Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa

KID A MNESIA EXHIBITION [PS5] Radiohead Free @ Playstation store​

Available for a limited time.. Free on PlayStation Store.
8.98GB

KID A MNESIA is a fevered dream-space, an edifice, built from the art & creatures, words & recordings of Radiohead’s Kid A and Amnesiac uncovered from 20 odd years ago, reassembled and given new mutant life.

Stanley Donwood and Thom Yorke’s twisted anxious artwork and writing made to accompany the music of Radiohead’s Kid A and Amnesiac is uncovered and brought back to life, in a building hidden in a forest made in pencil, stretching the idea of what an exhibition is to breaking point.. or into something else entirely.

Do tego:

35% znizki na olejki CBD - moja zona i mama korzystaja i chwala ;)

• Popieram
Reactions: Biskup

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa

Czyli lepsza arcadowa scigalka niz Forza Horizon 5 w cenie piwa. Od braci Wegrow.

• Popieram
Reactions: Ashall and gseed

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Takie info znalazlem w sieci:

You can now get 3 months free Apple TV+ on your LG TV. Just download the new Apple TV+ app and log in with you apple ID

Na forumku jest chyba sporo posiadaczy OLEDow od LG, wiec warto sprawdzic.
Sprawdzilem, u mnie nie dziala, pewnie "nur fur Deutsche".

To znaczy ja juz mam apple tv zainstalowane i jestem w nim zalogowany. W LG content store widać kafel z tą promojca, ale nie da się w niego kliknąć, tzn da się, ale nic się nie dzieje.
U mnie przechodzi dalej. Dostaje kod do aktywacji 3 darmowych miesięcy. Tylko po wpisaniu pojawia się komunikat:

View attachment 1532
U mnie dziś przeszło dalej i dostałem po ryju tym samym komunikatem. Thanks, Obama!

Biskup

Prezes
Jun 27, 2019
3,526
2,688
Krasnystaw

65 calowe znikły chyba w 11, czy 12 sek (140 sztuk) więc kilka porad z peppera, jeśli liczycie na cud:

1. Dodać portfel Google Pay do konta o ile jeszcze nie macie. Najszybciej wtedy przechodzi płatność, o ile 3D secura nie wygeneruje, więc wcześniej w ten sam dzień można kupić też z tego porfela jakąś pierdołkę, żeby już nie wołało o weryfikację. Ew. przygotować już wygenerowanego blika.
2. O ratach zapominamy - podczas wniosku z tego co piszą towar nie jest "wstrzymywany" co jest jakimś mindfuckiem
3. Zakupy z apki. Podobno "szybciej" wszystko tam przechodzi
4. Powodzenia ;)

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Vuko Drakkainen

akumatomPL

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
777
Na polskim Amazonie można w dobrej cenie kupić małe prezenty dla dzieciaków dużych i małych ;)

Jenga 36zł

Pistolet Nerf 43zł