[S] Monitor Philips Momentum 43" 436M6VBPAB

Jay

Badass
Aloha!

Wreszcie udalo mi sie dorwac calkiem spoko monitor 32" (LG 32UN880), wiec bardzo malo uzywany olbrzmy (43") od Philipsa chcialbym przekazac komus, kto sie bedzie z tego monitora cieszyl :D

Monitor zakupiony był 20200309 w UlubionymSklepieBlue (tj. Morele) i ma wykupione rozszerzone ubezpieczenie do marca 2024 roku (awaria, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem/rabunek). Kupowany był za 2049, składka ubezpieczeniowa to 410, wszystko opłacone ofc.

Zanim wystawię na aledrogo to wolałbym, żeby ktoś tutaj go przygarnął, bo naprawdę chciałbym, żeby komuś faktycznie posłużył lata.
Zupełnie szczerze poza dużym rozmiarem (that's what she said) to głównym problemem dla mnie jest HDR, który mnie nie zadowala (LG C9 mnie rozpiescil) oraz local dimming ze zbyt małą ilością stref. Pierwotnie kupowałem go jako zastepce 42" telewizora Philipsa z Ambilightem (1080p), ale chwile pozniej kupilem LG C9 i monitor od zeszlego roku stal w drugim pokoju nieuzywany.
Po porzadkach zaczalem regularnie uzywac drugiego pokoju jako biura i stad moja decyzja o pozbyciu sie monitora.

2000, kurier z ubezpieczeniem (oryginalny karton, wszystko).

Uwolnijcie mnie od tego POTĘŻNEGO MONITORA xD