[S] LG OLED B7 55"

Pistak

Mieszkaniec forum
PSN
Bercik_Heniu
Idzie przeprowadzka, a zatem idealny moment na wymianę tv. Ekran jest w bardzo dobrym stanie, ma dwie bardzo powierzchowne ryski, ale nie takie głębokie, tylko takie jakby lekko przetarte, wyglad jakby był brudny w tych miejscach (bez wpływu na jakość wyświetlanego obrazu). Przepuściłem go przez test na wypalenia i wyszło kilka ikonek od paska zakładek z przeglądarki. Nie widać tego przy codziennym użytkowaniu, tylko na planszy (też ledwo, ledwo) . Mam do niego jeszcze oryginalny karton i oczywiście pilot.
2500 z kurierem w cenie.

• Popieram
Reactions: SimonX

SimonX

Mieszkaniec forum
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Zgłaszam wstępnie zainteresowanie, tylko muszę doczytać co to dokładniej i negocjacje w domu przeprowadzić. Ale jakby co, to byłem pierwszy ;)
To jest 4k HDR? Jakie toto ma wymiary w cm? Na tym zdjęciu niby widac, że coś jest wypalone? Ile lat używany?

Pistak

Mieszkaniec forum
PSN
Bercik_Heniu
@SimonX
4k HDR z bajecznym obrazem. Wołam szanownego @Varamir, bo dopiero się przesiadł na oleda. Nie powiem Ci ile ma cm, ale pewnie w necie znajdziesz taką informację. Te wypalenia ledwo widać na planszy, w dodatku są bardzo małe. Przy normalnym użytkowaniu tego nie wyłapiesz, nie ma szans. Używany od stycznia 2018.

Varamir

Prezes
Tru. OLED to inna klasa jakości. Obraz jest rewelacyjny a i mam wrażenie (of coz mogę się mylić) że i input lag jakby zmalał. Jakby lepiej mi się walczy w FPSach sieciowych. Poza tym, pozwolę sobie zacytować:

Wypalania nie zaobserwowałem, a używam TV jako miedzy innymi monitora do PC od ponad roku. Jest zresztą kilka opcji ( pixel refresh ), które zapobiegają temu, a najprostszą z nich jest ustawienie szybkiego wygaszania obrazu, gdy odejdziemy na chwilę od TV - można do również zrobić z poziomu TV oczywiście.

Ja bym nie jadł, a kupił OLED :) Jeśli, tak jak ja, miałeś dość wypranej czerni, słabego kontrastu i podkręcałeś kolory na swoim LCD, aby jakoś to wyglądało, to nawet się nie zastanawiaj.

• Popieram
Reactions: Muzi

SimonX

Mieszkaniec forum
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Ok, spoko, Wymiary sobie juz wygooglałem oczywiście, doczytam sobie więcej się po pracy i się odezwę na PW.

Pistak

Mieszkaniec forum
PSN
Bercik_Heniu
Dzięki Simonowi udało się zlikwidować wypalenia, a raczej powidoki. Zupełnie zapomniałem o opcji odświeżania pikseli, dzisiaj dwa razy to zrobiłem i wyświetlacz jest jak nowy. Normalnie szok.
Można sobie porównać ze zdjęciem z pierwszego posta.

• Popieram
Reactions: SimonX

SimonX

Mieszkaniec forum
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
My już na PW dogadujemy transport i opłaty, tak że można się rozejść ;) Marudzę żonie już od paru lat, że nasza plazma 42 cale, jest trochę za mała i juz leciwa (10 lat!), i w końcu udało mi się dostać zielone światło na zakup. A faktem jest że mój panas nadal świetnie świeci. Prawdopodobnie będę się go pozbywał za jakieś grosze niedługo, jakby co :)

Biskup

Badass
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Ja tam nie chcę straszyć ani nic, lecz jeśli nie będziesz odbierał osobiście, to otwórz paczkę przy kurierze, nawet jeśli nie będzie żadnych oznak i wgniotek na opakowaniu - jakiś rok temu jakbym tego nie zrobił, to pożegnałbym się raczej (albo przynajmniej gigantycznie przedłużył cały proces) ze zwrotem pieniędzy. Od tej pory nigdy więcej TV wysyłkowo ;) Oni skaczą po tych paczkach i nie żartuję... Znam takie przypadki, że kurierzy na złość (to już gnida ludzka) kopali po paczkach nieowiniętych w strecza, czyli z widocznym logo i grafikami sugerującymi, że to TV, czy inna delikatna elektronika. O paczkach z naklejkami "uwaga szkło/nie rzucać" to już nawet nie wspomnę.

• Popieram
Reactions: Varamir

DarkStar

Badass
Marudzę żonie już od paru lat, że nasza plazma 42 cale, jest trochę za mała i juz leciwa (10 lat!), i w końcu udało mi się dostać zielone światło na zakup.