[S] Courvasier

Jay

Mieszkaniec forum
Beka, chciałem napisać ten żart, ale pomyślałem, że czerstwy mocno i nie będę zaśmiecał wątku sprzedażowego i co? Nie dosyć, że pisałem już o tym żarcie na starszym forum to jeszcze MsbS pamiętał i wkleił :D

MsbS

Badass
Beka, chciałem napisać ten żart, ale pomyślałem, że czerstwy mocno i nie będę zaśmiecał wątku sprzedażowego i co? Nie dosyć, że pisałem już o tym żarcie na starszym forum to jeszcze MsbS pamiętał i wkleił :D
Pamiętał tylko czerstwy żart, resztą (źródłem) zajął się algorytm profilujący google'a.

• Popieram
Reactions: Jay

Barts

Stały bywalec
Zajrzałem do wątku tylko po to żeby wrzucić suchara, ale za późno.

Dodam tylko, że w znanej mi wersji było (fonetycznie):
- Kurwłazje?
- Zje, zje, i wypije!

Biskup

Badass
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Jak jeszcze aktualne, to wezmę za 30 zł, jutro wolne, to bym się po taniości nawalił.
Po taniości, to by była Amarenka z tą kajzerką, ewentualnie Barmańska z bananem, ale to już uczta. Za 30zł to sobie życie można na nowo ułożyć!

Grzyboslav

Aktywny forumowicz
Tak realnie licząc courvoisier dawny trzygwiazkowy to była podstawowa wersja VS, którą można obecnie kupić za około 100 zł za 0.7l, jako że w szklanej butelce ten trunek po latach nic nie zyskuje ani traci to jakiś dodatkowcyh walorów z racji wieku nie ma, kolekcjonersko też nie jest nic nadzwyczajnego, podstawowa wersja trunku znanej marki (to nie np. whisky z zamkniętej już destylarnii), no i kolekcjonerzy raczej idą w miniaturki.