[S] Playstation 5 - nowe z Euro

regisek

Prezes
Cześć,

nie wiem na ile to jest realne, nie napalałbym się za bardzo, ale nasz szefu administracji z Warszawy ma w końcu możliwość kupna PS5 prosto z Euro RTV AGD. Ale już wcześniej kupił sobie więc to ma do oddania.
Jako że gościa nie znam i oferta jest atrakcyjna - nie wiem czy ktoś z firmy nie zwędzi pytanie:

czy ktoś z forum chce ode mnie odkupić Playstation 5 ? Byłoby tak - dałbym gościowi moje dane, wyłożył kasę, konsola przychodzi i po prostu wysyłam ją dalej albo nawet odbiór osobisty (Katowice i okolice).
Cena Euro plus ewentualna wysyłka, nie jestem Januszem.

(chyba, że ktoś mnie w firmie ubiegnie wtedy nie ma tematu).

regisek

Prezes
No właśnie gadałem z typem i niestety zestaw za 2898 pln (3 gry w zestawie). Także sorry, anuluję zapytanie bo sam nie popieram takich praktyk Sony, niech sobie to w dupę wsadzą. Wcześniej pisał o gołej konsoli ale w Euro mu wyjaśnili, że nie ma takich rarytasów już jak gołe konsole.

Oferta nieaktualna (adekwatniej nawet napisać: niekorzystna).

• Popieram
Reactions: tolman

SimonX

Badass
No właśnie gadałem z typem i niestety zestaw za 2898 pln (3 gry w zestawie). Także sorry, anuluję zapytanie bo sam nie popieram takich praktyk Sony, niech sobie to w dupę wsadzą. Wcześniej pisał o gołej konsoli ale w Euro mu wyjaśnili, że nie ma takich rarytasów już jak gołe konsole.

Oferta nieaktualna (adekwatniej nawet napisać: niekorzystna).
Dodatkowe 3 gry za ~600zł przy obecnej dostępności konsoli, to nie jest taki zły deal. Lepsze to, niż od scalpera za 3000-4000 golas, jak to było bliżej premiery. Może daj szansę forum, może ktoś jednak będzie chciał.
Co to za gry, tak z ciekawości?