Ratchet & Clank: Rift Apart

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,293
maxresdefault.jpg

Z tej gry cieszę się chyba najbardziej. Dobrze, że nie bazuje na filmie. Może nie będzie tak pocięta jak poprzednia część.

• Popieram
Reactions: angh

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,385
Z jednej strony wygląda na tytuł przygotowany pod to by pokazać moc PS5, to przenoszenie się do zupełnie innych światów w sekundę, ale z drugiej były momenty gdzie chrupało. Czyżby kolejne 30 klatek? :(

Dobrze wróży to, że to gra zrobiona od postaw JAKO GRA, nie tylko dodatek do filmu jak okropny poprzedni Ratchet.

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,405
1,822
Mnóstwo postaci na ekranie, efekty cząsteczkowe, przejścia między 'wymiarami', odbicia, gęstość/szczegółowość świata, zakres rysowania tła/terenu w oddali, odbicia i ray tracing na bohaterze.

PS4 jak nic, ba nawet PS3 ( sarkazm )

• Popieram
Reactions: gseed

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,405
1,822
Ja bym się nie rozpędzał z prorokowaniem ile będzie fps, bo pokazali wersję pre-alpha. Brak 60 fps byłby zawodem, ale raz to 30 fps w ostatniej odsłonie jakoś mocno nie raziło imo, a dwa to zastosują wybiórczo ray tracing, więc 60 fps może w ogóle nie być w planach.

D

Deleted member 234

Guest
Ja bym się nie rozpędzał z prorokowaniem ile będzie fps, bo pokazali wersję pre-alpha. Brak 60 fps byłby zawodem, ale raz to 30 fps w ostatniej odsłonie jakoś mocno nie raziło imo, a dwa to zastosują wybiórczo ray tracing, więc 60 fps może w ogóle nie być w planach.

Mówisz żeby się nie rozpędzać z prorokowaniem, bo to pre-alpha, a potem sam stwierdzasz, że 60fps może być niemożliwe przez ray tracing. Lolwut?

• Popieram
Reactions: Jak

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,405
1,822
pokazuję dwa punkty widzenia

nudzisz się?

30 fps bo: ostatni Ratchet, ray tracing i pokazana wersja na prezentacji śmigająca w 30 fps

60 fps, bo: pokazano wczesną wersję, nawet z rt niektóre gry mogą śmigać w 60 fps, stare odsłony śmigały w 60 fps

wniosek - 30 fps bardziej prawdopodobne w tym momencie

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
to bedzie to samo co zawsze, jak ktos średnio lubi te gry tu nic nie znajdzie fajnego
nie rozumiem zachwytu, a z gran turismo 7 sie smieją ze ma drzewa z ps2, tyle ze tryb kariery w GT jest wciągający na max-a

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886
Gdyby to było day 1 z konsolą to jeszcze jeszcze, a tak to może się kiedyś sprawdzi kiedy nic ciekawszego nie będzie w kolejce. Fanem R&C nie jestem. Najbardziej podobał mi się ten piracki DLC na PS3

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,791
Gdyby to było day 1 z konsolą to jeszcze jeszcze, a tak to może się kiedyś sprawdzi kiedy nic ciekawszego nie będzie w kolejce. Fanem R&C nie jestem. Najbardziej podobał mi się ten piracki DLC na PS3

Nawet jakby było na premierę, to raczej nie jest to tytuł, dla którego specjalnie kupuje się konsolę, raczej +1 do listy do ogrania na PS5. ;)

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886

Nawet jakby było na premierę, to raczej nie jest to tytuł, dla którego specjalnie kupuje się konsolę, raczej +1 do listy do ogrania na PS5. ;)
No nie, ale jak już się konsolę kupuje na premierę, to się gra w co jest, bo jest tego niewiele :).