Promocyjne ceny gier... i innych rzeczy

Flimbox

Mieszkaniec forum
Sep 19, 2020
518
324
Kraków

• Popieram
Reactions: Jay

scooby666

Badass
Jun 27, 2019
1,829
1,319
29
Warszawa

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Jun 27, 2019
1,944
2,013
Kraków
Forumowe słuchawki za 360:

Mój wcześniejszy model już się wysłużył (6 lat, służy już głównie do wiosłowania), zamówiłem :)

Jun 27, 2019
3,559
2,234
47
Koszalin

Mój wcześniejszy model już się wysłużył (6 lat, służy już głównie do wiosłowania), zamówiłem :)
Mam ze dwa pytańa, choć bardziej do Forum niż do Irre.

1. Używałbym ich tylko po podpięciu do pada od PS5. W takim przypadku jest sens je kupować?
2. Obecnie do grania na konsoli używam słuchawek dokanałowych Bose. I są świetne. Lekkie, latem nie pocą się w nich uszy. Z dobrym, według mnie, dźwiękiem. Ale chyba nie najlepiej radzą sobie z dźwiękiem 3D, bo ten w grach jest niemal niezauważalny względem zwykłego stereo (tak, mam włączone odpowiednie opcje i w konsoli i w grach). Czy te słuchawki pozwolą mi w końcu usłyszeć ten dźwięk 3D, czy może lepiej dołożyć i kupić dedykowane od Sony?

op1ekun

Stały bywalec
Jan 15, 2020
346
441
London
Playstation Store, promka -70% na Chaosbane (najbardziej kompletna) na PS5 do końca dnia:

PS Jest też dostępna wersja na PS4, a posiadacze Plusa dodatkową zniżkę 5% dostają :)

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810

1. Używałbym ich tylko po podpięciu do pada od PS5. W takim przypadku jest sens je kupować?
2. Obecnie do grania na konsoli używam słuchawek dokanałowych Bose. I są świetne. Lekkie, latem nie pocą się w nich uszy. Z dobrym, według mnie, dźwiękiem. Ale chyba nie najlepiej radzą sobie z dźwiękiem 3D, bo ten w grach jest niemal niezauważalny względem zwykłego stereo (tak, mam włączone odpowiednie opcje i w konsoli i w grach). Czy te słuchawki pozwolą mi w końcu usłyszeć ten dźwięk 3D, czy może lepiej dołożyć i kupić dedykowane od Sony?
Pozwolą Ci usłyszeć 3d, ale wg mnie w gorszej jakości niż Pulsy PS5. Jeśli nie będzie Cię wkurzać kabel, waga tych słuchawek, to jak wyglądają na głowie i gorsza jakość dźwięku 3d to warto. Ja przeszedłem niedawno z nich na Pulsy PS5 i nie żałuję, mimo gorszych nauszników. Łatwość i praktyczność użytkowania oraz lepsze 3d audio to największe plusy Pulsów. Minusy to gorsze uszy niż w Fidelio i gorsza jakość wykonania. Fidelio oczywiście do szerokich zastosowań są lepszymi słuchawkami, ale sposób w jaki Pulsy współpracują z PS5, ich lekkość i bezkablowość są przekonującymi mnie atutami. A swoją rolę spełniają i grają wystarczająco dobrze, głośno i mają nawet eq.

• Popieram
Reactions: Vuko Drakkainen

LaggyLuke

Badass
Jul 16, 2020
1,046
936
DK
1637321340284.png

2 dni temu kupiłem chrześniakowi za 480.
Amazon zwraca różnicę w takich sytuacjach?

Jak tak, to przez mail czy jest jakiś chat szybki?

Torin

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
3,066
2,202
Internety
www.instagram.com
View attachment 1523

2 dni temu kupiłem chrześniakowi za 480.
Amazon zwraca różnicę w takich sytuacjach?

Jak tak, to przez mail czy jest jakiś chat szybki?
Czesto tak, ale napisac na support musisz. Swoja droga nie wiem czy tobie ale mi przedwczoraj Gamma wyslala kurtke.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Takie info znalazlem w sieci:

You can now get 3 months free Apple TV+ on your LG TV. Just download the new Apple TV+ app and log in with you apple ID

Na forumku jest chyba sporo posiadaczy OLEDow od LG, wiec warto sprawdzic.

I jeszcze jedna rzecz:

HBO MAX

Krok po kroku jak to ogarnac:
- wymagania: dzialajacy VPN dla Argentyny/Costa Rici
- Android TV box
- zainstalowac najnowsza wersje HBO Max dla Android TV (https://www.apkmirror.com/apk/warne...s-android-tv-50-60-0-89-android-apk-download/)
- wlaczyc na Android TV VPN i podlaczyc sie do Argentyny lub Costa Rici
- odpalic aplikacje HBO Max
- na laptopie (z wlaczonym VPN) zsynchronizowac aplikacje z TV z kontem (jak nie ma sie konta, to mozna zalozyc na stronie hbomax.com/tvsignin)
- w aplikacji na Android TV wybrac opcje platnosci i wybraac jako platnosc Google Pay
- potwierdzic w Google Pay platnosc
- mamy dzialajace HBO MAX za 29.99 USD/rok
- przelaczyc VPN na serwer w USA zeby moc obejrzec Dune w 4K Dolby Vision/Dolby Atmos

Sprawdzilem z uzyciem SurfShark VPN i dziala - korzystajac z VPN Argentyna mialem fatalna jakosc, wiec przelaczylem VPN na USA (serwerAtlanta) i bang - mam 4K z Dolby Vision, wszystko dziala.
Wiem, ze troche shady, ale skoro HBO nie chce moich pieniedzy bo mieszkam w Irlandii, to jakos nie mam wyrzutow sumienia.

edit: calosc ogarnialem na Shield TV, ale sprawdzilem przed chwila na Xiaomi TV Box i tez dziala, 4K jest obslugiwane - mam pierwszy model Xiaomi 4K TV boxa bez obslugi HDR, wiec nie jestem w stanie sprawdzic czy HDR tez dziala, ale podejrzewam ze powinien.

• Popieram
Reactions: olas

Jay

Badass
Jun 28, 2019
1,554
1,259
Bydgoszcz
Jest tez najlepsza klawiatura na rynku w najlepszej cenie do tej pory:
Amazon product
Polecam bardzo.

Ostatnio kupilem i polecam, ale nie wiem czy czasem nie sprzedam. Nie wiedzialem, ze ma "plytkie" klawisze i nie moge sie przyzwyczaic, mam palce na nich i nie czuje ich w ogole. Chyba potrzebuje pelnych, wysokich klawiszy, ale nie znam klawiatury o podobnych mozliwosciach do G915.

• Popieram
Reactions: srekal34

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
You can now get 3 months free Apple TV+ on your LG TV. Just download the new Apple TV+ app and log in with you apple ID

Coś chyba się pojawiło, bo mi mignęło takie powiadomienie jak ostatnio włączyłem TV żeby na YT coś obejrzeć. Fajnie jakby się stackowało 3 miesiące za telewizor LG i 6 miesięcy za PS5. :)
Stackuje sie - przynajmniej tak mi pisal znajomy, ktory z tego skorystal.

• Popieram
Reactions: olas and DarkStar

srekal34

Badass
Jun 28, 2019
2,278
1,942
Tylko enter nie jest hetero-normatywny. Ale podoba mi się.
No niestety, ale da sie przyzwyczaic - za to sama klawiatura jest wygodna, cicha(jak na mechanika)
Amazon product
Polecam bardzo.

Ostatnio kupilem i polecam, ale nie wiem czy czasem nie sprzedam. Nie wiedzialem, ze ma "plytkie" klawisze i nie moge sie przyzwyczaic, mam palce na nich i nie czuje ich w ogole. Chyba potrzebuje pelnych, wysokich klawiszy, ale nie znam klawiatury o podobnych mozliwosciach do G915.
Jak chcesz normalne klawisze to Razer na optykach(Huntsman) bedzie lepszy, ale nie maja wersji bezprzewodowej...

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl

Sprawdzilem, u mnie nie dziala, pewnie "nur fur Deutsche".

To znaczy ja juz mam apple tv zainstalowane i jestem w nim zalogowany. W LG content store widać kafel z tą promojca, ale nie da się w niego kliknąć, tzn da się, ale nic się nie dzieje.

Torin

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
3,066
2,202
Internety
www.instagram.com
Czesto tak, ale napisac na support musisz. Swoja droga nie wiem czy tobie ale mi przedwczoraj Gamma wyslala kurtke
Kobieta z czatu powiedziała, że się nie da i muszę odsyłać. #bezsensu

Gamma wysłała mi maila dziś, że będą wysyłać soon i mam potwierdzić czy adres prawidłowy.
Mają czas (i moja kasę;))
Od biedy mozesz sprobowac jeszcze jednego konsultanta :)

• Popieram
Reactions: LaggyLuke

SinfulScholar

Badass
Jun 27, 2019
1,688
754
Warszawa
Playstation Store, promka -70% na Chaosbane (najbardziej kompletna) na PS5 do końca dnia:

PS Jest też dostępna wersja na PS4, a posiadacze Plusa dodatkową zniżkę 5% dostają :)
grałem bo miałem głód diabolo gry ale kiedy jest d2 - to ten chaosbane to słabizna straszna.

Jay

Badass
Jun 28, 2019
1,554
1,259
Bydgoszcz
Tylko enter nie jest hetero-normatywny. Ale podoba mi się.
No niestety, ale da sie przyzwyczaic - za to sama klawiatura jest wygodna, cicha(jak na mechanika)
Amazon product
Polecam bardzo.

Jak chcesz normalne klawisze to Razer na optykach(Huntsman) bedzie lepszy, ale nie maja wersji bezprzewodowej...
Nie, no raz, ze nie ma bez kabla, a dwa, ze Razer, pluje na nich od poczatku :D

To znaczy ja juz mam apple tv zainstalowane i jestem w nim zalogowany. W LG content store widać kafel z tą promojca, ale nie da się w niego kliknąć, tzn da się, ale nic się nie dzieje.
Mam tak samo :(

• Popieram
Reactions: Simplex

piottz

Aktywny forumowicz
Oct 6, 2019
123
88

U mnie przechodzi dalej. Dostaje kod do aktywacji 3 darmowych miesięcy. Tylko po wpisaniu pojawia się komunikat:

IMG_20211119_193621.jpg

hesus

Badass
Jun 30, 2019
1,917
2,082

dedykowane słuchawki sony a te filipsy to przepaść jakościowa i nie muszę chyba mówić na czyją korzyść :) Natomiast filipsy o ile wygodne, to są no trochę ciężkawe i jak masz większą głowę to clamp jest dosyć odczuwalny :) za te 360pln to steal po prostu.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl

U mnie przechodzi dalej. Dostaje kod do aktywacji 3 darmowych miesięcy. Tylko po wpisaniu pojawia się komunikat:

View attachment 1532
Robisz to z poziomu TV?

akumatomPL

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
777

View attachment 1532
Robisz to z poziomu TV?
U mnie też zadziałało. Kliknąłem na baner w LG Store, pojawił się kod, wpisałem go na stronie i mam za free do lutego. Widocznie Simplex to już za duża persona internetowa dla Appla, nie mogą sobie pozwolić, żeby za darmo coś dostał, kody na gry, karty, wizyty w zakładach pracy ;)

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Prościej byłoby gdybyście założyli 6 osobową rodzinę ;)
Apple TV ma profile?

View attachment 1532
Robisz to z poziomu TV?
U mnie też zadziałało. Kliknąłem na baner w LG Store, pojawił się kod, wpisałem go na stronie i mam za free do lutego. Widocznie Simplex to już za duża persona internetowa dla Appla, nie mogą sobie pozwolić, żeby za darmo coś dostał, kody na gry, karty, wizyty w zakładach pracy ;)
A miałeś już aktywny abonament? Bo ja tak, do marca mam od Pana Sony.

akumatomPL

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
777
Prościej byłoby gdybyście założyli 6 osobową rodzinę ;)
Apple TV ma profile?

View attachment 1532
Robisz to z poziomu TV?
A miałeś już aktywny abonament? Bo ja tak, do marca mam od Pana Sony.

Szczerze to nie pamiętam. Na 100% nigdy nie płaciłem za Apple TV+, ale mogłem kiedyś mieć aktywny jakiś trial na tydzień.