Rozgrywka

Adek

Aktywny forumowicz
Jun 27, 2019
117
165
No nie wiem, u mnie wyrośli z tego ludzie gdy zaczęli sex uprawiać w miarę regularnie. Jestem tak stary że nie pamiętam kiedy to było, ale strasznie dawno. Plus minus przeszło chłopakom ok 20 roku życia.

Adek gdy gadasz z Natalia na rozgryszamce to też bądź sobą, jak ta mówi że wkłada coś do piekarniak to odpalaj to samo, że anal itd, nie wstydź się, jest szansa przeciwiczyc gadkę :) :)

Z Twoja stara moge tak pogadac!

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,727
5,022
Ona też rucha, zostałeś sam :)
Wiesz, z Razerem masz już gadkę opanowana, może pora na trudniejsze wyzwanie i jakąś kobieta? Mozemy posłuchać...

No pytałem starej, jak pisze, ona ma swoje lata, uprawia sex, nie jest o nim zainteresowana w konwersacji. Mówi że woli to robić. Oficjalna odpowiedź, przekazuje.

___

A mówiąc serio, jeśli uważasz że to jest wciąż zabawne to chętnie z Natalia i druga koleżanka posłuchamy. Czemu nie, skoro fun to fun

Najlepsze to że czuć że Perez jest tym zażenowany, Deusz to samo

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Funkorama

Funkorama

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
426
Gdynia
www.bezimienny.pl
Słuchajcie można połączyć to i to, napewno są ludzie co chcą słuchać o analach albo innych wkładach, a są ludzie którzy chcą posłuchać merytoryke i wasze spojrzenie, można rozdzielić te dwa „segmenty” na spoconych stulejarzy i profesjonalnych recenzentów, bo koniecznie są to ludzie których bawi 2 in 1 nonstop przy każdej możliwej okazji, czasem wydaje mi się, że za mikrofonem to właśnie tak wyglądacie…

giphy.gif

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,727
5,022
Albo zrobić specjalny odcinek cykliczny
ADEK plus Razor, gdzie mówione jest tylko o tym, tak żeby na właściwym nagraniu nie było. Jak widać są chętni na taki rodzaj humoru, każdy byłby szczęśliwy

Jun 27, 2019
3,467
2,160
47
Koszalin
Mnie też to nie pasuje, ale podcast to przecież nie stream, jak mam już dość ich żartów to sobie przesuwam do momentu, w którym jest coś co mnie interesuje. Jak rozumiem nie ma obowiązku słuchania od deski do deski.

A to że brakuje Piotrka jest oczywiste. No, ale może nie tylko słuchaczom go brakuje?

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Ale może najwyższy czas przestać pisać jak było za Piotrka, a zacząć jak jest teraz? Teraz jest turbo chujowo od kilku ostatnich odcinków. Słucham z przwyczajenia, ale po prostu szkoda, że to poszło w tę stronę. Dziwnie będzie przestać słuchać chłopaków, bo to oni przekonali mnie do podkastów.

Może warto byłoby przejść na formułę jednego odcineka, ale konkretnego w miesiącu? Z takiego męczenia buły chyba nigdy nic dobrego nie wyszło.

• Popieram

Biskup

Prezes
Jun 27, 2019
3,323
2,486
Krasnystaw
Ale może najwyższy czas przestać pisać jak było za Piotrka, a zacząć jak jest teraz? Teraz jest turbo chujowo od kilku ostatnich odcinków. Słucham z przwyczajenia, ale po prostu szkoda, że to poszło w tę stronę. Dziwnie będzie przestać słuchać chłopaków, bo to oni przekonali mnie do podkastów.

Może warto byłoby przejść na formułę jednego odcineka, ale konkretnego w miesiącu? Z takiego męczenia buły chyba nigdy nic dobrego nie wyszło.
Ale co jest turbo chujowe? Humor Ci nie pasuje tak? Bo jeśli chodzi o gry, to wydaje mi się, że nie można chłopakom nic zbytnio zarzucić - a to gość, a to coś, jest dobrze. Nie ukrywam, że Rozgrywka to mój ulubiony podcast growy, którego potrafię słuchać po kilka razy w ciągu tego dwutygodniowego okienka do następnego odcinka, bo humor wstrzelony jest idealnie w mój i po prostu sprawia mi to przyjemność i poprawia automatycznie nastrój.

No błagam, kogo nie śmieszy wegańska kaszanka na pęta z biedronki, czy lody od wrocławskiego krasnoluda ;) Zawsze jest Forumogadka, Padcast, Bezimienny, M2, etc. Każdy z tych podkastów ma swój specyficzny styl i klimat. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,216
7,393
Dokładnie, niektóre podcasty ewoluują w lepszą lub gorszą stronę, jak coś nie pasuje, to można sobie zrobić dłuższą przerwę, albo ładnie się pożegnać. Ja np. fomuro słucham już tylko z przyzwyczajenia, w tle gdzieś leci, ale jakbyś mnie zapytał o czym był ostatni odcinek i o jakich grach gadali, to już bym miał problem z odpowiedzią.
U mnie jest właśnie ta przerwa z rozgrywką ale za jakiś czas wrócę, żeby posłuchać co tam słychać, wpadło mi kilka innych podcastów i tak to się kręci w tej branży.

• Popieram

Funkorama

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
426
Gdynia
www.bezimienny.pl
Nikt tu raczej nic złego nie chce powiedzieć, i nikt nie linczuje jak niezatapialnych ( ha tfu ) tylko mówimy, że coś przestaje się zgrywać i jak widać nie jest to jeden głos a już pare tutaj na forum, takich głosów pewnie jest więcej, i jak Razer powiedział jak zobaczą odejścia 50% klikalności to coś zmienia (tylko aby nie było wtedy za późno) tu są głosy ludzi którzy pamiętają jak było u ze może dalej tak być nawet bez Piotrka, jednak wymaga to od nagrywających lekkiego zbastowania w tych słabych żartach na poziomie Niezatapialnych :)

I tak jest wiele innych podcastów ze swoim własnym klimatem, jednak właśnie Rozgrywka traci swoj o to chodzi :)

Jun 27, 2019
3,467
2,160
47
Koszalin
I dopiero teraz to zauważyłeś?! Ja słucham tylko ich recenzji, bo od dawna nie trawię tego co się dzieje przed nimi a i samych recenzji też często ciężko się słucha, bo często co chwila ktoś uznaje, że to co akurat on ma do powiedzenia jest ważniejsze/zabawniejsze niż to o czym mówi recenzujący.

No, ale pomimo tego tacy całkiem do niczego to oni też nie są. Więc mam z nimi trudną relację, ale że trwa to od lat to i nie bardzo jest o czym mówić. Ty niemniej nie uważam żeby panowie musieli coś zmieniać. Są jacy są i albo to akceptujesz, albo nie i idziesz gdzie indziej. To nie powinno wyglądać tak, że nagle to oni mają się dostosować do oczekiwań odbiorców. Bo i niby czemu?

• Popieram
Reactions: Razer

Nesh

Stały bywalec
Jun 27, 2019
402
218
Lubię Razera i Adka. Pasuje mi ich poczucie humoru. Gdybym miał słuchać podcastów dla merytoryki lub wiedzy, to bym dawno przestał.
Forumogadka została zjechana, bo chłopaki nie dostosowali się do 3-4 osób z Poly.
Niezatapialni też, bo Iga słaba, Tomek lewak, a Domek pije na streamach ;)
Teraz bierzecie się za Rozgrywkę. Litości.

• Popieram
Reactions: kislawa

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,216
7,393
Tutaj zapadają decyzję kogo słuchać, a kto idzie w odstawkę, jesteśmy wyrocznia, z której decyzją muszą się liczyć słuchacze podcastów. Zapadają decyzję na wysokich szczeblach, to nie przelewki, więc lepiej nam nie podpadać. ;)

• Popieram
Jun 27, 2019
3,467
2,160
47
Koszalin
Zacząłem w końcu słuchać ostatniego odcinka i tu mam póki co trzy uwagi.

Po pierwsze, póki co, spoko się słucha więc na razie nie rozumiem marudzenia.

Dwa, Cyberpunka można było ściągać przez cały czas. Czyli jeśli ktoś tak jak ja kupił go przedpremierowo i nie skorzystał z możliwości zwrotu to przez cały czas kiedy nie było go w PSS do kupienie był on, co jest dla mnie oczywiste, do ściągnięcia. Czyli wyniki z czerwca mówiące o tym, że po ponownym wejściu do sklepu gra niemal z miejsca zajęła pierwsze miejsce wśród najchętniej ściąganych gier miesiąca odnosi się zapewne do nowo kupionych kopii - czyli Adek miał rację. Dodam też, że wspomniane ostrzeżenie o tym, żeby nie kupować wersji na PS4 jest też od dawna w sklepie MS, więc to nie jest tak, że tu jest ostrzeżenie, bo tu jest najgorszej. Nie, wszystkie podstawowe konsole zeszłej generacji nie radzą sobie za dobrze z tą grą. A czemu taka sprzedaż? Imo dlatego że w międzyczasie masa ludzi kupiła PS5 a na tym sprzęcie da się w tę grę grać.

Kwestia trzecia, być może ostatnia, ale to się jeszcze zobaczy 😉, dotyczy sierpniowych premier. Adek wymienił sporo gier, w tym kilka fajnych, ale już o moim zdaniem najgorętszej premierze zapomniał czyli o King's Bounty 2. Wstyd 😜

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
21,783
15,084
Krakow
mkwadratpodcast.pl
ostrzeżenie o tym, żeby nie kupować wersji na PS4 jest też od dawna w sklepie MS,
Nie sądzę aby w sklepie MS był ostrzeżenie żeby nie kupiować wersji na PS4.

Ostrzeżenie wygląda tak:
670

"mogą" :D

Ostrzeżenie się pojawiło, bo MS nigdy nie usunał CP77 ze sklepu mimo że wersja na One jest najgorzej działającą wersją. Sony usunęło, a gdy gra wróciła, dodali dużo ostrzej brzmiące ostrzeżenie:

671

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Takie ostrzeżenie powinno wyskakiwać po dodaniu gry do koszyka. Kto w ogóle czyta te opisy? :D

Swoją drogą udostępnienie gry z takim opisem jest kuriozalne. Skoro sprzedają w swoim sklepie taki szrot to sami sobie stawiają poprzeczkę jeżeli chodzi o jakość.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,727
5,022
Regisek nie wie co to jest drama. Drama to była a propos komiksu w PE, gdzie jacyś ludzie pisali do Rogera na priv żeby komiksy cenzurował bo i tu litania

My sobie komentujemy tylko

1 w temacie do tego przeznaczonym
2 grzecznie
3 pojawiają się ludzie które lubią te żarty o wkładaniu sobie czegoś non stop i spoko, czy ktoś kogoś tu szykanował? Nie. Lubią to lubią i tyle.

Gdzie jest drama?

• Popieram

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,727
5,022
Ja lubię Rozgrywke. Adek i Razor fajnie opowiadają o grach i wtedy lubię ich słuchać. Co mi się nie podoba to mówiłem. Pozostali bez zastrzeżeń.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Początek spoko, ale Arek trochę nie ogarnia o czym mówi. Sprowadził temat blizzarda do swojej niechęci wobec ich gier, a nie stanu faktycznego. Tym bardziej, że w firmie działy się znacznie gorsze rzeczy niż te które wymienił w odcinku.

• Popieram
Reactions: Blue

jacob84

Nowy Forumowicz
Jul 4, 2020
15
24
37
A ja czekam aż Rozgrywka zrobi reunite.
Uwielbiam poczucie humoru Maćka, Adka i Deusza (dlaczego wszyscy pomijają Deusza?), ale... odczuwam ostatnio mocno, że nie mają ochoty w nic grać i sporo marudzą. Sam jestem marudą, więc rozumiem, ale na pewno coś ich na tym świecie cieszy oprócz wegańskiej kaszanki. ;)
Z Prezem za to w większości wypadków się nie zgadzam, ale ma chyba obecnie największą pasję. Dlatego czekam bardzo aż te dwa światy się połączą i wyjdzie kolejny odcinek w stylu "I love men".
Jesteście moim podcastem no.1.

• Popieram
Reactions: MikeL and Biskup

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
21,783
15,084
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Mnie trochę rozbawiło jak Prez obwieścił (a Cascad mu przytaknął) że w Psychonauts nie ma teraz sensu grać, źle się zestarzało, zakopać (lekko hiperbolizuję), a sekundę później (znowu hiperbolizuję) twierdzili że (starsze o prawie 2 lata od Psychonauts) Beyond Good & Evil jest nadal grywalne i warto zagrać.
Grałem w obie gry na premierze jak również wiele lat po i na podstawie tychże doświadczeń moge wyrazić subiektywną opinię, że obie te gry zestarzały się w podobnym stopniu, śmiem wręcz twierdzić że BG&E mogło zestarzeć się troszeczkę gorzej, między innymi dlatego że jest starszą grą. A obie te gry bardzo lubię i mam do nich wielki sentyment.

I jeszcze anecdata:
Oprócz tego że sam niedawno skończyłem Psychonauts i świetnie się bawiłem, to poleciłem zagranie znajomemu Finowi, który w okolicach premiery dotarł w do Milkman Conspiracy i przestał grać (czyli nigdy nie skończył, czyli nie ma aż tyle sentymentu do gry co np. ja).. Gdy doszedł to tego samego miejsca w którym 16 lat wcześniej przerwał, to napisał mi tak:
Psychonauts has lasted suprisingly well for it's age. 😁👍

A jego opinia o grze po skończeniu: "Excellent". Widać, że się zna! :D

• Popieram
Reactions: Blue

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Próbowałem odpalić port PC jakieś 6 lat temu. Już wtedy to było okropne doświadczenie. Szkoda, że nie ograłem tej gry na premierę na konsoli. Byłbym wygryw, a tak to widzę biedę jaką reprezentuje zwiastun dwójki (wyglada jak gra z x360).

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
21,783
15,084
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Triggered.gif

Edit: Gra ma specyficzny art style typu "love it or hate it". Ja loffciam.
A na PC w 4K120 nadal wygląda dobrze (jak na 16 letnia grę), bo jak wiadomo tego typu artstyle dużo lepej się starzeje niż realistyczny/fotorealistyczny.
Edit 2: A Psychonauts 2 wygląda dokładnie tak jak oczekiwałem że będzie wyglądać :) Być może graficzne dziwki nie są targetem, jest jeszcze coś takiego jak grywalność :D

Last edited:
  • Popieram
Reactions: SimonX and Blue

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,735
3,217
Tez gram w psychonauts i imho zestarzalo sie dobrze, elementy platformowe da sie spokojnie wyczuc, a wizualnie jest ok, od bg&e sie odbilem, ale tam remaster mial zwalone czasy wczytywania i nie gralem blizej premiery, to nie mam równych warunków porównania.

• Popieram
Reactions: Simplex