Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy

tolman

Badass
W angielskim Amazonie

Jedi Knight na ps4 w niezłej cenie (nie wiem czy będzie miał wersję polską):

Cebulka:
Mi przy zakupie proponują miesiąc Prime za darmo na próbę (trzba podać nr karty płatniczej, ale od razu można zrezygnować a Prime i tak zostanie na miesiąc), przez co można jeszcze trochę zbić cenę. Do Polski trzeba płacić dodatkowo za przesyłkę 2~3 funty (plus różnica w VAT). Jeżeli coś tam jeszcze wyhaczyć to przy pierwszych zakupach z aplikacji na smartfonie, można odjąć -10 funtów przy zamówieniu minimum 25 funtów, ale tylko produktów sprzedawanych bezpośrednio przez Amazon. Kod: APP10UK
kod do appki

Borderlands 3 ps4 za 10 funtów:
Amazon product

W hiszpańskim Amazonie

zamienniki do joyconów firmy Hori, zakup przez appkę z kodem APP10 i z przesyłką do Bolandy można je wyrwać za około 110 zł:
Hori Split
Przed zakupem radzę poczytać recenzje bo mają trochę minusów (brak wibracji, nie działają radiowo, nie mają radyjka Amiibo).

Mario z ww. kodem i przesyłką około 130 zł (okładka prawdopodobnie hiszpańska)
Super Mario 3D All star

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Xian

piottz

Aktywny forumowicz
Nie wiem co robię źle.
Nawet odinstalowałem i ponownie zainstalowałem i nic.
Zalogowałem się i mam do wyboru 7 dniowy okres próbny.
U mnie było tak, że pojawiła się ta opcja 6 miesięcy za darmo. Wybrałem ją, zalogowałem się, zaakceptowałem i wtedy pojawiła się informacja, że przykro nam ale promocja została już wykorzystana. Teraz jest widoczny tylko ten 7 dniowy okres próbny. Coś im tam nie działa prawidłowo.

Last edited:

Jay

Badass
Oglądam te filmy i seriale, patrzę nawet spoko, ze 2-3 tytuły obejrzę. Klykam a tam cena kup i cena wypożycz. Śmiechłem, wszedłem w sekcję tv+ a tam biedą powiało. Jakoś nie wyborażam sobie płacenia za te gunwo 25 zł miesięcznie. To już ten Widełopass od Sony lepsiejszy.
Zalajkowałem, a potem odlajkowałem przez sugestie że videopass od $ony jest lepszy, kaman.

Uwierz mi, lepsze te kilkanaście seriali niż te setki w netflixie.
Kwestia preferencji, ale moim zdaniem grube nie, bo jednak na Netfliksie jest wiekszy przekroj zawartosci i szansa, ze danej osobie cos podejdzie - w Apple + jest dosłownie kilkanascie seriali, filmow i nara.

Mexiss

I Am Robot
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Moim zdaniem w AppleTV+ jest potencjał. W wrześniu wchodzi Foundation. Jak dostałem do Maca 18 miesięcy to obejrzałem tam kilka rzeczy i nie czułem się zawiedziony. W gruncie rzeczy mniejszy wybór ułatwia wybór. Jak mam ochotę „coś” obejrzeć i przedzierać się przez netflixowy pierdolnik to zawsze kończy się na jakiś bzdurach z YT.

knur

Moderator

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl