POPULATION: ONE - Battle Royale w VR

arczi79

Prezes
___________________________________________________________________________________________________________

Oculus Rift:

Oculus Quest:

Steam:

Strona gry:

Last edited:

amzuk

Mieszkaniec forum
Grał już ktoś poza @amzuk ??? Jak wrażenia? Warto kupić?

Według mnie warto, bo grywalność bardzo dobra, ale jest kilka rzeczy które są dyskusyjne, i na które trzeba przymknąć oko. Chodzi mi o taką według mnie dziwną "ziomalską" stylistykę i raczej arcadowe strzelanie. Co działa, to sama rozgrywka, różne mechaniki jak latanie, wspinanie i budowanie i techniczna strona grafiki typu dobre tekstury i super widoczność.

Według mnie lekką wadą jest też dostrojenie rozgrywki, bo przykładowo strefy za szybko się zmniejszają, ja na przykład wolę wolniejsze tempo battle royale, z częstym zabunkrowaniem się gdzieś i panicznym opuszczaniem kryjówek dopiero gdy jest niebezpiecznie ( bo w battle royale nikt nie zabrania "kampić"). Tutaj chyba poszli w bardziej młodzieżowe tempo z Fortnite.

Sam widzę, że tyle samo wad co zalet wymieniłem, ale sam się bawię świetnie, chociaż chyba jednak wolę Onward.

Z pośród wszystkich tytułów jakie posiadam, to In Death Unchained i Onward dostarczają mi najwięcej przyjemności z rozgrywki.