Rozgrywka

Adek

Aktywny forumowicz

GRY:
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2
  • Assasins Creed Valhalla – Gniew Druidów DLC

Biskup

Prezes
@Adek Przydałoby się wam PS5 w składzie, posłuchałbym omówienia hiciorów, więc proszę o przekazanie informacji Maćkowi, że może sprzedać prosiaka, dodać trochę i kupić białasa. Zupełnie jak w przypadku HTC i Oculusa ;)

• Popieram
Reactions: MikeL

Adek

Aktywny forumowicz
Hiciorów w sensie 2 gier, z czego 1 już u nas była? :D

Jak wyjdzie trochę gier na ps5 to pewnie ktoś z nas kupi (np. ja, bo się jaram padem :D), ale na razie zupełnie nie widzę powodów do tego.

Adek

Aktywny forumowicz
Goście są spoko, ale nie chcemy mieć ich w każdym odcinku, a ostatnio zrobił się nam taki ciąg, że zawsze jest ktoś dodatkowy.
Będzie okazja to ktoś to zrecenzuje, a jak nie, to nie :p

• Popieram
Reactions: Mexiss

Mexiss

I Am Robot
Oj po update’cie Spotify jest bezużyteczne. Ta lista to jakieś chore gówno. Jak Spotify ma być oznaką normalności to ja nie chcę mieć nic do czynienia z normalnością!

i tak jest zawsze, w tym samym momencie sa komentarze, że więcej gości, albo mniej gości, więcej żartów, mniej żartów, więcej newsów, mniej newsów :D
Zauważę tylko, że nie apelowałem o większą ilość gości, o mniejszą zresztą też nie, tylko podsunąłem oczywiste dla mnie rozwiązanie. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy.

knur

Moderator
Staff member
Oj po update’cie Spotify jest bezużyteczne. Ta lista to jakieś chore gówno. Jak Spotify ma być oznaką normalności to ja nie chcę mieć nic do czynienia z normalnością!
Ja używam tylko do podcastów. Update trochę pozmieniał ale dalej jest wszystko na miejscu i przynajmniej działa w przeciwieństwie do jakichś innych pseudo apek.

Funkorama

Mieszkaniec forum
No niestety, już nawet po 30 minutach wyłączam, No ale nic wolny rynek nie muszę ich przecież słuchać, jest wiele innych podcastów, tylko szkoda ze coś co było wyznacznikiem teraz jest pośmie*%$¥#£^

Funkorama

Mieszkaniec forum
A prez bez Piotrka to nie ten prez, gdyby Adek nie dawał się tak łatwo wciągać w te żarty o pindolach i cyckach ( bardzo blisko im do niezatapialnych ) to był by nawet dobry podcast, a łatwo to sprawdzić, wystarczy, że Adek razem z Prezem i Razerem nagrają i nie będą się śmiać z siusiaków to będzie dobry odcinek

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
No właśnie niestety tak jest, znaczy ja też to tak odbieram. Ponoć miało tego nie być, a wciąż masa takich tekstów . Ktoś mówi że trzeba gdzieś np jakis kabel włożyć i Razer (zwłaszcza) do spółek z Adkiem już nie wytrzymują. Mnie to strasznie męczy.

No i problem jest taki, że gdy normalnie mówicie to jest naprawdę dobrze i żal mi rezygnować. Ale jak się wam to włączy to jest jakiś dramat.

Pewno że brak Piotrka, on naprawdę dawał dużo merytoryki. Co nie znaczy że żartować nie potrafił. Potrafił. Ale jakoś nie o waleniu konia i podobnych

Chłopaki, naprawdę, zatanowcie się, jak to może dla innych wyglądać.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Funkorama

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
No nie wiem, u mnie wyrośli z tego ludzie gdy zaczęli sex uprawiać w miarę regularnie. Jestem tak stary że nie pamiętam kiedy to było, ale strasznie dawno. Plus minus przeszło chłopakom ok 20 roku życia.

Adek gdy gadasz z Natalia na rozgryszamce to też bądź sobą, jak ta mówi że wkłada coś do piekarniak to odpalaj to samo, że anal itd, nie wstydź się, jest szansa przeciwiczyc gadkę :) :)

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Funkorama