Returnal

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,292
Returnal-art.jpg

Wygląda fajnie mimo słabej głównej bohaterki.

Bolton

Stały bywalec
Jun 30, 2019
311
276
Szanuję Housemarque, szczególnie za Nex Machina, więc będę śledził. O jakość strzelania się nie obawiam, ale ciekawe jak wyjdzie im opowiadanie historii.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,375
4,530
Na diskordzie napisałem, że to gra o tej dziewczynie głównego bohatera Solaris co ją wystrzelił rakietą w piździec. Gra opowiada jej dalsze losy.

Tytus

Mieszkaniec forum
Feb 17, 2020
500
328
K-ce
fireblade.pl
Szanuję Housemarque, szczególnie za Nex Machina, więc będę śledził. O jakość strzelania się nie obawiam, ale ciekawe jak wyjdzie im opowiadanie historii.
Dokładnie są mistrzami w swoim fachu :) Sam byłem ich alfa testerem w Nex Machina i 2 innych grach (teraz jestem w jednej niewydanej) :D
Wg mnie Housemarque to jeden z najlepszych mniejszych devów które robią strzelanki (taki klimat arcade uwielbiam), więc tez się nie obawiam o jakość! Stardust , Resogun, Nex Machina, Dead Nation czy Alienation to mistrzostwo :)
Czekałem co pokażą na ps5 bo odstawili wszystkie inne projekty i siły skupili na ps5. Tylko tu widzę będzie widok tpp więc ciekawy jestem końcowych efektów bo w trailerze mało widać :)

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

chaoz2eyez

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
543
337
Old Danzig
Jedyna gra z tego pokazu, która mnie faktycznie zaciekawiła. Housemarque zawsze sztos.
Mam nadzieję, że z tą grą się jeszcze bardziej rozwiną i oprócz super gameplayu dodadzą coś intrygującego w warstwie fabuły.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Tak się spodziewałem :D.

Tak sobie myślę, normalne rogale to na premierę są po 80-100zł, ale też trochę inny kaliber, bo to indory, a to wyglada jak gra AAA, tyle że rogalikowość pewnie mocno granicza koszty... i myślę pewnie walną ponad 200, skoro premiery mają być po 350 i będzie już całkiem niekupowalne, o jak bardzo się myliłem jest jeszcze gorzej ;).

• Popieram
Reactions: olas

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,375
4,530
Też obstawiałem 160-180. Max 220. Tak to bym brał na premierę. Teraz na złość wezmę jak będzie w okolicy 120.

• Popieram

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,292
Wygląda na tym filmiku jakby trochę chrupało.
z braku laku kupie ale poczekam 2 tygodnie na obnizke :D - no i recenzje, ale wpasowali sie niezle czasowo bo nic innego nie wychodzi - nastepny tytul to deathloop na koniec maja

Pozdr
Deathloop z tego co widzę na trajlerach będzie jeszcze większą padaką niż Prey. Zrobiliby kolejne dishonored bo to im najlepiej wyszło.

• Popieram
Reactions: Varamir

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Wygląda na tym filmiku jakby trochę chrupało.
z braku laku kupie ale poczekam 2 tygodnie na obnizke :D - no i recenzje, ale wpasowali sie niezle czasowo bo nic innego nie wychodzi - nastepny tytul to deathloop na koniec maja

Pozdr
Deathloop z tego co widzę na trajlerach będzie jeszcze większą padaką niż Prey. Zrobiliby kolejne dishonored bo to im najlepiej wyszło.
Tak myslisz? Ja naiwnie mam nadzieje ze bedzie dobre bo Arcane

Pozdr

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,292
Ja o Preyu właśnie dużo dobrego słyszałem i jako fan obydwu dishonorów w końcu spróbowałem. Ale ani setting mi się nie podobał, ani gampelay. Także odpadłem. Deathloop ma w sobie trochę z dishonored bo widziałem chociażby blink do przemieszczania się, ale jeśli to będzie gra sandbox gdzie będzie trzeba wielokrotnie podchodzić do zadań (a takie wrażenie mam z gameplayów) to ja podziękuje.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,375
4,530
Czy końcówka trailera to nawiązanie do PT?
No i wzorowanie się na Solaris jeszcze mocniejsze niż podczas pierwszej zapowiedzi.

• Popieram