 4 i Gat Out of Hell musiał być restart. Moje ulubione to 2 i 3, idealny balans pomiędzy jajcarstwem, a poważną akcją, później przesadzili. Ten cinematic nie zachęca, trochę żenujący, ale zobaczymy.
A mi się żaden święty rów nie podobał, więc jest szansa, że te nową część będzie.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
To jest reboot serii. Chyba remake jedynki z jakimiś zmianami. Ja grałem tylko troszkę bodajże w trójkę. Generalnie mi się podoba to co widzę powyżej i chętnie kupię.

Pchlak

Junior
Oct 10, 2021
37
71
Patrząc po gameplayu wygląda jakby silnik pozostał niezmieniony względem chociażby takiej trójki. Samochody zachowują się w taki sam sposób, kamera ustawia się tak samo podczas "Wskakiwania" do auta. Akurat system jazdy i strzelania w serii nigdy nie stał na wysokim poziomie i nie zapowiada się na to, żeby miało się to zmienić. Trójka broniła się humorem i skalą tego co się tam odjaniepawlało, jeśli więc reboot ma być bardziej "poważny" to nie za bardzo wiem czy będzie równie atrakcyjny. I te paski życia nad głowami wrogów... Ajć.

Ale wizualnie prezentuje się całkiem ładnie.

• Popieram
Reactions: Sir Łapencjo

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,819
3,964
Trójka była fajną grą, ale nie mogę tego powiedzieć o pozostałych częściach. Najnowszą przetestują chętni i wtedy się dowiem, czy warto w to zagrać. Pierwsze wrażenie mam raczej negatywne.

• Popieram
Reactions: MikeL and olas